Opinie o Hubert Transport Dariusz Wielgus w Nasutów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hubert Transport Dariusz Wielgus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hubert Transport Dariusz Wielgus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubert Transport Dariusz Wielgus w Nasutów

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hubert Transport Dariusz Wielgus?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora)r jakich mało auta złom z kasą problem zawsze chce wypłacić mniej umowy nie chce dać broni się od niej jak od wody święconej. Baza , nie ma żadnej samochody po parkingach się zostawia tak samo jak i swojego nie ma gdzie zostawić, do firmy to dużo brakuje

Czy Hubert Transport Dariusz Wielgus oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odp.

Kobieto 500+Ci już nie wystarcza? Stanowisko sprzątaczki Cię interesuje? (usunięte przez administratora)

Paulina
@Odp.

można się podpytać czemu zostało zasugerowane stanowisko osoby sprzątającej? zastanawia mnie też ten brak wpisów od dłuższego czasu... ile osób pracuje w firmie i na jakich stanowiskach? wiadomo?

Ktos Nowy wpis

Raczej umowę zlecenie ...

Ktos Nowy wpis
@Paulina

Może już nikt tam nie pracuje, na szczęście. Straszne warunki pracy, umowa zlecenie, raczej nie otrzymasz wypłaty. Opinie byłych pracowników oddają rzeczywistość pracy ...

Kubeq

Nie polecam- nie wypłaca na czas albo w ogóle, stan techniczny aut-porazka, nie powinny zostać dopuszczone do ruchi

Kubeq i Mario to RZEZAK
@Kubeq

Autorem WSZYSTKICH wpisów jest jedna osoba. Jest chory umysłowo MARCIN RZEZAK z miejscowości Firlej,obecnie wynajmujący mieszkanie w Lubartowie. Dokonuje złośliwych wpisów i systematycznie włamuje się na bazę firmy gdzie rozbija szyby w samochodach oraz dokonuje licznych innych zniszczeń i kradzieży. Z pracy wyleciał na zbity pysk .Niezależnie od tego co jeszcze może napisać proszę do tego podchodzić z DUŻYM dystansem Panie MARCIN RZEZAK z FIRLEJA zdaję sobie sprawę że w poradniach psychiatrycznych w tych ciężkich czasach jest tłok ale nie poddawaj się może się dopchasz.Raz Ci się przecież udało. WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim czytającym ten wielce opiniotwórczy portal.

Kubeq
@Kubeq i Mario to RZEZAK

Niestety, nie zgadłeś pan. Poza tym... Rodo xd chociaż nawet w imię żeś gościu nie trafił. Nie pozdrawiam

@Kubeq

No widzisz tylko chwilkę trzeba było poczekać i już wiadomo że to Ty nasmarowałeś KAMIL Cię wołają-prawda?No widzisz trafiłem..

Marcin Rzezak Nowy wpis
@Kubeq i Mario to RZEZAK

Czego to się człowiek może dowiedzieć o sobie z internetu :) Obawiam się jednak że autorem tej całej dyskusji jest sfrustrowany, po naszej przypadkowej rozmowie na stacji benzynowej, DARIUSZ WIELGUS z Nasutowa. Twórca firmy Hubert Transport, ale proponuję zmienić nazwę na (usunięte przez administratora) Ps: Darek nie wątpię że zdajesz sobie sprawę jak się mają poradnie psychiatryczne Ps2:(usunięte przez administratora) a skradzione tablety w końcu podrzuciłeś innemu kierowcy żeby mi je oddał, temu kierowcy któremu nie wpłaciłeś 5000 zł. A to co piszesz o zarobkach w swoich ogłoszeniach na OLX, jest po prostu żałosne

¿

Co to za firma? To poziom wypowiedzi właściciela? Dlatego w ogłoszeniu na olx brak nazwy firmy. Jak nie wypłaca wynagrodzenia to zgłoście to do PIP a groźby na policję.

Aplikowałeś do firmy Hubert Transport Dariusz Wielgus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kowalik były pracownik !!

Proszę o nieoczernianie mojego nazwiska przez pana Dariusza !! Wszelkie komentarze dodane pod moim nazwiskiem zostały dodane przez pana Darka który mnie (usunięte przez administratora) na pieniądze !! Jest Pan jest taki mocny proszę odblokować mój nr tel i zadzwonić. Nie polecam firmy w której pracowałem prawie rok temu a pracodawca obraża dalej byłego pracownika o czym się dowiedziałem z innej strony !! Wszelkie komentarze w moim imieniu i nazwisku zgłoszone zostaną zgłoszone do rzecznika biura praw człowieka i obywatela. Jeżeli w przeciągu 7 dni nie zostanie usunięte sprawa trafi do sądu !! Panie Darku nie jest Pan bezkarny ! Pogodziłem się ze stratą ponieniedzy których nie odzyskam, ale nie pozwolę na obrażenie mojego nazwiska !!!

Kowalik były pracownik
@Kowalik były pracownik !!

Bardzo przepraszam za wczorajszy wpis spłodzony w sobotni wieczór pod wpływem alko...u i innych środków.Są to oczywiście pomówienia i emocje nad którymi nie panuję.Jestem jeszcze młody.Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Hubert Transport Dariusz Wielgus?

Rzezaku z Lubartowa

Administator portalu w niedzielę nie pracuje. Probem z głową u Ciebie był zawsze i widzę że nic się nie zmieniło Marcinku

Czy w Hubert Transport Dariusz Wielgus panuje luźna atmosfera?

Mario

daj sobie spokoj, on jest nie wypłacalny

@Mario

W nowy rok takie rzeczy? No nie ładnie ha ha . A u Ciebie w kieszeni Marcinie dalej Sahara?

@Mario

Marcin Ty jesteś nie żaden Mario. Pilnuj swojej dziurawej kieszeni. Wrótce zobaczymy jaki Ty będziesz wypłacalny za swoje włamania i akty wandalizmu.

@Rzezaku z Lubartowa

Nie brzmi zbyt ciekawie, czy pracodawca nie wypłaca pensji pracowników, zdarzały się takie, sytuację? Nie jest to zachęcające dla nowych pracowników.

@Tomasz

Nie pękaj .Jesli nic nie odwalisz głupiego to wszystko jest OK.

Kierowca

Nie wypłacił mi 7000 zł i wiem, że regularnie nie wypłaca ostatnich kilku pensji pracownikom. Mówi Ci to co chcesz usłyszeć, koloryzuje i mówi półprawdy, żeby uwiarygodnić swoje kłamstwa. Radzę omijać szerokim łukiem. Jego ogłoszenie o pracę w internecie to też same kłamstwa, nic z tego się nie przekłada na rzeczywistość. (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Uspokoiłes się . Ostatnio jeszcze lezał snieg jak szyby w autach rozbijałeś systemstycznie raz w miesiącu. Czyżby regularne odwiedziny mundurowych przestały Cię rajcować? Załacisz za wszystko Marcinku a nazbierało się tysiaczków.Odkładaj tam już na czarną godzinę.

POLECAM !!!!!!!!

Wszystkim chcącym dobrze zarobić. Wiadomo że nieco z siebue trzeba dać. Co tydzień w domu i to jest to. POLECAM!!!!

Nie polecam !!

Odradzam współpracy, podpisanie umowy zlecenia to wyrok diabła. Pracodawca nieuczciwy, wyzyskuje na każdym kroku pracownika i (usunięte przez administratora) !! Na początku mydli oczy, dopiero po trasie okazuje się jaki jest naprawdę. Typowy polski przedsiębiorca który wykorzystuje pracownika w każdy możliwy sposób ! Podpisując umowę stajesz się jego zakładnikiem... Nikomu tego nie życzę

@Nie polecam !!

Pracowac tam trzeba czy wystarczy byc w pracy i posciemniac?

@Odpowiedz

Nawet za ciężką pracę w deszcz składanie pojazdów szef nie szanuje pracy która wykona pracownik !! Bo według niego przecież musi !! Niech sam Dariusz pojedzie w trasę i zobaczy jak to jest a nie siedzi na (usunięte przez administratora) w domu i twierdzi że jest najmądrzejszy i moze wszytsko bo jest szefem...

Nie polecam !!

Powodzenia, groźby są karalne a ta strona dobrze pokazuje jakim jest pracodawca w stosunku do pracownika, nie pierwszy raz pan grozi ludziom publicznie.

Ciebie tez wykorzystał? Co Ci zrobił?

@Odpowiedz

Panie pracodawco, Pan najlepiej wie jak (usunięte przez administratora) ludzi. Prosze nie zmieniać stron jeżeli jest pan takim cwanym, los pana dopadnie i odpowie za wszytsko co wyrządził wszystkim ludziom. Nie jest pan najlepszy na świecie i proszę nie wyzywać jeżeli ma pan odrobinę szacunku do innych chociaż brał go w wypowiedziach jak widać.

Nie polecam !!

Na pierwszym miejscu szacunek i godność człowieka, traktując jak śmiecia ale to przecież powinien pan wiedzieć jak traktuje swoich pracowników z Ukrainy i poslki. Proszę przespać noc i zastanowić się nad wszystkimi osobami jakie pan oszu.kał a jest ich długa lista pewnie

Nie polecam !!

Wystarczy przejrzeć tą stronę. A zapewne to nie koniec

@Nie polecam !!

Przejrzec tę stronę i Twoje "mądrosci"z błędami poczytać? Dawaj konkrety analfabetko.

@Odpowiedz

No i znowu pokazujesz jakim jesteś człowiekiem oszu.scie... mam nadzieję że mądrości przekonają potencjalnych pracowników do odpuszczenia sobie współpracy.. a ty wielgi mnie dopadnij skoro tak straszysz, czekam...

@Odpowiedz

I nie analfebetko tylko analfabeto jak już panie D. wyskakujący z kolejną obelgą do kobiety. Szacunek do pracownika to jedno a do kobiet to drugie widać do nikogo pan nie ma..

Nie polecam !!

Uu wielgi pan znowu wyzywa czuje się jak w pracy.. dobrze że już tam nie pracuje

@Nie polecam !!

Ty sie do niczego nie nadajesz. Pomoc społeczna Ci potrzebna.

@Nie polecam !!

Klient Ci się trafił? Rozumiem ,czego nie robi sie dla pieniedzy. Jak skończysz to się odezwij. Staraj się tam trochę bo i w Twoim fachu konkurencja nie mała.

@Nie polecam !!

Ciężko mi to nawet skomentować. Wyrok diabła? A nie mogłeś po prostu zmienić pracy? Po trasie okazuje się jak jest naprawdę, tzn. jak dokładnie jest?

@Odpowiedz

No w pracy to trzeba raczej być :D O co chodzi z tym ściemnianiem?

@Nie polecam !!

No wiesz, praca to jednak praca i jeśli składanie pojazdów to twój obowiązek, to co to ma do rzeczy, że pada? A jak jest w trasie?

@Nie polecam !!

Odpuść sobie z tymi określeniami, nikogo na siłę nie zmienisz. Lepiej zmienić pracę. A jakie mądrości tak z ciekawości?

@Nie polecam !!

Udowodnij chłopcze swoje słowa. Pojęcia nie masz co to są grożby karalne.

@Nie polecam !!

Czytając Twoje wpisy mam wrażenie że Twój rozwój zakończył dię wraz z mlekiem matki.????

@Nie polecam !!

Co Ty mydlisz na początku?Ha ha.

Odpowiedz dla Kowalika

Nic nie zlecałes.Kiedys byłes przez chwilę kierowcą.,masz uraz i teraz jesteś pisarzem na tej stronie Panie Kamil Kowalik z okolic Puław.

KOWALIKU !!!

Coś Pan zamówił bo ja Ferrari i jeszcze nie przywieżli a czekam już długo mi się zdaje.

Kowalik Kamil

Firma super.Wynagrodzenie zawsze na czas.Zaliczki oczywiscie można dostać jesli jest potrzeba.Jeśli jest awaria zawsze błyskawicznie zostaje naprawiona. Auta bardzo fajne i zadbane.Zarobki bardzo wysokie .Słowem "bomba". POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

@Kowalik Kamil

Nie trzeba było tak wychwalać! Wiadomo ze jest exta.

Wielgi frędzel

Takiego dziad-transu nie polecam nikomu, szef (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ma swoich pracowników. Odradzam współpracę z tym Panem. Zresztą widać po komentarzach które sam pisze ze ma nierówno pod sufitem

@Wielgi frędzel

Prostytuko u Ciebie dzisiaj pustki?

KOWALIK KAMIL
@Wielgi frędzel

Zresztą widać po komentarzach które sam piszę że mam nie równo pod sufitem.

@Wielgi frędzel

Jesteś bardzo młodym i fajnym chłopakiem. Dzięki pieniądzom z UE coś tam chcesz na własną rekę osiągnąć.Kiedyś zaczniesz płacić pełny ZUS i podatki może założysz rodzinę ,będą rachunki do zapłaty to wtedy zobaczysz ile to wszystko kosztuje i gdy już będziesz miał 2×20 lat a nie połowę tego zacznij innych wyzywać od dziadów ale NAJPIERW spójrz na siebie .

@Wielgi frędzel

Wspólnika do wspópracy tu nie potrzeba więc o czym mowa?

@Wielgi frędzel

Ty co w życiu osiągnąleś?

SołiG

Tragedia firma nie rzetelna właściciel poza sondowaniem się nie potrafi wydusić z siebie obiektywnego słowa zwykły palant i pijak a kazdy pijak to (usunięte przez administratora) tak samo jak Pan Darek nie wypłaca pensji samochody remontuje sie na parkingach w ciągu trasy zwykla tzw firma kogucik tragedia nie polecam a wrecz ostrzegam przed tym parciarzem.

@SołiG

Kamilu Kowalik miesiączek popracowałeś wiec może nawet nie zdążyłeś się zorientować kto jest szefem. Sondowanie?O jakiej sondzie mowa?W ciężarówce z żadną problemu nie było no chyba że w Twojej pordzewiałej BMC-e Palant?Pijak?Do abstynenta?Parciarz?(co to znaczy w twoim rozumieniu?) Pensji nie dostałeś bo wczesniej w formie zaliczek pobrałeś.Skleroza w wieku 20 lat? Firma kogucik a kręci się juz 16 lat ha ha. Tragedią nazwałbym Twoją NADWAGĘ(160 cm wzrostu ,niewiele mniej tuszy ,20 lat-to jest prawdziwa TRAGEDIA .Nie lubię wtracać się w nie swoje sprawy ale skoro Ty to robisz to ja też.

Okularnik

Nie polecam tego pracodawcy, nie wypłaca pieniędzy wisi spore kwoty byłym pracownikom a po drugie jego samochody ciężarowe są remontowane na parkingach i czeka się długo. Więc nie polecam jeśli chcesz zdobyć doświadczenie za kółkiem to szukaj innej pracy No chyba że wolisz stać na parkingu i czekać aż zrobią samochód niż zdobywać doświadczenie

KOWALIKU !
@Okularnik

Zapomniałes jak zaliczki brałes? Komu wisi spore kwoty-wymień smiało -nie pękaj wyjaśnimy i rozliczymy to publicznie. Gdy auto 40-to tonowe ma awarię to na plecy go nie włożysz i trzeba naprawić jeśli to możliwe na drodze lub na parkingu.Byłeś 1000 km od firmy i pomoc miałeś juz na następny dzień czy nie tak było?

KOWALIK KAMIL

Mieszkam koło Pulaw Wypisuję te "mądrości"jako Kubeq. Nie polecam Karol232 Wielgi fredzel Okukarnik Solig i ciągle wydaje mi się że w internecie jestem anonimowy i mogę oczerniać kogo mi pasuje.Mam fajny telefon i duzo wolnego czasu.Nie mam odwagi pod swoimi wpisami w obawie przed odpowiedzialnoscia się podpisywać swoim nazwiskiem.Wydaje mi się ze jestem cwany. Na temat tej firmy mam tak duzo do powiedzenia gdyz przepracowałem tam az 1,5 miesiaca.Wiekowo mogłbym być synem byłego pracodawcy mimo to jestem duzo mądrzejszy od niego . Wszystko wiem lepiej i wogóle jestem naj...

Pismak pod gorke miał do sxkoły ? Zdania od ale nie zaczynamy raczej ,prawda analfabetko? Za chlopa teraz die podajesz?Wlodi teraz jestes ? Paulinka Ty dalej o profitach i bene cos tam. Wiesz ze baby tu nie pracuja.Co to znaczy ze warunki sa slabe?Jak Ci nie wyrosly to za te smieszne pieniadze o ktorych piszesz mozesz sobie poprawic. Niedorozwoje nie maja czego tu szukac wiec o jakim rowoju mowa?

RZEZAK Ty (usunięte przez administratora) jak zyjesz szmaciarzu z Lubartowa?

Podaj numer tel.to porozmawiamy.

Kowalik ze wsi

Rzezak z Lubartowa to zniwu Ty te glupoty wypisujesz.? Z kolejnej pracy Cie wylali i masz zale di calego swiata.Leczyc sie zacznij.

Odpowidz

Wpis splodzony przez Marcin Rzezak Lubartow

Autor wpisu skrzywdzony przez los Marcin Rzezak z Lubartowa.Pozdrawiam.

Bart

Jak chcesz dobrze zarobic to tam masz mozliwosc.Bierz sie do roboty i nie kombinuj a kasy Cie nikt nie pozaluje.

Marzena
@Bart

Czy podałbyś więcej szczegółów na temat zarobków w Transporcie Hubert? Czy ich wysokość jest uzależniona od zaangażowania pracownika? Można sobie w jakiś sposób zwiększyć wynagrodzenie np. premią lub nadgodzinami?

Zostaw merytoryczną opinię o Hubert Transport Dariusz Wielgus - Nasutów

• Jak się pracuje w Hubert Transport Dariusz Wielgus?

Zobacz opinie na temat firmy Hubert Transport Dariusz Wielgus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hubert Transport Dariusz Wielgus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hubert Transport Dariusz Wielgus
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 241D
    21-025 Nasutów