Opinie o Redpol Recycling Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Redpol Recycling Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Redpol Recycling Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redpol Recycling Sp. z o.o. w Lublin

Pracowałam w tej sortowni na Radziwiu wytrzymałam tam 9 dni gdzie 2 jest ciężko znieść fizycznie ciężko ale i psychicznie nie można wytrzymać dziewczyny straszę stażem pracy wyrzywają się na tych nowych wyśmiewają najmniejszy bład całe 8 godzin nagadywanie prawda jest taka albo trzymasz palec głeboko w (usunięte przez administratora) pani kierownik albo jesteś pomiatany ja nie miałam zamiaru brak szacunku do drugiego człowieka godziny pracy rewelacja 6.30-14.30 i tu plusy się konczą a zaczynają same minusy napewno kierownictwo będzie wiedziało kto napisał owy komentarz.

Oluś
@Nika

Tak z ciekawości to gdzie są jakieś ogłoszenia? Ja to akurat z okolic Lublina jestem, pewnie bym nie dojeżdżał ale przeczytałbym ofertę skoro ludzie przychodzą chyba, mimo ze tak warunki opisujecie. Teraz w ogóle właśnie jest rotacja w tym momencie czy nie skoro nic nie wisi?

Zdziwiona

Jestem zdziwiona tak negatywnymi opiniami o firmie ???? Wypłaty są zawsze na czas,jeszcze nie zdarzyło mi się dostać nawet z jednodniowym opóźnieniem a pracuję kilka miesięcy. Dziewczyny fajne,atmosfera również ok. Praca jak każda inna, wszędzie pracować trzeba,nigdzie nas nie posadzą. Życzę wszystkim takiego szefa!

Kater
@Zdziwiona

Że słucham chyba powinienem założyć okulary przecież to (usunięte przez administratora) nie masz prawa się odezwać bo by cię zlinczowala człowieku co ty gadasz tam człowiek nie jest człowiekiem tylko maszyna (robotem)

Ja to akurat pracy w biurze szukam i ciekawa byłam czy jakie komentarze także się tu znajda, bo w sieci ofert znaleźć nie mogłam, ale głównie o sortowni piszecie. Czy pracownicy administracyjni też mogą mieć podobną stresówkę co opisana została ostatnio? Szukam spokojniej pracy

XYZ Nowy wpis

Opisuję długo i szczegółowo przebieg mojego zatrudnienia w tej firmie: 1. 13.03.2024r. Przychodzę na rozmowę o pracę, rozmawiam z szefową. Mówię jej że ma 13 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, plus 1 rok pracowałem jako kierowca. Pani Prezes stwierdza że dokładnie takiego człowieka potrzebuję. Proponuje umowę zlecenie na 3 miesiące na początek i stawkę 25 zł. za godzinę do ręki i jeśli się sprawdzę to dostane więcej. Mam pracować jako kierowca, ale 2 lub 3 dni mam popracować na sortowni żeby sprawdzić czy faktycznie mam takie umiejętności jak twierdze. 2. 14.03. Zaczynam pracę o 6:30 Mam przekładać worki z naczepy tira do specjalnych wózków , potem je ważyć , zapisywać wagę i towar ten rozkładać na stołach żeby go panie posortowały. W między czasie dowiaduje się że oprócz mnie jest tam jeszcze 3 facetów nie licząc kierownika. Jeden pracuję od tygodnia kuleje na jedną nogę jest chory i będzie starać się o rentę , drugi pracuje od miesiąca, a trzeci cztery miesiące. Zapaliła mi się w głowie lampka ostrzegawcza. Kończymy o 14:30 3. 15.03. Zaczyna się chaos pracuję na 3 stanowiskach na raz , facet z kontuzją nie przychodzi do pracy, jestem poganiany przez kobiety które mają tam jakieś wyższe stanowiska. Ewidentnie roboty jest za dużo w stosunku do liczby rąk do pracy mówię tu cały czas o tym co robią tam mężczyźni. Jest dużo stresu , presji i atmosfera jest napięta. Pani Dorotka ( gorąco nie pozdrawiam) czepia się o najmniejszy nawet błąd wynikający po prostu z niewiedzy człowieka który pracuję dwa dni. Ponad to robi sobie niewybredne, uwłaczające godności i wulgarne żarty o zabarwieniu erotycznym pod adresem podlegających jej kobiet. Druga z kolei robi mi pretensje bo zadzwoniło do mnie moje dziecko i odebrałem . Stwierdziła że jak każdy będzie tak robił to praca będzie stać w miejscu. 4. Pozostały jeszcze 3 dni do opisania ale z grubsza każdy przypominał 15.03. Jedyne różnice to np. zwolnił się facet z kontuzją, jednego dnia zostałem na 2 godziny sam i ogarniałem robotę za 4 facetów i oczywiście pod presja i ciągłym poganianiem itd. 5. Co do umowy : miałem być kierowcą ze stawką 25zł/h na początek i dostać umowę o zlecenie na 3 miesiące . W rzeczywistości ani razu nie wsiadłem do samochodu i przez 5 dni jedyna moja trasa to praca- dom, umowę dostałem ale od 14.03 do 31.03. za najniższą krajową oczywiście , pracownicy potem powiedzieli mi że to norma tutaj. 6. Dzisiaj tj. 21.03 zwolnili mnie. Kierownik poinformował mnie iż szefostwo stwierdziło że ludzi jest za dużo i muszą mnie zwolnić pomimo tego że się sprawdziłem i radziłem sobie. Pieniądze które mi oddali za 5 dni policzyli po najniższej krajowej a nie po 25 zł/h Podsumowując: Ciężka praca fizyczna dla facetów z perspektywy kobiet się nie wypowiem bo nie wiem, nie dość że jest ciężko to nerwowo, czujecie zmęczenie i stres ludzie was popędzają , czepiają się o wszystko i jeszcze wam po ubliżają ( nie mówię o sobie po prostu żal mi tej dziewczyny) nadużywając swojego stanowiska, żeby na koniec pięciodniowej kariery wyrzucić was jak worek ze śmieciami i (usunięte przez administratora)na pieniądze. Radzę baardzo dobrze się zastanowić 3 razy zanim wpakujecie się w (usunięte przez administratora).. po same uszy

@były pracowni Nowy wpis

Witam nie polecam pracy na sortownie w Radziwiu byłam jeden dzień i po tych 8 godzinach miałam dość faktycznie jest tak jak w poniższych opiniach a najlepsze jest to że nawet odezwać się nie można do siebie i nie jest tu mowa o nowych pracownikach dotyczy to kobiet tych które już tu pracują bo jest się przestawianym na inne stanowisko najlepiej być niemową pierwszy raz spotkałam się z czymś takim a będąc tam nie widziałam jakiegoś regulaminu zakładu pracy

Zołza

Jestem pracownikiem od roku i z przykrością muszę potwierdzić słowa dziewczyny pracuje tu bo nie mam wyjścia. Dziewczyny nagaduja jedna na drugą to że ktoś jest obok nie znaczy że nie widać. ATMOSFERA jest bardzo zła dobrze że skupia się na gadaniu z magazynierem

Nika

Zgadzam się z przedmowca. Atmosfera fatalna , kontrola na każdym kroku , brak szacunku do drugiego człowieka . Nie polecam .

Oluś Nowy wpis
@Nika

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Redpol Recycling Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Ewela

Hej, jakie aktualne opinie na temat atmosfery? widziałam, że jeszcze parę miesięcy temu jedna Pani pisała coś o nagadywaniu na siebie, do teraz skład jest niezmienny i dalej jest podobnie czy cos się zmieniło? Badam jak na razie teren, bo od kolejnego sezonu będę czegoś sobie szukać. Czy co roku występują tutaj jakieś podwyżki? albo wprowadzane są inne zmiany?

Zdziwiona

Beti

Taka prawda.

xDDD
@Beti

Pierwszy pozytywny komentarz o tej firmie i od razu (1,5h po tym) odpowiedz również pozytywna. Brawo dla mistrzów marketingu albo z tej firmy. Od razu widać ze komentarz od właścicieli xDDD

Vege
@Zdziwiona

Fajna atmosfera to chyba zart. Fajna atmosfera to może była jak nie było kamer i nie stała nad tobą pani manager której wszyscy się boja wcale się nie dziwie bo dobrego słowa od niej nie usłyszysz. Zdążają się fajne babeczki które pracują do dziś ale są tez panie typu Monika której pomyliły się stanowiska. Jeżeli już ktoś jest zmuszony tam pracować zakładajcie rękawiczki bo niestety ale w tych workach jest wszystko.

Aneta
@Vege

Kamery już niestety są praktycznie w każdym miejscu pracy :( Widzę że to trochę niewdzięczna praca, stawka chociaż jest adekwatna? Chciałabym spróbować swoich sił w firmie, ale waham się waszych komentarzach... no i ktoś pisał że umowy pozostawiają dużo do życzenia podobno?

Kater

Lidia

rozwiniesz temat tych godzin? jeśli miałoby tak właśnie wychodzić to w jaki sposób tak właściwie można prowadzić tutaj ich ewidencję? można śmiało udowodnić konkretny zakres godzinowy, w którym faktycznie odbyła się praca? ogólnie to pisałeś to z perspektywy pracownika odnośnie pracownic. to Panowie jakie warunki tu mają tak w sumie?

Artur
@Lidia

Magazyniezy mają tak ciezko ze lepiej nie muwic pracujesz od poniedzialku do piądku po 8h a na koniec miesiaca dostajesz rachunek a tam ze przepracowales 12godzin w miesiacu albo i jeszcze mniej najlepsze jest to ze stoją nad tobo i ludzie pracują pod presjo lepiej uwazajcie na tą firme ja juz zlozylem tam gdzie trzeba papiery niedlugo bedo mieli pare kontroli i na to niby derektor Natalie przyjdzie czas

@Artur

mija prawie drugi miesiąc odkąd padła tu deklaracja odnośnie prowadzenia jakichś kontroli. O ile to była prawda to czy doszły do skutku? Zastanawiam się nad ewentualnym efektem. I ciekawa także jestem zasadności tego wspomnianego rachunku dla magazyniera w kontekście godzin. Nie można jako podkładkę prowadzić własnej ewidencji?

Klijent

Pracowałam,w tej firmie,Nikomu nie polecam,co się tam wyprawia to zwala z nóg...zero szacunku dla pracownika,dziadostwo, śmieciowe umowy zlecenie,załoga która jakby mogli to by się pozabijali,a ten mały karawan blond z mopem na głowie,to juz przeszedł samą siebie

Lidia

nie no jak 200 h a 6 h? nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ogólnie to chodzi wam o to, że cięli trochę po tych godzinach, tak? nie rozumiem po prostu aż takiej skrajności, jak to możliwe? tym bardziej, że ktoś już o czymś podobnym pisał w 2019 to czemu ludzie jeszcze by się tu zatrudniali?

Również były pracownik

Potwierdzam wszystko co wyżej napisane.Pracownicy Lajla pracują na umowach zlecenie ,które są tak naciągane by płacić jak najmniejsze podatki i składki za pracownika. Ludzie pracują po 180 albo i więcej godzin a na rachunkach kwota za tylko maksymalnie 10 godzin. Tak się wszystkich robi w konia i zarabia na tym grube pieniądze.

Nobody
@Również były pracownik

Ponieważ tam pracowalam

@Nobody

I co wobec tego, że pracowałeś? Rozwiniesz?

Czy Redpol Recycling Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xxz

Umowę o pracę?? Chyba sobie żartujesz? Umowa zlecenie a na rachunku dostajesz wykaz, że pracowałeś 6 godz w miesiącu (usunięte przez administratora)

Nobody
@Xxz

Ponieważ tam pracowałam pol roku w biurze

Ktos

To co tam się wyrabia...tk jakieś nieporozumienie...szlak raka firmę...ze ktoś tu pracuje to ...szacun...zero szacunku...każdy każdy oszukuje,kraina, szczują na Siebie Wzajemnie...szczyt beszczelnosci...Monika przyjdzie i na Ciebie czas....

Tadek

w Grudziądzu jeden z najgorszych szperaków. Takie (usunięte przez administratora) sprzedają że szkoda gadać. Jedyny plus to że od jakiegoś czasu zmienili się pracownicy.

BBB

Firma beznadziejna, (usunięte przez administratora) ludzi

A

Firma jest super, pracownicy bardzo w porządku, umowy mogłyby być lepsze

Miałem przyjemność pracować w tej firmie, generalnie wszystko ok tylko umowy pozostawiają wiele do życzenia

Firma ...jest ok....każdy wie co podpisuje...jaka umowa...jaka.stawka...ale zaraz firma nie będzie miała kasy na wypłaty...starą załoga...kradnie na potęgę...pracownicy się kluca między sobą.....kto pierwszy...to jego ...pracownice wychodzą ...mając na sobie 2-3 kurtki a torebki pelne...Pani Natalia pozwala swojej starej załodze na kradzież...smutne...nowy pracownik noe może nawet mieć bluzy ciepłej roboczej...a reszta wynosi torbami...I niby Sprwdzane torby...????????????

xyz

A po co tak kłamać? Jeśli się nie jest zadowolonym z pracy to wystarczy zwolnić się z pracy. Bo oczernianie i szerzenie nieprawdziwych informacji jest karalne. Pozdrawiam

Nie ładnie tak kłamać :)

Ktoś
@Anonim

Czasami wchodzę sobie tutaj poczytać komentarze i uważam, że to piszą na bank osoby które się zwolniły bądź zostały zwolnione ale po co być tak bardzo zawistnym człowiekiem, żeby drugiej osobie robić takie świństwo? Ale jestem zdania, że karma wraca. I mam nadzieję, że ta osoba która oczernia poniesie konsekwencje swojej wypowiedzi.

Zla

Ta firma to jedna wielka porażka, kantują ludzi na każdym kroku,okradają ludzi,mobbing, a ta wielka blondyna z kokiem,to jakieś nieporozumienie ,towar to wielki syn,nie zazdroszczę grzebać w tych gównach, a Pani szefowa jak gwiazda ubrana, ludziom dadza rachunek na 5 h ,zenada!!!

Ewka
@Zla

Zgadzam się z panią, pracowałam tam przez chwilę też zostałam oszukana jeśli chodzi o dokumenty do podpisu. Pracowałam po 8 godz. Przez 5 dni w tygodniu, a w dokumentach do podpisu były wpisane 4 godziny, więc podziękowałam i więcej nie poszłam. Pozdrawiam.

Aaa!
@Ewka

Dokładnie tak było! Nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia na pracowanie w tej "firmie". (usunięte przez administratora) ludzi na czym tylko mogą..

Anonimowa

Drodzy Państwo, czy nie zastanawia państwa nagły przypływ negatywnych komentarzy o firmie rozpoczynający się w okolicach końca sierpnia po czas teraźniejszy? Z moich obserwacji wynika, że może być to swego rodzaju akcja mająca na celu pogrążenie konkurencji lub zemstę za nieudany abalietas. Być może firma stara się zmniejszyć wydatki na cele składek i podatków (jeśli takie donosy są faktem, to postawa jest gorsząca, aczkolwiek należy wziąć pod uwagę, iż inne firmy postępują tak lub gorzej), lecz umniejszanie skrupulatnym pracownikom (sprzedawczyni z Płocka) i szerzenie nieprawdy o nich jest już karygodne i zawistne.(usunięte przez administratora) Anonimowa obserwatorka.

On
@Anonimowa

W punkt. Szkoda, że żyjemy w czasach w których tylko się krytykuje i kombinuje jak kogoś pogrążyć zamiast być konstruktywnym i próbować rozwiązywać problemy. Szkoda, że wiadomość jest anonimowa

Katarzyna

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Omg

Wchodzę od czasu do czasu na tą stronę i czytam komentarze ludzi, jedno mnie zastanawia...jeśli macie jakieś żale, pretensję do szefostwa,kierownika,do "kolezanek" ZWOLNIJ SIĘ....po co pisac takie głupie komentarze,współczuję tym Osobom które nie mają żadnego koła ratunkowego, i muszą pracować w takiej firmie....pozdrawiam cała załogę

Zostaw merytoryczną opinię o Redpol Recycling Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Redpol Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Redpol Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redpol Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Redpol Recycling Sp. z o.o.
  • Króla Rogera 6 lok. 28
    20-857 Lublin
  • NIP: 7123206990 REGON: 60644759 KRS: 0000353324

Redpol Recycling Sp. z o.o.