Auto Teile Anita Szarłata

Opinie o Auto Teile Anita Szarłata

Asia

Pracuje tu ponad 7 lat w biurze niemieckojezycznym i jestem bardzo zadowolona. Zarobki wysokie, mila atmosfera w pracy, mlody, luzny i wesoly zespol :) Godziny pracy 9-17 + ew. nadgodziny (platne). Duzym plusem jest codzienny kontakt z j. niemieckim Polecam :)

@Katarzyna

W biurze między sobą rozmawiamy oczywiście po polsku. Język niemiecki używamy podczas kontaktu z klientami i jest on naszą codziennością :)

Patrylka ;)

Uwielbiam to miejsce ponad wszystko, jak drugi dom! Cudownie współpracownicy, przyjacielscy, lojalni. :) przychodzenie codziennie do pracy sprawia mi szczególną przyjemnosc. Nie wspomnę tutaj o szefostwie, Pan Artur to najlepszy szef o jakim mogłam tylko marzyć! ;) Polecam wszystkim to miejsce! Zapraszamy!:) Praca od 9-17/18 nadgodziny wypłacane, zarobki super w odniesieniu do dzisiejszych realiów! Nic dodać nic ująć! ❤

Jagna Nowy wpis

Zaskoczył mnie ten pozytywny komentarz na temat atmosfery, super, że wam się podoba. Ja też chciałam aplikować na stanowisko Specjalistki ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego. Oferta jest już nieaktualna ale będę czekała na nową rekrutację. Czytałam, że jest okres wdrożenia w firmie, czy jest on tak samo płatny jak normalny czas pracy czy może stawka jest za niego mniejsza? Na jaki okres dostaje się pierwsza umowę?

Edzia Nowy wpis

Pracuję tu już od dwóch lat. Ten czas pozwolił mi zdobyć nowe doświadczenia. Stale ulepszam swoje umiejętności językowe. Zawsze mogę liczyć na wsparcie załogi i co najważniejsze Szefostwa. Atmosfera w pracy jest luźna, młody zgrany, zespół, a śmiechu czasem co nie miara. :)) Polecam to miejsce pracy dla osób, które mają chęci rozwoju, nie boją sie wyzwań i uwielbiają pyszną kawę :)

Artur

Polecam, mila atmosfera, mlody zespol i dobre zarobki. Dobra mozliwosc rozwoju jezykowego!

Ania Nowy wpis
@Artur

Jak dobre, teraz niedawno były jakieś podwyżki w związku ze wzrostem najniższej krajowe? Lekcje językowe opłaca firma?

Lukasz Nowy wpis

Wszystko super, pracuje juz 6 lat i jestem zadowolony, wyplata na czas, umowa o prace i dobry kontakt z szefostwem i zespolem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Teile Anita Szarłata? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
MIRKA

Super praca dla osób chcących rozwijać swój język niemiecki. Zespół jest młody i bardzo zgrany. Każdy wzajemnie sobie pomaga i może na siebie liczyć. Polecam osobom, które szukają pracy na stałe. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków

Jolanta
@MIRKA

Ale pozytywnie to brzmi. Piszesz, że wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków. To ile taki swieżak może dostać na początek na h? Na początek umowa zlecenie? Jak to wygląda od tej strony?

@Jolanta

wynagrodzenie ustalane jest z szefem, jest system premiowy oraz oczywiście płatne nadgodziny. Umowa jest o pracę. wiadomo na start na czas określony, a po czasie umowa na stałe jeśli wszystko współgra :)

Patryk

Pozytywny zespół, luźna atmosfera. Indywidualne podejście do każdego pracownika! Firma godna polecenia!

Ela

Super atmosfera, wspaniali ludzie. Bardzo dobra praca dla kogoś kto chce wiązać współpracę na przyszłość z tą firmą. Dobre warunki i przyjazne szefostwo

Asia

Katarzyna
@Asia

No chyba ten język niemiecki to nie powinien być plusem a chyba szarą rzeczywistością tam. ;) Ale to wychodzi na to, że wy w tym biurze to po polsku gadacie czy jak?

Ola

Pracodawca zatrudnia ok. 30 osób, w firmie panuje przyjacielska atmosfera. Z szefostwem każdą sprawę można załatwić jak żadna ze stron nie robi problemów. Praca biurowa od 8 do 16. Uważam, że kiedy robi się swoją robotę starannie i przykładnie to nie ma prawa cos iść nie tak. Polecam ! Firma godna uwagi.

Paulina
@Ola

Wow, super to brzmi! :) A czy zarobki przy tym są równie zadowalające?

Ola
@Paulina

Jak najbardziej !

Katarzyna
@Ola

A można się dowiedzieć jakie? :D

@Katarzyna

Jeśli jest Pani zainteresowana, zapraszam do kontaktu :) Każdy pracownik jest wynagradzany w zależności wykonywanej pracy.

Ilona

Ktoś napisał, że firma robi problemy i ma pretensje, jak pracownik chce wziąć opiekę nad chorymi dziećmi... Co niby takiego robi? Czy ktoś miał kiedyś z tego powodu jakieś konsekwencje? Oprócz głupich komentarzy ...

@Ilona

Nikt nie miał problemów z powodu opieki nad dzieckiem. Firma jest wyrozumiała i zdaje sobie sprawę, że dzieci chorują, tym bardziej w okresie jesienno-zimowym :)

Martyna

To prawda ze praca jest od 8-21?

@Martyna

godziny pracy są zależne od stanowiska, które pełni dany pracownik. 8-16 lub 9-17. Możliwe są nadgodziny które są oczywiście dodatkowo płatne :)

Elka

Jak wyglada praca na stanowisku „pracownik biurowy z j.niemieckim”? Ogłoszenie pojawia się średnio co pol roku co sprawia, ze jestem sceptyczna... proszę o merytoryczne odpowiedzi. Dziekuje :)

@Elka

Ogłoszenie się pojawia, ponieważ firma się rozwija i poszukuje pracowników :)

Alan

Super Firma! Mega mili pracownicy, zgrany zespół i super atmosfera. Szefostwo miłe i zawsze skore do pomocy w prywatnych jak i zawodowych sprawach. Praca z językiem niemieckim w godzinach 9-17 i 9-18 (wymienne co tydzień, w zależności jak człowiek dogada się z reszta załogi) Dobre zarobki, Firma godna polecenia!

Elka
@Alan

Brzmi super, tylko te Godziny pracy mi nie pasują :( gdyby były 7-15 to bym aplikowała.

Od dwóch lat pracuję na stanowisku pracownik biurowy z j. niemieckim i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Super załoga i szefostwo. Wszyscy są naprawdę zgrani, współpraca przebiega pomyślnie. Zarobki na bardzo dobrym poziomie, nadgodziny są wypłacane bardzo uczciwie.

Patrylka ;)

Liwi

Świetny szef i szefowa , bardzo dobre zarobki i naprawdę fajna zgrana ekipa pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Teile Anita Szarłata - Sulechów

• Jak się pracuje w Auto Teile Anita Szarłata?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Teile Anita Szarłata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Teile Anita Szarłata?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Teile Anita Szarłata