Nie wiem jak wyglądają realia pracy w owej firmie, natomiast sam przebieg rekrutacji odczuwam jako kpinę i brak szacunku. Nie polecam rozmów z Panem Mikołajem. Pierw ustala datę i termin, a kiedy kandydat się zjawi, zaskoczony nie pamięta, że go zaprosił. Następnie 40 minut w poczekalni (pan poczeka mam klienta) po czym szukanie w mailu cv z którym rzekomo był już zapoznany. Sama rozmowa bez konkretów, wrażenie, że bez ciągnięcia za język nie sposób poznać stawkę. Finalnie propozycja 16 zł netto i oczekiwać proszę kontaktu za parę tygodni, bo niby jest pracownik który chce się zwolnić, niby nie ma, niby zwolni się etat, niby nie. Najlepiej oczekiwać miesiąc czasu, nie szukać innych ofert, bo może będą potrzebować, może nie będą, ale ogłoszenie wystawione na olx. Od strony firmy żadnego kontaktu. Po tygodniu pan Mikołaj nie pamięta, że u niego ktoś się pojawił, po dwóch tygodniach również amnezja i od nowa prosi o cv i pyta o doświadczenie. Czyli zbywanie miesiąc czasu, brak rozeznania z kim rozmawiał, brak pojęcia czy firma szuka pracownika. Brak szacunku już na wstępie takim podejściem. Nie polecam, strata czasu i paliwa