REMES SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o REMES SP. Z O.O.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@walk o jakiej wysokości zarobków mówisz? Ich wysokość oceniana jest subiektywnej ocenie - tylko sumy podane w widełkach, mogą pomóc forumowiczom zrozumieć, jak wygląda to u tego pracodawcy.

Walk
użytkownik zarejestrowany

Wiele czytałem tutaj na forum o tej firmie i muszę powiedzieć Wam tak - bardzo fajnie ona wygląda, świetni ludzie tutaj pracują z tego co mi się wydaje, oby częściej i więcej takich pracodawców, generalnie fajnie, prestiż, wysokie zarobki

kaśka
użytkownik zarejestrowany

skoro tak rzadko pojawiają się komentrze o tak dużej firmie, na tak duzym forum internetowy, to zaczynam się coraz bardziej niepokoić. zazwyczaj pracownicy się w takich firmach gesto wypowiadają w internecie. a nawet gdyby firma upadła albo coś to wówczas tych komentarzy jest zawsze o wiele więcej wtedy

pge

WIELKOPOLSKA, LUBUSKIE -sprzedaż energii elektrycznej b2b, super zarobki - Autoryzowany Partner PGE - apli2014@vp.pl

pracownik wełna

ja mogę polecic firmę zdrowy sen pracuje tam i jestem zadowolona, płaca fajną prowizję wiem że szukają handlowców z doświadczeniem

XXX

po co to pytanie? firma remes nie istnieje!

aninim

ja jeszcze czekam

pracują , pracują,jestem tego pewny a 100%

zainteresowany

nikt nie pracuje w lamie , może pomyliłaś firmy , pani dyrektor-chyba telemarketingu zmieniła branżę ;-)

Renia jeśli zostałaś zwolniona z przyczyn niedotyczących pracownika to przysługuje ci się odprawa.W inspekcji pracy naszą sprawę znają był już mnóstwo osób.

jula

renia - 2013-05-28 13:26:32 Osoby, które czekają na oprawy z prestige zgłaszajcie się w inspekcji pracy aby wypełnić wnioski. napisz konkretnie gdzie i u kogo załatwiamy odprawy -nic na ten temat nie wiedziałam a tez zostałam zwolniona

za maj nam firma nie zapłaciła.A pani dyrektor zapewniała że firma nas nie skrzywdzi.Że wszystko będzie zgodnie z kodeksem pracy.Jestem bardzo ciekawy czy może spojrzeć w oczy ludziom którzy przeszli do lamy, oczywiście pani dyrektor tam też pracuje.

renia

Remesu w Poznaniu już nie ma1

antek

Pracowałem w remes prestige a świadectwo pracy otrzymałem z pieczątką listop. Znów zmienili nazwę i zwolnili wszystkich telemarketerów w Poznaniu.

antek

Jest plajta .szkoda.

mama

Skoro zwalniają,to pamiętajcie że należą Wam się odprawy w kwocie 1-no miesięcznego wynagrodzenia .Jeśli macie pytania...chętnie na nie odpowiem.Pozdrawiam.

słodziaki

niestety zwalniają pracowników na umowę o pracę !!!!!!!!!

xxx

chciało ci się tak dużo pisać? nie macie co robić? do roboty!!!!!!!!!!!!

remes

w firmie zlikwidowano przerwy 25 minutowe, są tylko 15 minutowe .Wykładziny z PRL , KIBLE ŚMIERDZĄCE.Ciągły strach przed czarnym piątkiem.

nowy

Jesteś pracownikiem Remes i tak pozwalasz sobie obmawiać kordynatorkę (usunięte przez moderatora) ? odwagi Ci Gratuluję. Sam bym się nie odważył, znajomi z dołu opowiadali mi o tym co mówi (usunięte przez moderatora) ,ale nie chciałem wierzyć. Ja bardzo lubię nasze kordynatorki z góry. A z dołu nie znam nie siedzę na dole. z dołu znam tak trochę, bo pracuję od niedawna.

xxxxxxxx

Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tej firmie sie zrobil!!! Jak nie wyrobisz normy dziennej to musisz zostawac po godzinach a im wiecej zostajesz tym bardziej Cie moga zwolnic! [usunięte przez moderatora]

Leonorita

Straszna firma. Dopiero z czasem to często do ludzi dociera, nowe zasady których nie ma na umowie, [usunięte przez moderatora] i chore reguły. Ludzie masowo odchodzą, dla tej firmy nie ma nadziei i chyli się ku upadkowi. Zrozumcie kierownicy że czasy jego świetności już dawno się skończyły!!!!

mama

Płacą regularnie...ale zbyt szybko zwalniają ...ot tak sobie:)Umowę dają co dwa tygodnie.Koordynatorki fałszywe,ciągle śledzą z za filara.Masz co godzinę przerwę 5minut,ale nie wolno wyjść np.na papierosa.Kłamią w naliczaniu premii.Chorować też nie można,bo zwolnią zaraz.Piątek,to jest dzień,którego się boją telemarjeterki...to dzień zwolnień.Nie znasz dnia,ani godziny... :(

Zostaw opinię o REMES SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMES SP. Z O.O.