Opinie o Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski w Chocicza wlk.

Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski
counter
1 3 7 5 1
Poszkodowany Nowy wpis

Witam, czy ktoś ma informacje co dzieje się z właścicielem??? Proszę o kontakt pracowników firmy Satrans.

pippa Nowy wpis
@Poszkodowany

hehe madagaskar

przyjaciel Nowy wpis
@Poszkodowany

Właściciel został oszukany i okradziony w chwili obecnej ma poważne problemy. Jeśli ktoś poniósł jakieś szkody to na pewno nie z powodu jego celowego działania

Kierowca Nowy wpis
@przyjaciel

Chyba żartujesz okradł wszystkich (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kto miał coś wspólnego z krzak to źle na tym wyszedł

Mariusz.

Firma SATRANS to firma krzak. (usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem. Lepiej nie robić z nim żadnych interesów.

cyc
@Mariusz.

wiem że ma poważne problemy podobno nawet go szukają

Co słychać w firmie Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski w miejscowości Chocicza wlk.? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba, w firmie Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski, który ma jakieś wieści?

Zostaw merytoryczną opinię o Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski - Chocicza wlk.

Satrans Transport Spedycja Bartłomiej Sadowski