4 BAU Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o 4 BAU Sp. z o.o.

Siwy

właśnie, napiście ile na godzine można zarobić

wojtula

a ile na godzine ma zwykly pracownik? tak na dzień dobry.

pies

kierownictwo drze się za byle co, robota sama w sobie nie jest zła, ale kierownicy nie powinni tyle się wydzierać i z kasą różnie było, wypłata na dwie części dzielona, i druga część w różnych terminach wypłacana

hamer

trzeba tu zasuwać nie ma co, zamówień mamy co niemiara więc nie oszczędzają nas. Najważniejsze że kasa jest na czas.

Waldek

Ale jaja heheheh, ja pracuje tu od 5 lat i żadnego pozwu zbiorowego nie podpisywałem. Wszyscy co tu pracują dostają kasę i można powiedzieć ze jak na Białostockie warunki jest dość dobrze. Fakt jest ze lenie i nieroby u nas nie zarobią bi premii niedostają. Mamy takich kilku orłów co nas denerwują bo cała reszta musi robote gonić za tych leni a to nie jest już ok. (usunięte przez administratora)

meliorant

Jest ok. Ja jestem zadowolony. Kasa jest na czas, atmosfera nie jest zła. .Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

operator

pracuję 4 lata .jest ok

Greg

Pracuję tu od kilku lat i nie jest źle w porównaniu z innymi firmami. (usunięte przez administratora) Ale to już w sumie pretensje do współpracowników powinienem mieć.

Zostaw opinię o 4 BAU Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 BAU Sp. z o.o.