Opinie o Ramar Rafał Marzec w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ramar Rafał Marzec. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramar Rafał Marzec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramar Rafał Marzec w Piaseczno

Thomas79 Nowy wpis

Dziwne ??? przyniosłem do naprawy sprzęt a ten z Elektroniki mówi że nie , to tamto ,że ma roboty na maxa , że jest wypalony , że nie ma czasu itd ??? Dał się namówić i na drugi dzień naprawił mi sprzęt , którego każdy się obawiał i mnie odsyłał do drzwi ! Polecam bo takich speców już dziś nie ma. Opinia jak najbardziej pozytywna z mojej strony. Sprzęt działa !!!

Alexa Nowy wpis

Chłopak na medal . Gdy mi naprawiał suszarkę miło się z nim rozmawia. Oprócz wiedzy technicznej ma fantastyczne podejście do życia.

Co wiecie o firmie Ramar Rafał Marzec w miejscowości Piaseczno? Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

bit36

To jednoosobowa firma. Gość sam ciągnie ten wózek. Ma nietypowe godziny otwarcia bo pracuje w kilku miejscach.

Blanka82 Nowy wpis

Dziękuję za naprawę Panie Rafale. Super Fachowiec.Pozdrawiam

Fredi79 Nowy wpis

Firma przyjazna klientowi. Chwilowo nie maiłem gotówki przy sobie a ten gość dał mi towar za darmo ! i kazał przynieść kaskę jutro czy tam przy okazji. Dziwne , bo za darmo dzis nic już nie ma . Oczywiście już uregulowałem należność następnego dnia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ramar Rafał Marzec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Elża86

Polecam firmę. Pracowałam u Rafała jeszcze jak zajmował się tylko produkcją elektroniczną. To bardzo dobry Szef. Miałam dowolne godziny pracy. Można się z nim dogadał dowolnie . Pomógł mi też finansowo jak tego potrzebowałam . To Szef z klasą .

TRAS35

Facet sam to prowadzi , jednoosobowa działalność. Z resztą ma taki asortyment i wiedzę , że nie przyuczył by pracownika przez 100lat chyba. No może tylko do pisania faktur jedynie.

JULIA 1989

Właściciel RAMARU z Piaseczna to prawdziwy facet z poczuciem humoru jakich dziś już nie ma. Nie tylko Elektronik z wiedzą praktyczną ale także bardzo wrażliwy człowiek umiejący czytać duszę człowieka i jego problemy. Bardzo mi pomógł gdy tego potrzebowałam zarówno technicznie jak i duchowo. Jeszcze raz dziękuję Panie Rafale. Pamiętająca Julia :)

Zychu21

Znalazłem w tej firmie towar , którego szukałem 20 lat !!!!! i to za rozsądne pieniądze. Naprawdę asortyment w sklepie ten człowiek ma przeogromny.

@Zychu21

"za rozsądne pieniądze" To chyba jakieś żarty. Raz sprzedawał za 860 zł stary, brudny, popękany wentylator stojący, który chyba przyniósł ze śmietnika. To są rozsądne ceny? Chyba że właściciel sam sobie wystawia taką opinię, a to sorry.

Bolek

(usunięte przez administratora) Sztucznie zawyża koszty wysyłki do granic absurdu. Facet ustawił sobie opcje dostawy tak, że np. sprzedając ważący 0.2 g tranzystorek za 1 PLN i wysyłając go przesyłką kurierską za 25 PLN umożliwił umieszczenie maksymalnie 2 szt. w paczce. Co z tego wynikło? Mnóstwo płaczliwych komentarzy, że “kupiłem 10 tranzystorków za 10 zł a za wysyłkę zapłaciłem 125 zł”. Pytanie: Jaki głąb kontynuuje zakup, gdy menadżer wylicza mu takie koszty?

Frank
@Bolek

Bolek jak widzę sam sobie odpowiedziałeś na koniec wypowiedzi ... Jak dla mnie to firma super. Gość ma tyle zamówień , że nie ma czasu na wszystko . Poza tym kupujesz przez pośredników i zdziwienie że drogo ??? Franek28

Zniesmaczony
@Bolek

Mi taki koszt wyszedł, oczywiście nie kupiłem, ale czasu sporo straciłem na skompletowanie zamówienia. Należałoby za takie praktyki wlepić jedną gwiazdkę, ale bez zakupu się nie da...

@Frank

Przez jakich pośredników? Co ma do tego czas? Chodzi o jego (Rafała Marca) ceny w jego (Rafała Marca) sklepie. Ceny za zwykłe, dostępne w wielu innych sklepach towary nawet 7-krotnie zawyżone (choćby najzwyklejsza żaróweczka P13,5 3.6 V / 0.75 A u normalnych sprzedawców ok. 3 zł, u Marca 22 zł), możliwość zamówienia tylko jednej sztuki z horrendalnie drogą wysyłką (podwyższaną o kolejne 100% dla każdej następnej sztuki). I to ciągłe szafowanie słowem "wojskowy", "z wojska" podczas gdy to sprzęt jak każdy inny (granatów do niego nie dołącza). Pozytywy chyba sam sobie wpisuje przez podstawionych ludzi. Kto da 5 gwiazdek za koszty przesyłki, gdy zapłaci 120 zł za wysłanie kilku rezystorków o realnej wartości 10 groszy (za które zapłaci zresztą 20 razy więcej)?

@Zniesmaczony

Otóż to - dokładnie o to mi chodzi. Wyjątkowo wredna praktyka - nigdzie indziej nie spotykana. Oczywiście - nikt nie zmusza do kupowania akurat u niego (kilka lat temu miał nawet w opisie takie motto - coś na zasadzie: "Nie podoba ci się, to sp....alaj", później skasował - może się klientom nie spodobało), ale i nikt nie zabroni wyrażenia na ten temat opinii.

Marzena

Czy pracodawca zapewnia osobom pracującym w Ramar Rafał Marzec jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne? To zawsze wpływa korzystnie na atmosferę pracy oraz lepsze zgranie zespołu. A w sytuacji gdy pojawiają się jakieś zgrzyty pozwala na szybsze ich rozwiązanie. Napiszcie czy można na takowe liczyć w firmie.

Kris87
@Marzena

Tak facet często organizuje wyjazdy w nieznane z biletem tylko w jedną stronę.

ehh

@bit36 a więc nie ma co cv tu słać..?

Kuba

Zastanawiam się czy firma zatrudnia pracowników czy też jest to działalność jednoosobowa?

klient

Prawdziwy elektronik. Wie co robi i ma wiedzę w temacie.Naprawia niemal wszystko.

Patryk

Słuchajcie ale to forum pracownicze! Reklamacje są tutaj zbędne i nic nie wnoszą

dotyczy nie wywiązania umowy

Proszę o omijanie tej firmy zapłaciłam za towar 14.11.2019 r do dnia dzisiejszego to jest 10.12.2019 r towaru nie otrzymałam Miłego dnia Elżbieta

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Ramar Rafał Marzec - Piaseczno

• Jak się pracuje w Ramar Rafał Marzec?

Zobacz opinie na temat firmy Ramar Rafał Marzec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ramar Rafał Marzec
  • Andersena 4