Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik w Opacionka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik w Opacionka

Panowie a może ktoś podrzucić jak wygląda zatrudnienie w tej firmie chodzi mi o zarobki i formę zatrudnienia??? I jak wygląda wyplata

Kierownik
@Kandydat

Praca po 12 godz kierowniki stoją na wszystkimi z batem jak się źle wyrazisz o firmie to cię (usunięte przez administratora).nadgodzin nie płacą wypłata w koptach i podwyżka raz w roku złotówkę

Rafał
@Kandydat

Umowa o pracę

Tadek
@Kierownik

to co Pana tam trzyma??

Praca Nowy wpis
@Tadek

Są jakieś benefity przewidziane? Jakieś premie świąteczne albo cos?

Gość Nowy wpis
@Praca

Ooo to jest dobre pytanie, bo mój chłopak też jest ciekawy. On szuka właśnie pracy przy budowie dróg i liczył na jakieś fajne dodatki, skoro firma jest doświadczona w branży. A poza benefitami, wiecie czy taki nowy pracownik dostaje je od razy na start, czy trzeba ileś popracować, aby je dostać?

Jest lepiej niż w innych frmach w tej branży. Nie było sytuacji żebym nie dostał wynagrodzenia i dostałem tyle co było umówione. Zwolniłem się bo w innej obiecywali że dostanę więcej teraz żałuję

Danuta
@Michał

To może powiesz jakie tu można dostać warunki finansowe na start? poza tym jest podstawa sama czy jakieś premie też można wypracować?

@Danuta

A na jakie stanowisko ? Jak na operatora maszyny czy kierowcę to zależy od umiejętności. Ci co chce im się robić dostają bonusy

Kandydat Nowy wpis
@Michał

Trochę czasu minęło, ale może podeślesz mi odpowiedź. Szukam pracy na stanowisku kierowcy, mam 10 lat doświadczenia na trasach międzynarodowych.

Leszek

Nadal można się tu dostać na kierowce? W internecie nie widziałem żadnych aktualnych ofert a byłbym zainteresowany pracą. Jak dalekie trasy do robienia? Ktoś pisał o 12 godzinnym dniu pracy. To obowiązuje na każdym stanowisku?

Praca Nowy wpis
@Leszek

Najlepiej będzie napisać bezpośrednio do pracodawcy, też składalem CV kiedy nie było żadnej rekrutacji.

Podobno wypłaty dają tutaj w kopertach.. To są tu jakiekolwiek umowy np., uop najniższa czy nie bardzo skoro podobno nie płacą tutaj nadgodzin? Ile ich ogólnie wychodzi średnio w miesiącu w takim razie?

Łukasz
@Anna

Są umowy. Wszystkie godziny pracy płacom. Pani na operatora czy kierowcę?

@Łukasz

Witam, mój mąż chciałby się zatrudnić jako operator. Na jakie warunki zatrudnienia może obecnie się nastawiać? Jak obecnie wygląda tutaj przestrzeganie bhp i sam komfort pracy?

Łukasz
@Anna

Jak sam nie potrafi zadzwonić ani zapytać w internecie to chyba na systemie też nie umie robić. Tragedia że kobieta musi pracy chłopu szukać przecież nr jest dostępny w internecie wystarczy zadzwonić poszukać tragedia

Xx
@Anna

Ale operator jakiej maszyny??

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Chyba nie jest źle z tego co wiem jest dużo ludzi pracujących ponad 10 lat w tej firmie

Kierowca

Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy to jakaś porażka 2 lata pracowałem i odradzam komukolwiek

xx
@Kierowca

To długi staż jak na to że Pan odradza ;)

Nie mogę złego słowa powiedzieć wypłaty zawsze na czas . Polecam

Janek Kielnia

Jak komuś się robić nie chce to całe życie będzie narzekał.... Ja w firmie Pruchnik pracuję prawie 10 lat i nigdy złego słowa od kierownika czy właściciela nie usłyszałem . Praca jest głównie w delegacji i jeśli ktoś się przyjmuje do pracy to powinien mieć świadomość że 8 godzin się w delegacji nie pracuje, a co do wynagrodzenia to jest normalne jak w każdej takiej firmie w Polsce.

@Janek Kielnia

Witam, można tylko dopytać właśnie o kwestię wynagrodzenia? Czy po tak długim stażu jaki Pan tu obecnie deklaruje jest szansa na jakąś podwyżkę? Jeśli tak to jaką?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik - Opacionka

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pruchnik Krzysztof Pruchnik
  • 40A