Opinie o Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo w Sanok

counter
2 5 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy w Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Hej, czy w firmie Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo płacą za nadgodziny?

hahhaa Nowy wpis
@Pytanie

nie płacą nawet za normalnie przepracowane godziny, więc o nadgodzinach nie ma co gadać hahhaha

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 472 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Maria

Jest tu ktoś z pracowników firmy? Będę wdzięczna za odpowiedź czy teraz potrzebują ludzi do pracy?

Adam Nowy wpis
@Maria

Jakiej pracy !!! Ludzie czytajcie komentarze !!! Firma nie istnieje !!! Masa oszukanych osób !!! Właściciel zatacza się codziennie ulicami Sanoka !!! Dno i 100m mułu !!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jest więcej oszukanych przez, proszę o kontakt, mój telefon 783304789.

Krzysztof

Firma to fikcja oszukali mnie na 2 tyś zł . sprawę załatwię w sądzie.nie kupujcie u złodzieja!!!

wykiwany
@Krzysztof

W sądzie nic nie załatwisz prócz wyroku dla ciebie pozytywnego. Gość ma rozdzielność majątkową. On nie posiada żadnego majątku.

Rafał

Rozumiem Wasze niezadowolenie z usług świadczonych przez tę firmę, ale zwróćcie uwagę na to, że na GoWork.pl zamieszczamy relację z punktu widzenia pracownika. Czy w związku z tym mógłbym poprosić kogoś z obecnie zatrudnionych w Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo o opowiedzenie o pracy? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy wynagrodzenie jest zadowalające? Napiszcie proszę co sądzicie o tym miejscu pracy.

lOl
@Rafał

Drogi Panie czy Pan oszalał ? Tyle opinii tyle oszukanych tyle spraw komorniczych i sądowych a Pan drogi Panie szuka informacji o zatrudnieniu w firmie która juz nie istnieje ?

Krzysztof

(usunięte przez administratora) dajcie znać jak jest więcej osób(usunięte przez administratora)

Oszukanau

U nas podobna sytuacja. Zamówione drzwi wewnętrzne, wpłacona prawnie cała kwota, a ani drzwi, ani pieniędzy. Pan Nicko zmienił nazwę firmy, stworzył nowe konta i zakalada, że pewnie w ten sposób jakoś się prześlizgnie a pieniądze, które jest winny ludziom zostaną mu tak po prostu odpuszczone. Cwaniak i oszust !! Na policji pięknie się wymigał bo ktoś dobrze mu podpowiedział jak ma zeznawać. Trzeba robić wszytko żeby ludzie wiedzieli z kim maja odczynienia.

Prostolarka
@Oszukanau

Pani Cichoń. Drzwi wewnętrzne znajdują się na magazynie od dłuższego czasu. Z tego co się orientuję dostała Pani pismo w tej sprawie o wskazanie terminu montażu lub dostawy. Więc nie wiem w czym problem. Zapraszam po odbiór lub wskazania miejsca dostawy.

Darek
@Prostolarka

Niestety usprawiedliwienie Państwa po naszej rezygnacji i rażąco przekroczonym terminie realizacji z montażem jest nie na miejscu. Próby dojścia do porozumienia i załatwienia spraw PO LUDZKU również nieudane. Kolejne i kolejne próby kontaktu z Panem Nicko i firmą Prostolarka teraz już OKNOSTYL kończą się niepowodzeniem. Bardzo chętnie zobaczymy czy rzeczywiście takie drzwi są na magazynie :) Niestety jak tu cokolwiek zobaczyć i załatwić jak w tej sprawie nie ma z kim porozmawiać ! Spawa wymaga nagłośnienia w mass mediach !!! Oszukanych zostało mnóstwo ludzi !!!

Fedor111
 Rekomendacja

Witam. Zamówiłem okna na cały dom u Pana Nicko, dostał 100% kasy, montaż klasycznie przesowany kilkukrotnie, okna 3 szybowe, wstawione krzywo, wykonanie okien pozostawia wiele do życzenia,czarny klej między szybami,od srodka powgniatane uszczelki, peknieta szyba w jednym oknie, poobijane ramy, brak klamek, deszczownikow. I wiele innych wad. Ma Pan klientów gdzieś więc Sprawa u adwokata i do sadu niestety.

M. Maślach
 Rekomendacja

Jak najbardziej NIE POLECAM! Firma, a właściwie właściciel jest (usunięte przez administratora)! We wrześniu zamówiliśmy stolarkę płacąc 100% kwoty w zamian za lepszą cenę. Sprytne podejście Pana Nicko, aby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Terminy rzekomego montażu były przesuwane. Sprawa skończyła się rozwiązaniem umowy przez rzecznika konsumentów oraz wylądowała w sądzie cywilnym. Pan (usunięte przez administratora)"chciał" się dogadać, lecz znowu kombinuje i obiecuje spotkania, pieniądze i inne złote góry, natomiast telefon wyłączony ... Ostatnio firma zmieniła szyldy na OKNOSTYL, także również trzeba uważać na tą firmę!

kasia

zdecydowanie nie polecam tej firmy właściciel zupełnie nieodpowiedzialny po wpłacie zaliczki kontak się urywa zamówienie zrealizowane po prawie rocznym oczekiwaniu zeby było ciekawiej okna które przyszły różnią się od tych w zamówieniu ,a jednej sztuki w ogóle nie ma!!!nie ma z kim rozmawiać telefon milczy!!!nie ma do kogo złozyć reklamacji!!! totalna porażka !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nauczyć się odpowiedzialności

Art
@kasia

Prosze o kontakt.Podejrzewam ze jest wiecej takich osob. moj tel. 783304789

Ja
@kasia

Dołączam do grona oszukanych. Po wakacjach złożyłem zamówienie i do dzisiaj ani okien ani pieniędzy.

cypisek
@Art

Po w płacie zaliczki za drzwi brak chęci do ich zamontowania. Po kilkukrotnych przesunięciach terminów sprawa oddana do adwokata, bo zrezygnowałem z ich usług i chciałem zwrot zaliczki. Obiecywał adwokatowi ze odda pieniądze, ale na obiecankach się skończyło więc sprawa poszła do Sądu. Wyrok nakazowy o zwrot zaliczki, kosztów adwokata, odsetki już się uprawomocnił. Teraz jeszcze z wyrokiem wizyta u komornika. Trzeba tępić takie pseudo firmy.

Kasia

Nie dość że czekałam tyle czasu na okna to jeszcze ekipa montująca to jacyś nieudacznicy, okna krzywo wstawione. Nie ma nawet gdzie zgłosić reklamacji bo telefon milczy. Nie polecam!

sanoczanka

nie polecam (usunięte przez administratora) telefonow nie odbieraja a kobieta ktora pracuje juz ponad miesiac przykrywa sie ze jest ciagle nowa i nic nie wie na temat zamowien mowi ze ciagle zapyta szefa ale odzewu w dalszym ciagu nie ma

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo w mieście Sanok? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Nicko Prostolarka Budownictwo - Sanok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad