Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek

Kijaszkowo

Opinie o Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek

Alicja

Całkowicie podzielam powyższą opinię. Pobiera zaliczki, nie wykonuje umówionej pracy, nie odbiera telefonów, a jak już łaskawie odpisze na sms to zwodzi, kombinuje, oszukuje. Zgłaszam sprawę na policję

Paweł
@Alicja 06.09.2017 13:27

Proszę o kontakt 506 030 380 może uda nam się wspólnie odzyskać pieniądze. Ten Pan również mnie oszukał.

Paweł

Pobiera zaliczki, nie wykonuje swojej pracy, aktualnie brak kontaktu sprawa zgłoszona na Policję.

Zostaw opinię o Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek - Kijaszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stol-Dar Zakład Stolarsko-Remontowy Dariusz Pietryszek