Opinie o Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota w Chmielów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota w Chmielów

Na jakie benefity można liczyć w Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota?

Kiero Nowy wpis

Z benefitow na pewno kasa na czas i bonusy na zaladunkach. Truskawki, kiwi, brzoskwinie, arbuzy.

A w grudniu 2 miejsca do obsadzenia bo zamówił 3 nowe dafy xg

Dominika Nowy wpis
@Omg

jest juz grudzien ale nie znalazlam nigdzie tych ogłoszen o ktorych pisales, czy zatrudnili kogos na samochody czy nie ? czy dopiero po nowym roku beda szukac?

Angus Nowy wpis
@Dominika

Trzeba dzwonić bo nie ma oficjalnych ogłoszeń na portalach.

Omg

Właśnie słyszałem że potrzebny jest w firmie jeszcze jeden kierowca na te dzikie kraje.

Angus 1983

Robota fajna, szef jakich mało, kasa na czas. Auta utrzymane, jazda pełen legal, pełna obsada i brak rotacji kierowców od długiego czasu o czyms świadczy.

Emilia
@Angus 1983

A co sądzisz o starszych opiniach, bo nie były zbyt pozytywne? Cos się zmieniło przez ten czas w firmie, że teraz jest dobrze? Jakieś zmiany w kadrze?

Aneta
@Angus 1983

Brak rotacji to znaczy, że nie szukają pracowników w ogóle, bo mają full zajęte stanowiska?? Czy jest szansa się gdzieś wcisnąć?

@Aneta

Na chwilę obecną nie szukają, jedyna opcja to wtedy gdy dobierane jest nowe auto. A czy jest szansa trzeba szefa pytać.

@Emilia

Zmiany w kadrze nie, raczej w sprzęcie. Nowe auta, nie ma wyśrubowanych norm paliwowych, kasa na wyjazd jest czytniki na każdy kraj, kasa na czas, szef oaza spokoju. Polecam. Jeśli chodzi o opinie każdy może dodać swoją, ale nie zawsze się pokrywają z tym co jest.

Hanna
@@Angus 1983

A w Twoim przypadku na bank się pokrywa? Ogólnie to jak tutaj aktualnie jest z zarobkami, bo kiedyś podobno marne?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Natalia

Czytam poniżej, że normy są wyśrubowane i postoje bezpłatne :/ nadal tak to wygląda? Czy coś się zmieniło?

@Natalia

Każda dniówka płatna praktycznie brak przestojow, premia za dobrą jazdę ponadto od około roku brak wolnych miejsc. Wszystko legal.

Zdzisiek

@były szofer jak te normy wyglądały ?

były szofer
@Zdzisiek

jak najmniejsze masz jechać pomału a później wycinać jak braknie czasu

były szofer

Firma tragedia chcąc zarobić wszystko na wyłączniku trzeba robić postoje nie płatne spedytor porażka normy z kosmosu

FK

Bardzo dobra firma, Nowe zestawy ,chłodnie i Dafy XF106 480 Dobre zarobki, naczepy są ładowane i rozładowywane przez skoczków ja wsiadam na gotowe i lecę z domu za granicę i do domy. Przestojów dużo niema. Kółka 5 do 8 dni Jestem zadowolony.

czarny
@FK

a ile na wyłączniku śmigasz przyznaj się

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w firmie Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota w mieście Chmielów? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy.

Były kierowca

Firma totalne dno . własciciel ma kierowców za nic do tego jazda na magnesie w kolo zarobki marne i prawie zero wolnego pazera na kase . Do tego trzeba stac bo niema zaladunku i zato tez nieplaci . A spedytor arkoholik .

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota - Chmielów

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Transportowe Raand Andrzej Piechota
  • 280