Ruland EC - Tychy

Tychy

Opinie o Ruland EC - Tychy

pasta

o jakich zgrzytach przyjacielu piszesz konkretnie? chętnie się dowiem. ciekawi mnie także czy jako osoba dopiero po studiach mam szansę dostać już u was jakąś pracę

Kodak
@pasta 16.10.2016 16:03

Pracowalem w Rulandzie prawie 2 lata i generalnie dla mlodego czlowieka po szkole jak Ty nie polecam tej firmy. Uklady, ukladziki....ale to jest wszedzie natomiast nie wiem czy sie czegos naprawde nauczysz. Moim zdaniem powinienes poszukac sobie czegos innego lepszego a nawet w naszej bardzo mizernej polskiej gospodarce jeszcze mozna znalezc lepsze firmy.

Andrzej

Świetna firma z profesjonalnym podejściem do klienta. Bogate, wieloletnie doświadczenie w maszynach dla spożywki. Projekty, warsztat, elektryka, automatyka, wszystko jest. Najlepsi dostawcy podzespołów. Prawie 100 pracowników, firma ciągle się rozwija, świetna atmosfera, itd. Są oczywiście jakieś zgrzyty, ale w jakiej firmie ich nie ma?

Lucky Man

Juz tam nie pracuje od ponad 1.5 roku, ale to co moge powiedziec to atmosfera faktycznie w miare w porzadku, natomiast zarobki,zarzadzanie i szefostwo do bani.

alojz

Jak się chce to się da zarobić :) nie ma nic za darmo firma ok dobrze sie pracuje atmosfera super !

mk

Nie jest tak źle. Są gorsze firmy. Wypłaty zawsze na czas. Premie + 13 też są.

kk

zarobki-koszmar, traktowanie ludzi jak maszyny, praca w delegacji po 16-18 godzin i jeszcze maja pretensje z zaplata

abcd

traktowanie ludzi poziom szmaciarze, nie wiem kto pisal te pochwalne opinie, zarobki na rachunki wystarczy

Ruland Tychy

Firma z polotem i tzw. jajem dobrze zarządzana, z bardzo fachowym i kompetentnym szefostwem,.....atmosfera wsrod pracownikow wiecej niz swietna ! :)) generalnie polecam :))

Pracuje tu w Rulandzie juz ponad pół roku, firma w sumie spoko, szefostwo bardzo kompetentne i pomocne. Ludzie i atmosfera cudowna, zarobki moze nie z najwyzszej półki ale calkiem znosne. Generalnie polecam...... :))

Zostaw opinię o Ruland EC - Tychy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruland EC - Tychy