Serdecznie polecam usługi transportowe Pana Piotra Wójtowicza. Mieliśmy przyjemność podróżować z Nim podczas trzydniowej wycieczki młodzieży w Pieniny i spisał się znakomicie. To kierowca z ogromnym doświadczeniem, profesjonalnym podejściem i wysoką kulturą osobistą. Przez cały wyjazd czuliśmy się bezpiecznie – doskonale znał trasę, sprawnie organizował przejazdy i zawsze służył pomocą oraz cennymi wskazówkami.
Punktualność, życzliwość i pełen profesjonalizm sprawiły, że podróż przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Piotra każdemu, kto szuka odpowiedzialnego i godnego zaufania kierowcy. Na pewno jeszcze skorzystamy z Jego usług!