Opinie o Uromed Joanna Maciejewska w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Uromed Joanna Maciejewska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uromed Joanna Maciejewska o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uromed Joanna Maciejewska w Toruń

Hej, czyli sprzedawca pracuje tu głównie na słuchawce? Firma nie wymaga bycia mobilnym? To spoko w sumie, a jak tam cele sprzedażowe itp? Jest ciężko je osiągnąć? Są jakieś premie oprócz podstawy? Nie widzę żadnych ofert niestety, podpowiecie mi czy szykują się jakieś przyjęcia?:) Pracowałam już w cc, i moim zdaniem konkretne wdrożenie w działalność firmy itp. jest kluczowe, jak to w firmie wygląda? Są szkolenia na początku, czy działacie z jakiegoś skryptu i pracownik jest zdany głównie na siebie już od początku?

Zosia Nowy wpis

Ze dwa lata temu padło stwierdzenie, że rozmowy kwalifikacyjne nigdy nie były prowadzone ale po roku gdy ktoś o nią pytał w kontekście przeprowadzania jej w obcym języku to ktoś tylko zaprzeczył. Czyli rekrutacje do dziś są możliwe czy nie? I jaka to w końcu branża? Ktoś pisał o CC a mi w sieci wyskakiwało coś w formie sklepu medycznego i na taką pracę liczę teraz w Toruniu

Marek Nowy wpis
@Zosia

To jest hurtownia medyczna, a strona internetowa jest jednocześnie sklepem. Praca sprzedawcy to call center, głównie linia wychodząca.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Uromed Joanna Maciejewska odbywa się również w języku angielskim?

mak Nowy wpis

nie

Czy Pani Joanna nadal przeprowadza rozmowy rekrutacyjne czy ktoś inny jest na tym stanowisku obecnie?

Oona
@Anna

Pani Joanna nigdy nie przeprowadzała rozmów kwalifikacyjnych.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uromed Joanna Maciejewska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
gość

mic
@gość

Dlaczego nieuczciwa ?

klot

To jak w końcu jest w tej firmie ? Bo podobno w jeleniej też mają odział.

kissme

CALLCENTER nic więcej , nie polecam firmy! Dwa etapy rozmowy, ogloszenie jest na inne stanowisko (czyt. Specjalista ds. sprzedazy) a każą oferować ginekologom wzierniki ;) sorry, ale po co aż DWA ETAPY ROZMOWY jeśli Pani Joanna ją przeprowadza a szef wyżej wymienionej firmy normalnie słucha wszystkiego. Oferują podstawę plus premię, czyli najnizsza i procent od sprzedazy. Sami musicie znalezc nowych ginekologow czyli nowa baze klientow i tyle. Porazka, przeniesli sie do innego biura w Toruńskim Parku Technologicznym i na tym koniec. 3 dni za darmo, jako szkolenie niby.. Poszłam na rozmowe a jak na nią czekałam to kilka osób od razu zrezygnowało po dwóch zdaniach. Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Uromed Joanna Maciejewska - Toruń

Uromed Joanna Maciejewska