Opinie o Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski w Rydułtowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski w Rydułtowy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski?

Zleceniodawca Nowy wpis

Witam nie zgadzam się co do podanych tutaj wpisów na temat tego Pana. Aktualnie wykonuje mi pracę remontowe domu i jestem bardzo zadowolony z żoną, wyboru tego Pana. Dotrzymuje danego terminu i jest bardzo dokładny i porządny.Moge Pana polecić każdemu z czystym sumieniem pozdrawiam zawistnych.

Ilona Nowy wpis
@Zleceniodawca

Szukam ekipy do remontu. Proszę mi podać jakiś kontakt telefoniczny do tej firmy- tego Pana, bo trafiam na niesławnych. Lub o kontakt ze mną.

Kamil Nowy wpis
@Zleceniodawca

Ma pan jakis namiar na tego Pana? Szukam bezskutecznie dobrego fachowca do ocieplenia i remontu.

Człowiek- (usunięte przez administratora) Dobrze opowiada, pobiera zaliczki i kontakt się powoli urywa. Zmienia nr telefonu, miejsca zamieszkania, a teraz nawet branże.

@Michał

Moge podać adres zamieszkania Szymona boguszewskiego

Dariusz

Opinie dotyczące tej firmy nie są przychylne, znacie może powód? Czy to wina konkurencji?

Brałeś udział w rekrutacji do Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jeśli chcą Państwo zostać okradzionymi, z nieskończona budowa w dodatku wykonana po łepkach to jest to idealny adres. Ten Pan również wystawia lewe faktury i umowy

Artos
@Paweł

To chyba jakieś oszczerstwa w kierunku Pana Szymona u Nas remontował mieszkanie i wszystko było ok ja jestem zadowolony nie wiem co Pan do Pana Szymona ma

Mariusz
@Artos

Skoro firma ta remontowała Ci mieszkanie, to na pewno mógłbyś napisać, czy zrobili to w planowanym terminie? Chodzi mi o to, czy nie było ewentualnych opóźnień w zakończeniu rozpoczętego remontu. To dla mnie bardzo ważne, dlatego liczę na Twoją pomoc.

Artos
@Mariusz

Wszystko w terminie tak jak było uzgadniane nawet 2 dni wcześniej remont został zakonczony

@Artos

Co mam do Pana Szymona? np to,że wziął sporą zaliczkę,po czym pojawiał się w pracy coraz rzadziej aż w końcu przestał się pokazywać i odbierać telefony. Zresztą jego byli pracownicy też mają sporo do zarzucenia Panu Szymonowi. Może i Panu/Pani wykonał okej mieszkanie ale mi nie,więc mam sporo do zarzucenia. Personalnie go nie znam by jak to Pan/Pani ujął/a mieć coś do niego,wypowiadam się o jego pracy...Nie pozdrawiam

@Mariusz

@Mariusz może u @Artosa nie było opoźnień,natomiast u mnie zostałem z nieskończonym remontem... Z moich informacji wiem też o jednej Pani u której Pan Szymon postąpił podobnie

Dominika
@Paweł

U mnie podobnie. Pieniądze wziął i zniknął. Remont zaczął w listopadzie 2017 roku, a przestał się pojawiać w marcu 2018 i (usunięte przez administratora) mnie na kwotę wynoszącą 30 tysięcy. Tyle tytułem wstępu.

@Dominika

Pani Dominiko, a umowy nie chciał również podpisać? 30 tys? No pięknie. U mnie i żony było znacznie mniej. Wiem również, że bliskie osoby i co najmniej dwóch pracowników też,, załatwił,,

Dominika
@Paweł

Nie chciał. Czy ktoś z państwa ma jakiś aktualny kontakt- numer telefonu do Pana Szymona? Bo unika tego jak ognia,.

@Dominika

Ja mogę dać kontakt do Pana szymona

@Dominika

Moge dac namiary na tego pana

Norbert

Szanowni klienci to jest forum pracownicze i wasze wpisy nie tu powinny się znaleźć.

@Norbert

Być może, ale skoro (usunięte przez administratora)klientów to pracowników również.

Ile osób zatrudnia firma do budowy ?

Natqaj

Nie, nie, nie. Najwiekszemu wrogowi bym nie polecił tej,, firmy,, Od tego Pana radzę trzymać się z daleka. O dobrego fachowca dziś trudno ale sin bud to najgorszy wybór

Lidia
@Natqaj

Nie da się ukryć, że Twoje doświadczenia z Sin-Bud do najlepszych raczej nie należą. Jestem to oczywiście w stanie zrozumieć, ale przydałoby się, żebyś poparł swoje zdanie jakimikolwiek argumentami. Dlaczego twierdzisz, że wybór tej firmy byłby najgorszy? Problem stanowią zarobki czy jakieś inne niedogodności?

Pawlowawa

Na tą stronę trafiła moja żona która jest w stałym kontakcie z inną poszkodowana osoba.(usunięte przez administratora) Jedyne co Pan Szymon ma dobre to gadka. Potrafi dobrze bajerować... I nic więcej. Pan Szymon,, przygarnal,, sobie zaliczkę w wysokości 5tys na remont, który miał u Nas przeprowadzić. Początkowo wszystko było ok.. Do czasu gdy nie chcieliśmy z żoną zrezygnować z jego usług po jego zwodzeniu Nas. Doszło do ustnego rozwiązania umowy na co mam jeszcze smsy od Pana Szymona potwierdzające to. Ten,, Pan,, zadeklarował oddanie zaliczki w przeciągu kilku dni. Oczywiście do tego nie doszło. Ulominałem się wielokrotnie z żoną o zwrot bez skutku. Później Nas zablokowano. Dodatkowo PanSzymon był na tyle cwany, że przy podawaniu danych do przelewu podał swoje dane ale konto innej osoby przez co utrudnione jest postępowanie sądowe. Ten Pan nie opłaca żadnych składek, podatków itp. Jestem również w kontakcie z kilkoma osobami które pracowaly u niego i te osoby równiez są poszkodowane. Ten Pan jest nie tylko kretaczem jeśli chodzi o klientów ale również o pracowników. Radzimy omijać usługi tego Pana i jego firmy z daleka. Zarówno jeśli chodzi o remonty jak i stanowisko pracy.

Pani Z

(usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć na temat pana Szymona. Już niedługo spotkamy się z Panem Szymonem w sądzie a każdemu kto chcę jakikolwiek remont odradzam serdecznie no chyba że nie mają Państwo gdzie wyrzucać pieniędzy(usunięte przez administratora) pojawia się (po kasę) i znika (z kasą) zapominawszy wykonać pracę którą zobowiązał się wykonać. Oczywiście Jego wymówki są okraszone wszelkimi fantazjami na temat np. stanu zdrowia , wypadków kiedy jeszcze ma chęć się tłumaczyć z faktu zniknięcią z kasą lub znika jak Houdini i nie odbiera telefonów bądz zmienia numer. Pan Szymon pomylił się z wyborem zawodu - doradzam iluzjonistę za szczególną posiadaną umiejętnoś znikania cudzych pieniędzy...

Natalia
@Pani Z

Z przykrością muszę stwierdzić że ma Pani rację. Każde Pani słowo w punkt

Arkos

Bardzo polecam firmę Pana Szymona jestesmy mega zadowoleni z wykonania tego Pana. Robił nam remont mieszkania i zrobil ten remont na 6+ nie zgadzam się z opiniami powyżej. Pan Szymon to rewelacyjny człowiek który doradził i szybko wykonał swoją pracę gorąco polecam

@Arkos

Tak zgadzam się z Panem u mnie również ten Pan remontowałi również mogę polecić z całe serca również jesteśmy zadowoleni a mieliśmy różnych fachowców

Vito
@Adam

odpowiadać sobie samemu???hmmm dobre :D

Joanna

zgadzam się z opinią Pana Pawła i szczerze odradzam tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski - Rydułtowy

Boguszewski Szymon Sin-Bud Szymon Boguszewski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Osiedle Orłowiec 28/11
    44-280 Rydułtowy