Opinie o Hedea Krzysztof Osiecki w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hedea Krzysztof Osiecki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hedea Krzysztof Osiecki o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hedea Krzysztof Osiecki w Płock

Magda Nowy wpis

Firma godna najwyższej oceny. Doradzą, zaproponują ciekawe rozwiązania, a w razie potrzeby służą profesjonalnym wsparcie. Idealne miejsce na stworzenie swojej firmowej strony.

Bartek Nowy wpis

Świetny pracodawca i atmosfera w pracy. Praca tu jest przyjemnością więc polecam.

Maciek

Jakie trzeba mieć wykształcenie ,żeby starać się o miejsce w firmie?

Konrad Nowy wpis
@Maciek

Informatyczne, ale liczy się raczej wiedza niż dyplom.

Jan

Cześć! Potrzebuję małej informacji. Mianowicie, czy pracodawca ten poszukuje aktualnie nowych pracowników? Szukałem informacji w tym zakresie, jednak niestety nic nie znalazłem.

Konrad Nowy wpis
@Jan

W tych czasach to raczej NIE, ale wystarczy zadzwonić i zapytać!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hedea Krzysztof Osiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Joasia K.

Specjaliści w branży, działają szybko i sprawnie. Polecam!

Jarek

Świetna firma, działają sprawnie i profesjonalnie.

Paweł S

Świetna robota i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!

Wizytówki zaprojektowane i wykonane w kilka godzin. Polecam!

Szymon

Świetne chłopaki znający się na rzeczy. Wszystko profesjonalnie zrobione w terminie.

Super miejsce, gdzie moja firma otrzymała kompleksowe usługi promocji w internecie. Polecam.

Amadeusz

Świetna współpraca a strona internetowa została przygotowana bardzo profesjonalnie.

Kinga

Współpraca zarówno przed, w trakcie, jak i po wykonaniu strony internetowej wzorowa. Czas realizacji krótki, a i cena bardzo atrakcyjna.

Angelika

Moja stara strona przekształciła się w prawdziwy majstersztyk i to bardzo szybko! Pełen profesjonalizm!

Fachowcy jakich mało na rynku. Terminowi, zawsze służący pomocą i radą, dzięki czemu można im powierzyć promocję biznesu w Internecie.

Cały proces promocji mojej firmy w internecie jak i za pomocą tradycyjnych materiałów reklamowych przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Polecam!

Daniel W.

Współpracuje z firmą Hedea od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Wszystkie projekty wykonywane są na czas, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kontakt na każdym etapie realizacji jest wzorowy, dzięki czemu nawet w ostatniej chwili mogę wprowadzić korekty.

Antoni

Materiały reklamowe przygotowane bardzo profesjonalnie. Polecam!

Maciek

Szybko i sprawnie, tak działa Hedea. W kilka dni załatwiłem promocję swojej firmy w Internecie. Efekty współpracy są bardzo zadowalające.

MS

Jako pracownik tej firmy muszę z całą pewnością stwierdzić, że to najlepsza firma IT z jaką miałem styczność. Jeżeli z jakichś powodów będę zmuszony do przeprowadzki lub zmiany firmy, to jestem pewien, że nigdy nie trafię na taki świetny zespół.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Hedea, która dba o klienta na każdym etapie realizacji, a nawet po zakończeniu strony internetowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Hedea Krzysztof Osiecki - Płock

Hedea Krzysztof Osiecki
4.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Al. Floriana Kobylińskiego 14
    09-400 Płock