Opinie o Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas w Stara Wieś

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas w Stara Wieś

Roman

Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupnem samochodu w firmie: Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas Stara Wieś 706B, 36-200 Stara Wieś. Nie jestem znawcą motoryzacji, po prostu zależało mi na kupnie samochodu którym pojeżdżę bez żadnych problemów. Od początku było coś nie tak, auto szarpało dużo paliło, nie miało mocy. Kontaktowałem się z firmą i cały czas otrzymywałem zapewnienia, że wszystko jest Ok. i że Pan ręczy za stan auta. Po ok. i że te modele tak się zachowują, taką mają specyfikę. 3.000km dynamika jazdy nie dawała mi spokoju, więc pojechałem do zaprzyjaźnionego mechanika który uważał że jednak jest coś nie tak z autem. Postanowiliśmy to sprawdzić. Okazało się że w silniku nie ma kompletnie ciśnienia co zwiastowało poważny problem. Po rozkręceniu silnika okazało się że jest on „zarżnięty”. Koszt używanego Ok. 6tyś. zł. Nowy 8 tyś. zł. Dodam że auto miało przejechane 93 tyś. Gdy skontaktowałem się ze sprzedawcą On kompletnie nie poczuwał się do odpowiedzialności za tę sytuację i nagle zaczął przedstawiać sytuację inaczej. Że to moja wina że nie sprawdziłem, a on przecież nie jest w stanie sprawdzać każdego auta, że w sumie to te auta często się psują itp. Itd. Żałosne próby przerzucenia winy na klienta. Reasumując – Nie polecam !!!

Roman 2 Nowy wpis
@Roman

Adres się zgadza "osoba" również. Nie jest Pan jedyny Panie Romanie. Ten "człowiek" to bezwzględny (usunięte przez administratora) Oprócz uszkodzonych samochodów lubi przewozić coś jeszcze... Przestępstwa samochodowe to tylko garstka informacji na temat jego przekrętów. Jest szczególnie niebezpieczny gdyż ma bardzo dobre znajomości w sferze zarówno prawnej jak i w służbie zdrowia. Proponuje zebrać kilka "klientów" i zakupić u niego wszystkie samochody razem zrobicie z nim porządek bo w pojedynkę może być ciężko, również miałem z Nim do "czynienia". Każdą osobę która próbowała mu się przeciwstawić próbował uciszać w sposób wiadomy. Jego ulubionym hobby jest łapówkarstwo, fałszowanie dokumentów, oszustwa ubezpieczeniowe, także jest już na szczęście pod lupą odpowiednich służb a więc omijać z daleka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas - Stara Wieś

Wojciech Nastał Firma Handlowo Usługowa Wojtas
  • 706B