Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł w Bytów

:( Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Chciałabym przestrzec przed tą kobietą bo to co mnie spotkało u niej odbiło mi się zdrowotnie .Anna Sudoł to kobieta niezròwniważona ,dlaczego ? Bo wystarczy przed zabiegiem zadać jej pytanie co będzie robić z zębem gdzie ta nagle jak z petardy robi duże oczy i jest wściekła jak mogłam zadać takie pytanie,że nie studiowałam medycyny i nie mam prawa pytać .Do tego jej asystentka wspierając swoją wspòłpracownice dentystkę Anne Sudoł ,miała czelność mnie ośmieszyć i zadać pytanie czy jak idę do ginekologa to czy też pytam co ten będzie robił podczas zabiegu.Te dwie specjalistki z gabinetu poròwnały także czy podczas operacji chirurgicznej też pytała bym się chirurga co będzie robił podczas operacji .Jestem zażenowana bo ostatecznie odmòwiła mi leczenia zresztą w takiej atmosferze nie da się nic zrobić .To już nie pierwszy raz kiedy tak się zdenerwowała jak zadałam jej pytanie ,wcześniej kiedy zadałam jej inne pytanie dotyczące zębòw pacneła mnie w ręke .Kiedyś do niej chodziłam często i jak się nie odzywałam to jakoś robiła mi te zęby ,ale to że zapytałam rozegrało dramat.Myślałam,że jej złe opinie wśròd ludzi ktòre się słyszy są na wyrost ,ale jednak nie .Nie polecam . Ps.dzwoniłam do rady konsumenta i tam poinformowano mnie ,że jak najbardziej miałam prawo pytać jakie będą postępowania podczas zabiegu .

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł w miejscowości Bytów? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Anna Sudoł - Bytów

• 11 Listopada 1
    77-100 Bytów