Opinie o Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak w Sadlinki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak w Sadlinki

Helena

Widzę że wysoka poprzeczka stawiana pracownikom, ale to logiczne skoro łapią klientów korporacyjnych. A jakie warunki proponują swoim pracownikiem? Jestem native speakerem, więc poziom języka to dla mnie nie problem, ale właśnie bardzo interesuje mnie to na jakich warunkach praca w tej szkole przebiega. Jak to wygląda z zarobkami, grafikami itp?

@Helena

Nikt nie odpowie na Pani zapytanie. Lektorzy są zatrudniani wyłącznie z UK i nie mówią po polsku???? Zarówno wynagrodzenie ( €, £) jak i grafik ustalane są indywidualnie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia- minumum to CELTA oraz 2 lata doświadczenia z EFL dla dorosłych. Native Speakers bez kwalifikacji pozwalających uczyć nie są rekrutowani. Jeżeli posiadasz Heleno odpowiednie kwalifikacje to zapraszam do kontaktu, rozmowa rekrutacyjna trwa 2 bloki- metodyczny(1,5 godz) i praktyczny (1 godz) w dwóch osobnych spotkaniach via MS Teams lub skype. Pozdrawiam

Sylwia
@Freedom

A jakiego wynagrodzenia można się spodziewać mając największe doświadczenie. Tak mniej więcej?

@Sylwia

@Sylwia tak więcej ????

Izabela
@Freedom

Hahaha, zaorałeś. ;) A napiszesz poważnie o ile stawka by podskoczyła czy to kwestia indywidualna jest?

FREEDOM
@Izabela

Proszę złożyć CV lub zadzwonić. Stawki ustalane są po pozytywnej rozmowie rekr. Dziekuje za zainteresowanie ale to koniec tematu stawek. Pozdrawiam

@Izabela

Szanowni Państwo, rekrutacja na rok 22/23 rozpocznie się w czerwcu. Stawki są zależne od Klienta ( prawne, medyczne, lean manufacturing , finanse, czy ogólna translatyka/ proof reading ( dokumenty prawne. Techniczne budowlane ) tłumaczenia ustne( przepraszam, jeżeli polska terminologia jest inna) Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane- do dnia -14.05 kontakt wyłącznie via e-mail z uwagi na wyjazd służbowy. freedom.kamila@icloud.com

Paulina Nowy wpis
@Freedom

A dużo osób będziecie przyjmować?

Marcin Nowy wpis
@Paulina

według mnie to bezsensowne komentarze konkurencji próbujące wyciągnąć informacje

Freedom Nowy wpis
@Marcin

to są pytania a nie komentarze. Na pytania odpowiadam :-)

Freedom Nowy wpis
@Paulina

wg zapotrzebowania

Wioletta

Zagląda tu czasem jakiś pracownik, jestem ciekawa czy są poszukiwani inni nauczyciele?

@Wioletta

Warunkiem jest angielski na bardzo wysokim poziomie z uwagi na Klientów korporacyjnych, a ona wymaga i sama po angielsku lepiej niż po polsku się wyraża. Wypłaty bez opóźnień. Kontakt bardzo dobry.

Ola

Zdecydowanie polecam, lekcje są prowadzone profesjonalnie i przebiegają w pozytywnej, swobodnej atmosferze, nauczyciel motywuje do nauki, chętnie się tam wraca. Przygotowane tematy są jak najbardziej przydatne, dotyczą konkretnych sytuacji z którymi można się zetknąć w pracy, w czasie pobytu za granicą, czy spraw które są często przedmiotem rozmów. Widać że uwielbia to co robi.

Pati

Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Pati

Jestem bardzo zadowolona. Polecam 10/10

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak - Sadlinki

Freedom. Efl Teaching And Methodology. Kamila Z. Kubiak
  • Piaski 21A