counter
1 1 24 5 1

Czy w firmie Redpol Recycling Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

L.o.l Nowy wpis

Porażka

anonim Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Tam mało kto ma jakiekolwiek kompetencje...Totalna porażka. We Włocławku w sortowni i sklepie to samo. Ubliżanie ,poniżanie ,wykorzystywanie na porządku dziennym. Pani blond manager ze swoją świtą mają ludzi za nic i niezłe interesy robią na boku...I też pracuje się po 8- 9 godzin dziennie a na umowie zupełnie co innego...Tak się okrada pracowników i Państwo a później stać na super wozy ....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Redpol Recycling Sp. z o.o.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Redpol Recycling Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

chylcio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.
Kandydat

mam transita plandeke czy można tam dorobić. gdzie są te sortownie. ktoś doradzi

chylcio
Kandydat

gdzie maja te sortownie i czy oplaca sie pracowac. mam transita plandeke na wspołprace

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Redpol Recycling Sp. z o.o.?

OLaaa
@Pytanie

Ja idę od wtorku do nich na ciężarówkę. Mam pytanie do kolegów co tam pracowali. Jak tak naprawdę jest? Wiem, że z Wrocławia nie wrócę "na noc" do domu ale ogólnie codziennie w domu? Jak z dojazdami do firm na rozładunki? Dokładnie chodzi mi o Wrocław i Warszawę. Z góry mowie ze nie zaczynam dopiero przygody na dużych. Poprostu już chciałabym wszystko wiedzieć :)

Hjk

Powiem krótko był przestój okej dostałam hajs z tarczy, trzy miesiące już nie pracuje, ale umowy miałam podpisywane i teraz również mam podpisaną umowę na czerwiec i co i nic nikt mi nie potrafi odpowiedzieć czy w ogóle wrócę do pracy w lipcu.. czy mam spadać na drzewo, a szef wystawia ogłoszenia szukając nowych dziewczyn.. A przed tym całym koronawirusem przepracowałam tylko miesiąc ????‍♀️

Czy w firmie Redpol Recycling Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Firma

Chyba żartujesz

Onufry

A jak w aktualnej sytuacji wam się pracuje? Miałem chęci złożyć dokumenty lecz zastanawiam się czy w ogóle teraz kogos potrzebują.

Xyz

To jest straszne co się tam dzieje. Nie polecam nikomu tam pracować. Kolezaneczki kierowniczki opierdzielaja się, a premia przecież się należy:)

Czy Redpol Recycling Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xxz
@Pytanie

Umowę o pracę?? Chyba sobie żartujesz? Umowa zlecenie a na rachunku dostajesz wykaz, że pracowałeś 6 godz w miesiącu (usunięte przez administratora)

Alaa
@Pytanie

Kiedyś ktoś zapytał o umowę o pracę z przyczyn osobistych- narodzin dziecka i został zwolniony :)

Xyz

Też o tym myślałam. Jeśli ktoś w końcu się tym nie zajmie to dalej będą tak robić. Myślę, żeby to zgłosić odpowiednim organom. Może gdyby udało się więcej osób zaangażować poszło by sprawniej. (usunięte przez administratora)

Hfdhdhdh

Proponuję się jakoś spotkać i obgadać szczegóły. Sam osobiście znam kilka osób które zostały wykorzystane przez tą firmę i naciągnięte na niemałe pieniądze. Myślę że gazety bądź prokuratura była by spokojnie zainteresowana tym nielegalnym biznesem :) czas się im dobrać do przysłowiowych 4liter i zmyć mu ten żel z głowy.......

@Hfdhdhdh

Tylko jak się spotkać jak na pewno jesteśmy z różnych części Polski.? Jestem za tym by wkoncu coś z tym zrobić...

XYZ

Ludzie pracujący tam są traktowani jak śmieci , brak szacunku i wyśmiewanie się ze swoich pracowników,fatalne warunki. Odradzam osobiście każdemu ponieważ miałam okazję przeżyć to piekło na własnej skórze.

Również były pracownik

Potwierdzam wszystko co wyżej napisane.Pracownicy Lajla pracują na umowach zlecenie ,które są tak naciągane by płacić jak najmniejsze podatki i składki za pracownika. Ludzie pracują po 180 albo i więcej godzin a na rachunkach kwota za tylko maksymalnie 10 godzin. Tak się wszystkich robi w konia i zarabia na tym grube pieniądze.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Redpol Recycling Sp. z o.o.?

Nie polecam. Wsyztsko co opisane wyżej to czysta prawda. Lepiej ogłosić upadłość konsumencka - jeśli ktoś ma problemy finansowe ,niż tutaj pracować....

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Redpol Recycling Sp. z o.o. w mieście Lublin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Redpol Recycling Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Redpol Recycling Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad