Opinie o P.U.H. Energodom Michał Jurewicz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.U.H. Energodom Michał Jurewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.U.H. Energodom Michał Jurewicz o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. Energodom Michał Jurewicz w Białystok

marek

Do tych wszystkich zadowolonych i polecających, zmienicie zdanie jak będziecie chcieli skontaktować się z nim w sprawie serwisu lub naprawy chociażby drobnej usterki. Gościu po skończonej robocie i zapłacie totalnie olewa swoich klientów, nie odbiera telefonów i to nie dlatego, że nie ma czasu. Jak zadzwonisz z innego numeru, którego nie zna, to odbierze i wtedy robi dobrą minę do złej gry. Nie polecam!

Qurek
@Iza

Najlepiej skontaktować się z producentem, ale nadal jest to nie poważne, aby kontakt zaraz się urywał i odcinali się od swojej pracy...

pawel

Polecam

Jolanta
@pawel

Co konkretnie?

Słabo Nowy wpis
@Jolanta

Dokładnie, co pan tak bardzo poleca? Pytam jako klient który nie został potraktowany fair.

marek

Iza
@marek

Pytanie czy ta firma od początku podjęcia współpracy gwarantowała Ci usługi serwisowe czy nie? Wydaje mi się że oferowane przez nich usługi takie jak pompy ciepła mają jakąś gwarancję? Może skontaktuj się z producentem urządzenia w tej sprawie?

Qurek Nowy wpis
@Iza

zleceniodawca

nie polecam. dopóki nie weźmie wszystkich pieniędzy to odbiera telefon a po zapłacie brak kontaktu nie odbiera nie odpisuje na sms.

Qurek Nowy wpis
@zleceniodawca

Duże zaliczki, a realizacja w zasadzie nie istnieje. Generalnie rzecz biorąc, dramat...

Qwert Nowy wpis

Firma jest niepoważna umawia się po czym nie przyjeżdża nie odbiera telefonów.(usunięte przez administratora) Nie polecam tylko problemy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.U.H. Energodom Michał Jurewicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

Człowiek mało poważny. W lutym ustalony montaż pompy gruntowej na wrzesien, koszt 54000 zł. Kazałem przygotować umowe i zamawiać pompe. Do kwietnia cisza, po moim tel co z umowa,po tygodniu przysyla umowe w ktorej oczekuje 40000 zl zaliczki. Po kontakcie moim telefonicznym ze chyba troche za duza ta zaliczka i moge ja wplacic jesli np dostarczy mi pompe odpowiada ze sie zastanowi i sie odezwie. Od tego czasu nie odbiera tel jak jakies male dziecko. Dzwoniac z innego nr odbiera odrazu i tu tlumaczenie ze pompy nie ma narazie zamowionej i nie wie wogole czy na wrzesien bedzie. Wiec ten Pan jest calkiem niepowazny i mało wiarygodny. Radze lepiej uważac! Przez niego jesteśmy 20 tys stratni bo ceny jak wszyscy wiedza sie od stycznia sie zmieniły!

Robert

Świetna firma polecam

Sebastian

Profesjonalizm od samego początku.

Ewelina
@Sebastian

Można się dowiedzieć co robili u Ciebie? :) jakieś konkretne ogrzewanie?

wojtek

Świetna firma polecam

Dariusz

Polecam

Kuba

Polecam firme

Zofia
@Kuba

Hej, super, że polecasz! Ale może coś więcej? ;) Jak długo ich znasz? I co konkretnie dla Ciebie wykonywali? W przyszłości będzie to stała współpraca czy czasami lubisz zaglądać też co tam ma konkurencja?

Robert

Obliczyłem koszty i oszczędności na przedstawionym kalkulatorze i praktycznie pełna zgodność występuje obliczeń z rzeczywistym zużyciem. Uczciwe podejście.

Zofia
@Robert

Super, że tak precyzyjnie zostało to ogarnięte no i że sobie sprawdziłeś. Czyli rozumiem, że z zadowoleniem korzystasz z tych pomp? Jak długo znasz firmę i korzystasz właśnie z ich usług?

Inwestycja w przyszłość. Ja wydaję na OZE, żeby moje dzieci miały spokój z utrzymaniem i staram się całkowicie uniezależnić, ale to jeszcze trudne zadanie. Zobaczymy, co czas pokaże. Na razie polecam tego wykonawcę.

dawid

Oni tematem pomp ciepła się zajmują już dość długo, jeszcze przed tym całym boomem, więc potrafią normalnie doradzić i przeanalizować potrzeby klienta. Z tego powodu leci pozytywny komentarz.

Doradzili mi super centralę rekuperacyjną, która mi realnie obniżyła koszty wykończenia nieruchomości, tak szczerze mówiąc. Jeszcze raz dziękuję.

Sebasitan

Pompy ciepła gruntowe wydajne, tutaj potwierdzam. Można połączyć w zestawie z panelami słonecznymi, co na polskie warunki wydaje się coraz rozsądniejszym rozwiązaniem. Sam się jeszcze zastanawiam, ale prawdopodobnie się zdecyduję.

Tomasz

Lepiej zamawiać pompę gruntową, bo wydajna, nawet przy dużych mrozach i jakieś wsparcie jest w zakresie dofinansowania.

dawid

Jak szukacie kogoś od pomp gruntowych to znaleźliście. Polecam, bo warto trochę zainwestować. I tak pewnie w niedalekiej przyszłości trzeba będzie spełnić podobne normy budowlane.

Sebastian

Dobrze wyjaśniają i posługują się sprawdzonymi technologiami. Można na spokojnie zaufać.

Olek

Musiałem przejść na gruntową pompę ciepła i całe szczęście, że z nimi, bo nie robią błędów projektowych i dokładnie wiedzą, jakie technologie OZE powiedzmy pasują do danej nieruchomości.

Edward

Ogrzewanie w domu to podstawa i to absolutna. Gruntowe pompy ciepła mnie zaskoczyły wydajnością i odpornością. Dobrze, że mnie przekonali, bo wahałem się przez chwilę nad starszą, powszechniejszą technologią.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. Energodom Michał Jurewicz - Białystok

• Jak się pracuje w P.U.H. Energodom Michał Jurewicz?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. Energodom Michał Jurewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. Energodom Michał Jurewicz?

P.U.H. Energodom Michał Jurewicz
  • Chmielowa 4