Opinie o Fastpol Invest Daniel Chrostowski w Białystok-fasty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fastpol Invest Daniel Chrostowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fastpol Invest Daniel Chrostowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastpol Invest Daniel Chrostowski w Białystok-fasty

sanchez Nowy wpis

jest ok

Mati Nowy wpis

Obsługa znakomita i rzeczowa. Fachowe doradztwo, zaopatrzenie na piątkę!!! Polecam!!!

Dawid Nowy wpis

Czołówka jeśli chodzi o odzież roboczą w Polsce

Maciek Nowy wpis
@Dawid

Zgadzam się, zamawiam od nich od blisko 2 lat i zawsze top jakość.

Maddy

Praca według mnie bardzo dobra. Dobra i na start i dla bardziej doświadczonych osób w handlu

fazio
@Maddy

Mam takie same odczucia, praca jak najbardziej w porządku

Brałeś udział w rekrutacji do Fastpol Invest Daniel Chrostowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Miro

Jakościowo na pewno czołówka jeśli chodzi o odzież roboczą w Polsce. Dobre ceny, szeroki asortyment.

Dominik
@Miro

a jak z dostawą? bywały problemy?

Marcinek

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrej pracy, stabilnej nawet w czasach covidowych to zdecydowanie polecam branżę bhp oraz firmę fastpol. Wszystko na jak najwyższym poziomie. Praca jak najbardziej rozwojowa, firma solidna, wypłaty zawsze na czas.

Maciek

Jakościowo według mnie najlepsi jeśli chodzi o odzież roboczą.

@Maciek

Jako pracownik zgadzam się z tobą. Sam jestem odpowiedzialny za jakość tych ubrań i wiem, że tutaj nikt nie oszczędza na tworzywach czy materiałach. Wszystko ma być jak od linijki, dlatego mamy tylu zadowolonych klientów.

Wifo

Mi pasuje i nie planuję zmieniać pracy w najbliższym czasie.

@Wifo

Ja również nie zamierzam. Praca stabilna i pewna, przynajmniej przychodzę do roboty i wiem, że nie dowiem się jutro czy za tydzień, ze do odwołania praca zawieszona. W obecnych pandemicznych czasach nie każdy ma ten komfort.

Yanko

Praca na dobrych warunkach, dobra umowa i wynagrodzenie

@Yanko

Ja też nie narzekam na zarobki. Naprawdę polecam, szczególnie w obecnych pandemicznych czasach.

Jurek

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół. Bałem się, że przez małe doświadczenie zawodowe obie nie poradzę, ale każdy mi pomagał i się wprawiłem.

@Jurek

Tutaj każdy się odnajdzie, zgrana stała ekipa i z chęcią poszerzająca swoje działania. Każdy był kiedyś nowy, każdy się odnalazł.

Edek87

Bardzo dobra firma. Pracuje tutaj mój tata oraz jego brat. Pieniądze zawsze są na czas. Ani razu od marca 2020 nikt nie wspominał o żadnym postojowym czy bezpłatnych urlopach. Takie firmy się ceni, a nie opluwa hejtem w sieci. Pzd

@Edek87

Dokładnie, potwierdzam. Mimo obecnych czasów, gdzie kryzys w wielu branżach tutaj w ogóle się tego nie odczuwa. Stabilna, pewna praca.

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałam się na pracę tutaj

@Marcin

Ja również się cieszę. Pracowałem już w kilku miejscach i to zdecydowanie wyróżnia się atmosferą i warunkami współpracy.

Bereś

Praca bardzo dobra, warunki zatrudnienia w porządku. Pracuję w branży bhp już bardzo długo, a w fastpol zatrzymałem się na dłużej i nie żałuje.

LaVine

Praca mi odpowiada, wszystko jest zgodnie z tym na co się umawiałem przy podpisywaniu umowy.

Wiesiek

Polecam pracę każdemu kto chce zdobyć pierwsze doświadczenia w pracy z klientem. Branża wymagająca, ale daje ci dużą pewność siebie w przyszłości. Tutaj się można wiele nauczyć nie tylko rzeczy związanych z bhp, ale ogólnie sprzedaż marketing - na pewno nikt nie utknie w miejscu jeśli tylko chce się rozwinąć.

Miro

Jak dla mnie to praca odpowiada. Zero problemów w jakichkolwiek sprawach. Nigdy nie było zwłoki z płatnościami. Co więcej wszystkie składki są regulowane jak należy. Nie martwię się o nic, bo wiem że tutaj jest stabilnie.

Jonasz
@Miro

Stabilność jest dla mnie bardzo ważna, właśnie dlatego nie szukam innych prac. Jestem zadowolony z oferowanych benefitów i pensji. Wiem, że jutro też będę miał pracę, za tydzień, miesiąc czy kwartał zresztą też.

Baltic

Najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować serio! I nie będę się tutaj rozpisywać jak to nie była oh i ah. Dla mnie w pracy liczy się najbardziej atmosfera - a to było tutaj na 5 z plusem.

Pomocny
@Baltic

ja się bardzo cieszę, że znalazłem tutaj zatrudnienie. Atmosfera naprawdę bardzo dobra, warunki jakie proponują nawet dla niedoświadczonych pracowników, świetne. Zarobki adekwatne do wykonanej pracy.

rafa

na zarobki nie narzekalem, na atmosfere tym bardziej, a z szefostwem dalo sie dogadac.

Henry
@rafa

Słyszałem różne opinie, w końcu zdecydowałem się tutaj spróbować swoich sił i jestem zadowolony. Tak jak mówisz, pieniądze spoko, szef ludzki człowiek.

Tycjan

Pracuję w fastpol od kilku sezonów. Nie spotkałem się z tym, żeby ktoś narzekał na pracę. Również klienci dają raczej dobre opinie, więc to chyba świadczy o jakości oferowanych produktów. Zadowolony pracownik generuje klientów - mam wrażenie, że tutaj szefostwo się trzyma tej reguły.

Benio

Praca jak to praca. W zależności od stanowiska pracy mniej lub więcej, jak wszędzie. Ale zarobić można dobrze, przynajmniej ja nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fastpol Invest Daniel Chrostowski - Białystok-fasty

• Jak się pracuje w Fastpol Invest Daniel Chrostowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fastpol Invest Daniel Chrostowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastpol Invest Daniel Chrostowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 43 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fastpol Invest Daniel Chrostowski
  • Słoneczna 3