Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech-Gaz Robert Szkup w Klucze

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech-Gaz Robert Szkup
5 2 6 5 1
Antek Nowy wpis

To jest świetny pracodawca i wystarczy dobrze pracować

Tak1Nie
Pustynne burza

Złodziejsko podchodzi do konkurencji ... przekręt biorący zlecenia za łapówki zero faktur za wykonaną usługę. Podkupuje konkurencję w dużej korporacji Ale już niebawem kierownictwo się tym zajmie. Połowa pracowników nierejestrowalna albo na śmieciówkach.

Tak2Nie2

Pracownik Tech-Gaz Nowy wpis
@Pustynne burza

Witam akurat pracuje w tej firmie od początku jej istnienia i gorszych bzdet jeszcze nie słyszałem w tym co pisze (Pustynne burza) wszyscy pracownicy zarejestrowani w dużych korporacjach niestety nie da się oszukiwać z zatrudnieniem gdyż wszystkie papierki trzeba dostarczyć i są sprawdzani pracownicy ,w razie wypadku korporacja się chroni od kłopotów. Proszę się nie wypowiadać na temat na który nie masz pojęcia zdaje sobie sprawę ze piszesz opinie pewnie z zazdrości ze można coś robić uczciwie a ty pewnie nie potrafisz i sam zatrudniasz ludzi na czarno jak i nie płacisz wypłat itd.... Nie pozdrawiam i jak byś chciał to zapraszamy do Prezesa zawsze możesz się czegoś od niego nauczyć.

Tak5Nie

Czesław Nowy wpis
@Pracownik Tech-Gaz

Czy mógłbyś jeszcze dodać, na jakiej umowie pracujesz? Zlecenie, czy na czas określony? Jakie według Ciebie są pozytywne aspekty Twojego zatrudnienia? Dostajesz premie lub świadczenia socjalne w postaci bonów na święta? Podziel się swoimi doświadczeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

TakNie

@Pracownik Tech-Gaz Nowy wpis
@Czesław

Umowę mam na czas nie określony, firma daje premie jak najbardziej, firma wysyła nas na szkolenia na których podnosimy swoje kwalifikacje, firma dużo czasu poświecą zasadom BHP, nie liczy się tylko zysk i pospiech ja szef mówi "Nic nie jest ważne, aby nie mogło być zrobione bezpiecznie " polecam tą firmę gdyż mało jest takich na rynku tzn

Tak2Nie

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech-Gaz Robert Szkup w miejscowości Klucze? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tech-Gaz Robert Szkup - Klucze