Opinie o Er-Bud Michał Ostrowski w Ograszka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Er-Bud Michał Ostrowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Er-Bud Michał Ostrowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Er-Bud Michał Ostrowski w Ograszka

Osoba pokrzywdzona na grube $ Nowy wpis

Witajcie pokrzywdzeni. Wyobraźcie sobie, że ten(usunięte przez administratora) ponownie otworzył firmę pod nazwą A-Z Bud Michał Ostrowski w dniu 02.05.2023 87-632 Osówka, Ograszka 43, NIP 8792375612, REGON 340282506. (usunięte przez administratora)ualnie pracuje w delegacjach, być może w krótkim czasie dowiemy się gdzie. (Według ustaleń detektywistycznych) Pozdrawiam

Poszkodowana _Ela Nowy wpis

Witam, Czy widomo co obecnie dzieje się z Panem Ostrowskim, jakie są szanse na odzyskanie zaliczek? Pozdrawiam Sławek

Poszkodowany Pol

Witam, Czy macie państwo jakiekolwiek nowe informacje o Pani Ostrowskim?

Karola
@Poszkodowany Pol

Pan Ostrowski udaje niepoczytalnego. Poczekajmy jeszcze chwilę. Jeszcze trochę i sąd wyceni jego ściemy. A później będziemy dochodzić praw kolejnymi metodami. Takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa. Trafiła kosa na kamień. Jest kilkanaście osób, którzy nie odpuszczą tego, co zrobił.

Poszkodowany_pol Nowy wpis
@Karola

Tak do brania zaliczek był poczytalny do oddania lub wykonania prac już nie był. Najbardziej Zastanawiające jest co zrobił w tak krótkim czasie z 500 tys zł, macie państwo jakieś podejrzenia? Hazard? Czy zakopał w ogródku?

Poszkodowany_pol Nowy wpis
@Poszkodowany_pol

Witam, Macie Państwo jakieś nowe informacje na temat pana Michałka, macie jakieś podejrzenia co zrobił z pieniędzmi, hazard, zakopał w ogródku...?

JU

(usunięte przez administratora) ściemniacz, zero wiedzy.Robota spartolona, niedokończona. Omijać szerokim łukiem. Zmienia lokalizację, nie podaje żadnych danych, nikt nic o nim nie wie. Nawet jego pseudo pracownicy. Na ten moment firma nazywa się inaczej. Dobry (usunięte przez administratora) i jak ktoś wcześniej napisał,, upośledzony'' (usunięte przez administratora) Przyjdzie na niego pora...

Tryt
@JU

Kiedy Pana/Panią wyrolował? Dalej próbuje działać w branży? Większość ludzi wyrolował chyba pod koniec roku 2020. Czy są tu ludzie (usunięte przez administratora) przez tego gościa w 2021 lub 2022? Gdzie Pan Ostrowski teraz przebywa? Nikt nic nie wie?

@JU

Jak się nazywa jego obecna firma? On nie może mieć firmy skoro ogłosił upadłość konsumencką... Co tu (usunięte przez administratora) wyprawia? Dajcie informacje to przekaże do prokuratury i na policję...

Dariusz
@Poszkodowany Pol

Jak ma upadłość konsumencką to nie może prowadzić żadnej firmy ani brać kredytów. Zaległości też chyba tylko spłaca do pewnej kwoty jaka ustali sąd. Ile tobie zalega? Długo już próbujesz odzyskać kasę?

@Dariusz

Kasa jest nie do odzyskania, długów ma na ponad 600 tys, z czego odda jak zapewne przegrał w kasynach i nie ma nic...

Karola
@Poszkodowany Pol

Wszystko załatwimy. Na chorobę mamy sposób. Pieniądze jakie ma do zwrotu nie tak trudno oddać. Tylko trzeba docisnąć...

@Karola

Proszę dać znać, w jaki sposób można jeszcze docisnąć, ja z przyjemnością dołączę się do dociskania aby odzyskać swoje pieniądze.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Er-Bud Michał Ostrowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poszkodowany_Tor

Witam, Wątek troche umarł, a jak się okazało Pan Ostrowski ma długi na ponad 600 tys, oraz chorobę psychiczną, więc rozegrał wszystkich na kilku frontach, jak to powiedział policjant majstersztyk....

Vademecum
@Poszkodowany_Tor

Nie rozegrał. Zostanie dojechany w swoim czasie.

Poszkodowany_Tor
@Vademecum

Tylko długów nie ma jak ściągnąć...

Kacper Żelazko
@Poszkodowany_Tor

Gdzie przebywa? Muszę mu oddać kombinerki.

@Kacper Żelazko

Ograszka 4

Kacper Żelazko

Podzielcie się danymi teleadresowymi chorego. Nigdy nie wiadomo kiedyś się przyda taki fachowiec.

Radek

Jaki gość ma majątek? Ktoś coś wie?

@Radek

Nic nie ma

Sebastian

Wszyscy twierdzicie, że właściciel bierze pieniądze i znika. Kilka osób zgłosiło nawet sprawę do prokuratury. Z jakim efektem?

@Sebastian

Czekam na odp od prokuratury, tak ekspresowo działa wymiar sprawiedliwości...

LittleDevils

Zna ktoś cwaniaka dłużej? Interesują mnie dwie kwestie: 1) Czy facet miał kiedyś problemy z Urzędem Skarbowym? 2) Czy był karany, zwłaszcza za przestępstwa skarbowe? Piszcie cokolwiek o nim wiecie. Może komuś się to przyda. Im więcej informacji, tym lepiej.

@LittleDevils

Firma była czysta, bez długów i żadnych zaległości, to wiem odnośnie Karalności albo US to nie wiem, ale zakładam że było ok skoro firma funkcjonowała 13 lat.

Tomek_poszkodowany

Czy wie ktoś co dzieje się obecnie z Panem Ostrowskim, gdzie przebywa? Jest mi winien pieniądze....

Korps

Czy ktoś wie czy Pan Pokurczaczek już komuś zapłacił?

@Korps

Raczej nikomu nie zapłacił i nie ma zamiaru płacić, bo ogłosił upadłość konsumencką....

Korps

Zapłacisz.

@Korps

Jak znajdzie Pan metodę aby zapłacił to proszę dać znać.

Grudzień

Jeśli ktoś zna miejsce pobytu gnoja to proszę się podzielić. W tej Ograszce ktoś od niego mieszka? Byłem z wizytą ale nikogo nie było.

Tryt

Ten człowiek (usunięte przez administratora) kilka osób. Bierze zaliczki, kłamie, znika z pieniędzmi, porzuca ludzi w trudnej sytuacji. W pierwszym kontakcie wydaje się swój chłop, jakby nieco upośledzony. Nie wzbudza podejrzeń.

@Tryt

Wie Pan co się teraz z tym człowiekiem dzieje? Zawiadamiał Pan policję?

Poszkodowany
@Poszkodowany Pol

Delikwent siedzi ponoć w Niemczech. Oczywiście partnerka pani Kamila twierdzi że nie ma z nim kontaktu i nie bierze odpowiedzialności za długi partnera. Z płaczem przyjechała do mnie się tłumaczyć. Ja złożyłem sprawę w prokuraturze. Syndyk określał majątek typa. Ponoć połowę samochodu skody ma na siebie.

Maciek
@Poszkodowany

Poczekam. Nie ucieknie. Młody jest. Przyjdzie czas i pora.

Vadim твоихдетей

Ostrzegam wszystkie. Nie wchodzcie w zadene uklady z tym czlowiekiem. Krzywdzi ludzi. Zly czlowiek.

Inny_poszkodowany
@Vadim твоихдетей

Jakie ma pan źle doswidczeni

@Inny_poszkodowany

Nie oddał zaliczki za pracę których nie wykonał.

Poszkodowany Pol

Firma zamknieta od kwietnia. Czy ten (usunięte przez administratora) dalej naciąg ludzi? Gdzie on teraz przebywa?

Poszkodowany xyz

(usunięte przez administratora) Bierze pieniądze i znika. Zadłużony na potężne kwoty. Ostrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z tym człowiekiem. Mój dług odda - chociażby w jabłkach.

Target 55
@Poszkodowany xyz

Znalazłem typa. Kaziu ma do mnie kontakt .

Kaliniak
@Poszkodowany xyz

Witam, mi jest kase winien od roku , poproszę o e-mail lub kontakt do pana

@Poszkodowany xyz

Będę kierował sprawę do prokuratury. Jeśli już ktoś z Państwa zgłaszał na prokuraturę tego Pana to proszę o kontakt, jeśli nie to proszę o kontakt ze mną, wpisujcie nr tel, będę się z Państwem kontaktował i przekaże namiary na mojego prawnika.

@Target 55

Prosze o kontakt, również jestem poszkodowany

Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt na email: stanislawpol823@gmail.com

@Target 55

Proszę o kontakt: stanislawpol823@gmail.com

proszę o kontakt stanislawpol823@gmail.com

Proszę o kontakt na stanislawpol823@gmail.com

Prokuratura

Lokalny

Omijać szerokim łukiem tego Pana. Pod żadnym pozorem nie dawać zaliczek, pracować a tym bardziej nie współpracować. (usunięte przez administratora)

@Lokalny

Witam, Czy Pan Michał wykonywał coś w ostatnim czasie dla Pana? W jakim on teraz miejscu przebywa? Też miałem problemy, które trwają do dzisiejszego dnia.

Jacek
@Byd_23

Jakie miałeś problemy z firmą Er-Bud? Pytam, bo wpis Twój nie ukrywam, że stał się dla mnie bardzo ciekawy i chętnie za Twoim właśnie pośrednictwem ustalę, jak to wszystko dokładnie wyglądało. Zachęcam Cię do odpowiedzi, która może sporo do tego wątku wnieść.

Spore problemy
@Jacek

Niestety nie otrzymalem zwrotu środków do dnia dzisiejszego.

Inny_poszkodowany
@Jacek

Jakiej Pan informacji oczekuje i co chce Pan ustalić? Skoro facet bierze kase i znika blokuje nr. I udaje że nie ma problemu

@Jacek

Panie Jacku jak najbardziej możemy ustalić, co chciałby Pan wiedziec?

Irena

Witajcie, czy znajdzie się chętna osoba by wypowiedzieć się na temat tego jak aktualnie wygląda praca w Er-Bud Michał Ostrowski? Czy można starać się obecnie o pracę w tym miejscu? Dajcie znać jeśli coś na ten temat wiecie bo w 2021 roku jeszcze nikt nic nie napisał.

Poszkodowani

Zdobywa zaufanie a potem żeruje na pracy i sprzęcie innych. Nie płaci za robotę. Zastrasza i grozi jeśli ktoś dopomina się o swoje pieniądze. Niech każdy określi tego typa słowami ze swojego słownika.

Kaliniak
@Poszkodowani

(usunięte przez administratora) i nie polecam żadnej styczności z tym czlowiekiem ,

Zostaw merytoryczną opinię o Er-Bud Michał Ostrowski - Ograszka

• Jak się pracuje w Er-Bud Michał Ostrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Er-Bud Michał Ostrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Er-Bud Michał Ostrowski
  • 43