MR Company Marek Rejent

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MR Company Marek Rejent

Po komentarzach stwierdzam, że firma chyba cały czas funkcjonuje. Co jest zastanawiające, bo sam szukam pracy i odwiedziłem ich stronę, która nie była aktualizowana od 2018 roku. Oficjalna domena też jest nieaktywna. To gdzie teraz się ogłaszają? Rekrutacje jakieś będą niedługo do firmy jeszcze?

Mecenas

Współpracuje z firmą od lat... narzekają tylko nieroby i ludzie z nałogami ... poślizg się zdarza ale rozliczony do kilku dni zawsze ... osobiście polecam dla ludzi odpowiedzialnych ...

@Mecenas

Ja też pracuje kilka lat, ale szczerze nie polecam. Dla osób o silnych nerwach, co lubią się prosić o swoje pieniądze.

Mnie tez tu ciekawi to, że tyle jest wpisów o tym opóźnieniu kasy. Ok. I że zawsze finalnie kasa jest na koncie ok. A jest za to jakas rekompensata? Może właśnie premia za to, że trzeba czekać na pensję dłużej? Czy to czekanie jest za darmo i nie ma nic w zamian za kasę po terminie z umowy??

Mecenas

Premi może i nie ma ... ale tygodniowy poślizg to też nie jest jakaś tragedia , chyba że ktoś przepuszcza pieniądze na bieżąco i wiecznie mu brakuje

@Mecenas

A można wiedzieć, jaki jest przeciętny staż pracy w tej firmie? Bo pewnie łatwiej zaczekać na wypłatę wiedząc, że praca potrwa jeszcze wiele miesięcy, jeśli nie lat. Gorzej, jeśli ktoś dłużej czeka na wypłatę niż pracował.

Pracownik xyz

Premia? Hehe podwyżki 3 lata nie było, co dopiero premia. Mimo, że czeka się zawsze. Na czas nie ma nigdy. Nigdy. Szef wciska ciemnotę, że stawki nie rosną. Śmiech na sali. Nie polecam.

Pracownik xyz Nowy wpis

Jak nie chcesz czekać i odchodzisz, to nie wypłacają wcale. Znam kilka osób tak poszkodowanych przez te firmę.

@Mecenas

A co kogo obchodzi czy pracownik przepuszcza wszystko czy do skarpety chowa? Obowiązkiem pracodawcy jest płacenie na czas. A skoro pracodawca nie ma, to ma pretensje do pracownika, że wszystko przepuścił i się bezczelnie upomina o wypłatę? Hehehe Nie polecam takiej firmy, bo to wiadomo, że pochyła w dół idzie.

Pracownik obecny

Witam jeżeli ktoś dobrze czyta kontrakt i wie co podpisuje bo na tyle jest inteligentny to nie ma do czego się doczepić Tak pieniądze nie zawsze są na czas ale zawsze wypłacone i to nie zależy od szefa Bo tak płaca firmy z którymi współpracuje. Ludzie nie patrzą ze jest pandemia i wiele firm się pozamykalo. A najwiecej negatywów z tego co tu czytam to nawet moi współlokatorzy który zazwyczaj robili pod siebie z uwagi na nadużywanie alkoholu

@Pracownik obecny

A tak z ciekawości skąd pewność, że to oni piszą?

Iiiiii
@Pracownik obecny

Zgadzam się bo ludzie nie czytają kontraktu a potem żale maja

@Iiiiii

A wiadomo coś na temat aktualnych warunków po nowym roku i tego co mogą w kontrakcie oferować? Jest też wzmianka o tym, że ludzie mają żale, bo źle czytają... Firma nie dba o poprawną komunikację, żeby tego typu problemy już się nie powtarzały?

Czy po rozmowie w MR Company Marek Rejent rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Joasia

Długo czekasz na te pieniądze? Co innego opóźnienie typu kilka dni a co innego całe tygodnie…. Oprócz tego są jeszcze jakieś problemy, czy wszystko gra? Tylko konkrety proszę, zależy mi.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MR Company Marek Rejent? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

najlepiej narzekać ? wiadomo idealnie nie ma nigdzie? ale w sumie kasę wszyscy dostali ja pracowałem i byłem zadowolony . A kryzys w budowlance jest więc pracodawca też nie ma lekko?

Polecam mimo opuźnien kasa jest i innej firmę wogole mi i kolegom nie zapłacili

Agata
@Marcin

Takie opóźnienia często się zdarzają? Ile trzeba czekać? Pytam ponieważ wiadomo, że każdy ma jakieś tam swoje zobowiązania.

Natalia

Firma szuka murarza i pomocnika murarza. Doradzicie może, na jakie stanowisko ma aplikowac mój chłopak, skoro nie ma jeszcze az tak dużego doświadczenia w budowlance? Pomocnik, czy raczej murarz? Jak tam ogólnie warunki na tym stanowisku, dobrze wam się pracuje? Troche martwią mnie te opóźnienia co do wypłaty :/ Zdarza się to notorycznie?

Małgorzata

Hej, czy mógłbyś napisać może coś więcej w tym temacie? Jak to wygląda z przepracowywaniem wyłącznie 2/3 dni? Czyli praca nie jest stała, tylko pracuje się wtedy, gdy ma się zlecenia?

Jjjkkk

Ciekawe która to pracowała 2 dni w tygodniu ????????????może nawet miotły trzymać nie umiała ja jestem bardzo zadowolona bo mogłabym w Polsce na kasie ronić za 2 tys

Urszula

Możesz doprecyzować to całe bycie sobie wzajemnie wilkiem? I co Ci poobiecywali niby, że taki zawód u Ciebie? :(

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MR Company Marek Rejent? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Urszula

A jak odejdą to się doczekają kiedyś?

Zostaw merytoryczną opinię o MR Company Marek Rejent - Świętno

• Jak się pracuje w MR Company Marek Rejent?

Zobacz opinie na temat firmy MR Company Marek Rejent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Company Marek Rejent?

MR Company Marek Rejent