Opinie o Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech w Sopot

Małgorzata

same negatywy tutaj odnośnie tego Pana i jego usług. Nie przesadzacie trochę? Bo przecież gdyby było tak źle to jakim cudem od kilku lat mógłby spokojnie prowadzić swoją działalność? :/ Jest tu ktoś z klientów, kto ma całkiem odmienne zdanie o firmie?

@Małgorzata

Pani pewnie znajoma lub rodzina czego nie robi się aby wybielic tego partacza .

@Klijent

Nie, dlaczego? To proszę mi tylko wyjaśnić jak to się dzieje, że firma istnieje mimo tych złych rzeczy? Bo to mnie ciekawi właśnie

@Małgorzata

Do tej pory może istniała na szczęście obecnie jest możliwość pisania tego partacza Nigdy nie polecam i życzy wszystkim potencjalnym inwestorem omijać tą firmę ani budowkaniec ani elektryk Tyle w temacie

@Małgorzata

Nie stety miałem okazje zlecić panu Wojciechowi kubernie postawienie fundamentów Niby będzie Pan zadowolony co sie okazało zaliczki pod stałem rozliczenia pod stałem fundamenty zle ocieplone błędy podstawie krzywo inne materiały na umowie inne na budowie ogólnie sprawa idzie do Sądu Pan Wojciech potrafi krzyczeć na żonę i innych ogólnie jeden wielki przekręt Stanowczo odradzam

@Klijent

Sąd od razu uruchamiany? Tego nie da rady w pierwszej kolejności jakoś zareklamować skoro faktycznie tak źle jest? Bo rozumiem, że te błędy zostały temu Panu wskazane?

@Klijent

Mam podobnie może proszę o kontakt wspólnie siła

Małgorzata Nowy wpis

A umowę również Państwo mają?

Klijent Nowy wpis
@Małgorzata

Co bronisz tego partaczka to ty plavzesz na budowie jak kuberna ciebie poganka a teraz udajesz prawnika puknij sie w głowę

Małgorzata Nowy wpis
@Klijent

Chyba kontekstu nie rozumiem skąd takie dziwne domysły? I też proszę się nie obrazić ale jakiś poziom kultury wypowiedzi to przydałoby się zachować, a taka forma może wpłynąć jedynie na pozbawienie wiarygodności Pańskiej opinii. Informacja na temat sądu widzę, że w maju już padła. Do dziś cokolwiek w Pańskiej sprawie ruszyło może?

Maciej Nowy wpis
@Klijent

Kolejne wypowiedzi żony która broni swojego pracodawcy nie wstyd pani bronić tego oszusta i manipulanta sady zawsze zapchane ale karna wróci

Zawiedziony klijent

Dałem sie nabrać na słodkie pierdzenie. Stanowczo odradzam wytoczenia proces temu panu

Klijent

Tragedia partacz zacofaniec ograniczony w czasie kłamca odradzam stanowczo. Omijać z daleka

Klijent

Właściciel firmy udający bóg wie kogo xle traktujący pracowników poprzez wyzwiska i ublizania. Żona ciężko pracującą na budowie I też jest poniżana i ubliza jej. Często ma łzy w oczach. I udaje że jest w porządku. Zastanówcie się czy chcecie podjąć współpracę z kimś takim .Ja osobiście powiem ze każdemu odradzam ...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech - Sopot

Usługi Instalacyjno-Elektryczne i Ogólnobudowlane Kuberna Wojciech
  • Tadeusza Kościuszki 42 lok. 1