Opinie o Firma Transportowa Przemysław Walczak w Pilichowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Transportowa Przemysław Walczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Transportowa Przemysław Walczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowa Przemysław Walczak w Pilichowo

Klara Nowy wpis

Ludzie pisali tu jakiś czas temu, że pracodawca jest wypłacalny, a to już mężowi się bardzo spodobało, chociaż to standard. Widziałam też, że jest możliwość, aby codziennie wracać do domu, więc o której godzinie tak mniej więcej się zjeżdża? Proszę jeszcze o podanie pensji dla osoby z doświadczeniem.

Magik Nowy wpis

W jakich godzinach jeździ się u Przemka?

Agro-Sieć Sp.zo.o Nowy wpis

Firma godna polecenia. Zlecenia realizowane w umówionym terminie na wysokim poziomie .

Marta Nowy wpis

Firma godna polecenia. Terminowe realizacje. Super komunikacja ze spedytorem.

Kierowca

Szef cwaniaczek 3 tygodnie zwodził mnie że mnie zatrudni jak tylko dostanę kartę kierowcy. Poszedłem się przejechać (oczywiście za darmo z mojej inicjatywy) żeby zobaczyć co i jak. Kierowca z którym byłem (Adrian) popisywał się pół dnia co to nie on...wieś tańczy wieś śpiewa... W poniedziałek mieliśmy podpisać umowe dzwonię w niedziele jak z tą umową czy ewentualnie mogę się zabrać jeszcze raz z tamtym pajacem żeby się oswoić a ten mi mówi że zmienił zdanie, żebym wrócił jak nabiore doświadczenia... zupełnie niepoważny człowiek tak się nie robi straciłem tylko cenny czas. W ogłoszeniu wyraźnie napisane było że bez doświadczenia tymbardziej że się umawialiśmy telefonicznie dzwoniłem kilka razy. Mógł od razu powiedzieć że nie i dziękuje do widzenia. Uważam że słowo jest cenniejsze od pieniędzy jak widać tego pana słowo nie jest warte nic. Zostałem potraktowany bardzo nieelegancko podsumowując (usunięte przez administratora) trans

nie mam pytań zbrzydła mi ta firma ładnie wygląda z wierzchu tylko szef nowobogacki ignorant cwaniaczek najgorsze d(usunięte przez administratora)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Agnieszka Mencel Delphia

Polecam - firma FT Przemysław Walczak to rzetelny i profesjonalny przewoźnik. Godny zaufania, zawsze na czas!!!

Drodzy Użytkownicy,

bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat.
Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy.

Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.
Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu, takie osoby mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności.

Pozdrawiamy,
Garda

Polecam firmę ,profesjonalne podejście do transportu.

Joanna

Polecam firmę w oparciu o długoletnią współpracę- pełen profesjonalizm, towar zawsze dostarczony na czas, dobry i miły kontakt- można współpracować bez obaw.

Paula

Moja pierwsza praca na krajówce,dobry kontakt z szefem i z sensem ustalane trasy. Codziennie w domku,wypłacalność 100%(usunięte przez administratora)

Aktualność
Trzeci DAF EURO6 przyjechał na bazę do Włocławka 4 stycznia 2021r. Awans za dobrą współpracę otrzymał kierowca Mariusz. Srebrny DAF od początku swojej kadencji w naszej firmie ma cały czas tego samego kierowcę.

Super firma

Aktualność
Wrzesień/Październik 2021r przybyły do firmy kolejne 3 DAF-y od Imperium Truck Matysek z Bodzentyna:
Xxxx

Firma godna polecenia. Wypłacalny pracodawca, auta jak na codzienne powroty bajka

Seba

Z tego co mi wiadomo Walczak prosperuje z roku na rok coraz lepiej. Odnawia tabor, prawie wszystkie już to Euro6 i naprawia w serwisach Dafa. I na pewno jest wypłacalny. Ci co piszą inaczej to chcą ewidentnie zaszkodzić młodemu Walczakowi, a też ciekawe jakimi są oni kierowcami... Dajcie mu się rozwijać i nie piszcie bzdur. Pozdrawiam

Nówka

Jak tam praca u Przemka jakie zarobi teraz

Emilia
@Nówka

pracowales juz w tym miejscu kiedys? napiszesz kiedy dokladnie i jakie wtedy miales zarobki ze liczysz na inną kwotę?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowa Przemysław Walczak - Pilichowo

• Jak się pracuje w Firma Transportowa Przemysław Walczak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowa Przemysław Walczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowa Przemysław Walczak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Transportowa Przemysław Walczak?

Kandydaci do pracy w Firma Transportowa Przemysław Walczak napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Transportowa Przemysław Walczak
  • 37