P.P.U.H POLIN

Książ Wielkopolski

Opinie o P.P.U.H POLIN

zwykly robol z wyksztalceniem

Chyba od nowego roku sie zmienilo na plus skoro brak opinii. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Adam

Ja lubię tę Firmę a narazie nie myślę o zmianie bo nie mam doświadczenia i musze narazie tu pracować 607985789 mój nr telefonu jakby ktoś miał dla mnie lepszą ofertę to zaraz się zwalniam jakieś informacje proszę dzwonić.

Adam Z
@Adam 30.12.2017 01:40

Adam pracuje tu tylko jeden I napewno nie ja to napisałem Ale tym zajmie się prokurator !

anonymous
@Adam Z 03.01.2018 19:24

pikolo

Były pracownik.

Polin to jedna wielka porażka. Wyzysk na pracownikach, brak tolerancji ze strony administracji. Zmuszanie do nadgodzin. (usunięte przez administratora).

Pilot

Wszystko ładnie pięknie ale dziwie sie chłopakom ze jeszcze tam pracują za te pieniądze marne jak piszecie ale tak myślę że faktycznie do innej pracy się nie nadają

Ona

cicha
@Ona 17.12.2017 10:03

racja bylo fajnie

Anonim

Ludzie chorowali i będą chorować. Nie mają żadnej motywacji, żeby nie chorować. Gdyby była w firmie jakaś premia motywacyjna za 100% obecności w pracy to by przestali chorować.

anonymus

3 RAZY NIE!!!!!!!!!!!!!!! Tak oto prezes odpowiedzial na pytanie czy bedzie premia swiateczna, podwyzki i socjalne. Smutne to ale prawdziwe.

normalna

dobrze że już tam nie pracuję...

Zostaw opinię o P.P.U.H POLIN - Książ Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H POLIN