Opinie o Bus Taxi Łukasz Kołodziej w Sieradz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bus Taxi Łukasz Kołodziej. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bus Taxi Łukasz Kołodziej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bus Taxi Łukasz Kołodziej w Sieradz

Marta Nowy wpis

Od długiego czasu korzystam z usług tej firmy co miesiąc i jak na razie nie mogę powiedzieć nic złego. Każdy kierowca spoko bez chamstwa. Jak dla mnie pozytyw przewożą paczki oraz ludzi i co najważniejsze jako jedyny przewoźnik jeździ w konkretne miejsce które mnie interesuje za co mega pozytyw.

Czy w Bus Taxi Łukasz Kołodziej jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klijent Nowy wpis

Nie polecam... Bus zamówiony na 2 osoby, a przyjechał po 1...nerwy,stres,strata czasu... I dobę później wyjazd do Polski przez inną firmę. Stanowczo nie polecam... Masakra...

Klientka

Był zamówiony bus aby przewieźć torby z Holandii do Polski. Pakunki były odebrane w poniedziałek miały być dostarczone we wtorek 10/11. Kierowca zmienił trasę i nawet mnie o tym nie informując. Dzwoniąc kiedy będzie u mnie usłyszałam późnym wieczorem we wtorek po 22. Rzeczy dopiero odebrałam dziś(sroda) około 20.30 po wielu prośbach można powiedzieć proszeniu się o odzyskanie rzeczy. Nie polecam. Ostatni raz korzystałam z usług tej firmy. Dodatkowo kierowca bezczelny.

Wanda
@Klientka

Jeśli serio tak było to faktycznie słabo z ich strony. :/ Ale chyba nic co potrzebowałaś na gwałt tam nie miałaś, bo się o to nie skarżysz, więc o tyle dobrze. Ciekawa jestem czy to niedbalstwo wynika tylko ze strony kierowcy czy jakąś dezinformację też tam mieli w środku?

Klientka Nowy wpis
@Wanda

Powiem tak były tam ubrania narzeczonego ponieważ nie mógł osobiście jechać do Holandii po swoje rzeczy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bus Taxi Łukasz Kołodziej? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Maciek

Ja jeździłem z tą firmą wielokrotnie z Zelwa do Holandii. Bardzo polecam.

Dawid
@Maciek

A ile płaciłeś? Przystępnie w miarę? Oferują jakąś zniżkę może jak częściej się jeździ?

Klient

Nie polecam tej firmy. Zabieraja zamiast przewozic ludzi zabieraja do swoich prywatnych zlecen worki z ziemniakami i kopru, jeszcze triche to kozy będą przewozic. Kierowcy nie przyjemni w dodatku podroz wydłużona zamiast 12 godz jedzie sie 17 godz. Naprawde nie polecam. Jazda niekomfortowa brak klimatyzacji

@sieradz a ile osób odeszło?

Adi

@Sieradz ale to co, czemu niektórych traktują tu lepiej?

Magda

@sieradz a dlaczego Ci najlepsi odeszli?

@Magda

Magda nie wiem dokładnie czemu, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę

@Magda

A po drugie w tej firmie są równi i rowniejsi

Sieradz

Z tego co wiem to nic dobrego w tej firmie się nie dzieje. Najpierw odszedł jeden dobry kierowca Piotrek a teraz jeszcze drugi stary pracownik Mariusz A Pan Łukasz nie widzi jak stary pracownik nie wiem jak ma na imię (ale tak zaciąga po wiejsku) że jest chamski i opryskliwy do pasażerów a po za tym zabiera pijanych i twierdzi że kasa jest najważniejsza

Zduńska Wola
@Sieradz

Sieradz potwierdzam to co napisałeś w100% Normalny kierowca który tam został to pan Jacek i pan Marek oraz Daniel A ten młody Kuba ciągle zaspany i przemęczony i do tego w końcu by się wykąpać mógł ????

Teress

Super Firma,polecam.Jazda z tą firmą do Niemiec to wielka przyjemność.Kierowca miły,kulturalny.Jazda komfortowa,cena przystępna,auta czyste,zadbane itd.Spróbujesz raz tylko z nimi pojechać i nie będziesz już więcej chciał jechać z nikim innym.Podziękowania też dla Pana Łukasz Kołodziej.Oby więcej takich przewoźników.Pozdrawiam.

Angelika

Polecam wszystkim przewozy tą firmą a szczególnie z kierowcą Marcinem 'Szchumachera' . Z takum kierowcą to na koniec świata. Swoim pozytywnym podejściem do klientów umila czas podczas wyjazdów ! ???????? Przesympatyczny człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Bus Taxi Łukasz Kołodziej - Sieradz

Bus Taxi Łukasz Kołodziej