Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek

Kijaszkowo

Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek

Opinie o Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek

Patryk

Szkoda, że pracownicy nie piszą na forum. Może jednak dowiem się czy potrzebujecie ludzi?

Gocha74

Masakra. Ściąga wysokie zaliczki, niby na "dobry" materiał, zleciałam zrobienie studni ozdobnej, do dnia dzisiejszego jej nie mam, i materiału również. Nie odbiera, nie odpisuje, generalnie człowieka nie ma, ostrzegam!

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kijaszkowo oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Alicja

Całkowicie podzielam powyższą opinię. Pobiera zaliczki, nie wykonuje umówionej pracy, nie odbiera telefonów, a jak już łaskawie odpisze na sms to zwodzi, kombinuje, oszukuje. Zgłaszam sprawę na policję

Paweł
@Alicja 06.09.2017 13:27

Proszę o kontakt 506 030 380 może uda nam się wspólnie odzyskać pieniądze. Ten Pan również mnie oszukał.

Paweł

Pobiera zaliczki, nie wykonuje swojej pracy, aktualnie brak kontaktu sprawa zgłoszona na Policję.

Zostaw opinię o Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek - Kijaszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek