Opinie o Web Bespokers w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Web Bespokers. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Web Bespokers na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web Bespokers w Pniewy

WB Nowy wpis

Firma zawiesiła swoje działania i nie prowadzi już więcej rekrutacji.

Anna Nowy wpis

cześć, firma to ma swoją stronkę www? jeśli tak to podacie? pytam, bo widzę, że jeszcze w czerwcu nie prowadzili rekrutacji podobno a fajnie byłoby móc być na bieżąco. kto się orientował już jak z przyszłym rokiem może to wyglądać?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Web Bespokers (usunięte przez administratora) na stanowisko Developer? Pojawiło się 1 października na Bydgoszczak.pl. Planujecie na nie aplikować?

WB Nowy wpis

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko. Po przeszukaniu portalu nie znaleźliśmy żadnej oferty (usunięte przez administratora)

Czy pensja w Web Bespokers (usunięte przez administratora) składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Developer, ich ogłoszenie jest 1 października na Bydgoszczak.pl.

WB

Zwykle rozliczamy się za przepracowane godziny, przy ustalonej stawce godzinowej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Web Bespokers? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy Web Bespokers (usunięte przez administratora) ma ściśle ustalone godziny pracy?

WB

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną wiadomość. Czas pracy w firmie jest elastyczny i dopasowany do oczekiwań naszych współpracowników. Serdecznie pozdrawiamy.

Sylwia
@WB

Jak bardzo grafik pracy jest elastyczny? Czy można podawać swoją dyspozycyjność na wybrane dni czy dotyczy to bardziej tylko godzin pracy? Czy w Web Bespokers możliwe jest zatrudnienie studenta dziennego i dopasowanie grafiku do zajęć na uczelni?

Karol
@WB

Elastyczny w sensie, że można pracować w dowolnych godzinach czy po prostu chodzi o pracę na mniejszy etat? Czy np. praca na 1/2 etatu jest akceptowalna?

@Karol

Dowolność polega na tym, że można pracować w dowolnych godzinach, a jeśli ktoś oczekuje mniejszego wymiaru czasu pracy, to poza tym, że otrzymuje mniejszy wymiar, to w dalszym ciągu ma elastyczność z godzinami pracy.

@Karol

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane zapytanie. W ramach współpracy oferujemy pełną elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy, jak i samych godzin pracy. W chwili obecnej w zespole mamy osoby, które pracują w pełnym wymiarze, jak i studentów, którzy pracują wtedy, gdy zajęcia na uczelni im na to pozwalają. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu poznania szczegółów i możliwości nawiązania współpracy z naszym zespołem.

Robert

Fajnie, że można samemu tak rozporządzać czasem pracy. A jak jest z zarobkami? Wiesz ile płacą na godzinę? Bo liczę, że więcej niż najniższa krajowa.

emka
@Robert

Nie licz, że duzo zarobisz. To raczej praca na poczatek zeby sobie dorobić.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Web Bespokers (usunięte przez administratora)?

WB

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu na maila lub poprzez formularz na stronie firmy. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i współpracy z firmą. Serdecznie pozdrawiamy.

Na żadne, trzeba korzystać ze swojego sprzętu, telefonu. Oczywiście dostępy do aplikacji- tyle z narzędzi pracy :D

Robert
@Anna

To słabo bo teraz firmowy laptop i telefon to już standard. A jak z benefitami? Jest prywatna opieka lekarska albo paczki na święta?

Na jakie wsparcie w Web Bespokers (usunięte przez administratora) mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

WB

Dzień dobry, kobiety w ciąży, jak i pozostali współpracownicy, mają zapewnione wszystkie prawa zgodne z obowiązującymi przepisami i wybraną formą współpracy. Dodatkowo, każdy współpracownik ma wymiar czasu pracy dostosowany do swoich potrzeb i preferencji. W przypadku pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, dzięki czemu łatwiej będzie nam porozmawiać o szczegółach przyszłej współpracy. Serdecznie pozdrawiamy

Black
@WB

Biorąc pod uwagę, że Webbespokers podpisują umowy zlecenia lub b2b, to kobieta w ciąży musi sama o siebie zadbać płacąc wyższe składki, aby potem mieć macierzyński. Także przyszłym mamom polecam jednak firmy, które proponują umowy o pracę :) jest bezpieczniej!

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej i byłam zapewniana o informacji zwrotnej w dalszych procesach mojej kandydatury. Nikt się do mnie nie odezwał. Po rozmowie sama miałam duże wątpliwości co do firmy, ale chodzi o sam fakt. Szanowni Państwo rekrutujący, jeśli obiecujecie odzew i ktoś czeka na informacje to bądźcie poważni i zacznijcie ludzi informować.

Rafał
@Gość

Być może proces rekrutacyjny nieco się przedłuża i niedługo dostaniesz odpowiedź z firmy? Co możesz powiedzieć o samej rozmowie i jakie wymagania stawia Web Bespokers (usunięte przez administratora) przed kandydatami? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać! :)

@Gość

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie wiadomości. Czasami rzeczywiście proces rekrutacyjny może zostać wydłużony z różnych względów, ale odpowiedzi zwrotne są wysyłane do kandydatów zawsze, a w przypadku nie podjęcia współpracy - przekazywana jest również przyczyna takiej decyzji. W przestrzeni ostatniego miesiąca nie przeprowadziliśmy rozmów z żadną kandydatką, a wszystkie odpowiedzi we wcześniejszych rekrutacjach, w której zgłosiły się jakiekolwiek panie, zostały przesłane na adresy mailowe. Polecamy sprawdzić skrzynkę, być może nasza wiadomość trafiła do innego folderu. Zachęcamy również do kontaktu, co pozwoli nam to zweryfikować, czy wiadomość trafiła na właściwy adres mailowy. Biorąc pod uwagę powstałe po rozmowie wątpliwości, na rozmowie została Pani zapewniona, że w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji na tel/Skype/mail, gdzie zawsze chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, dlatego jeśli będzie Pani chciała skontaktować się również teraz, jesteśmy do dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy.

Czy pracodawca Web Bespokers (usunięte przez administratora) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

WB

Dzień dobry. Interesujące pytanie, ale proszę o doprecyzowanie. Czy ma Pan/i na myśli benefity, coaching, zaangażowanie, funkcje, odpowiedzialności, czy coś zupełnie innego? Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Kandydatka

Przeczytałam ogłoszenie o pracę na zdalną asystentkę administracji i zdębiałam. Za przytoczony zakres obowiązków otrzymuję aktualnie wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7700 brutto (z premiami i dodatkami osiągam pułap nawet 10 000 brutto) na umowę o pracę. Tu ktoś nazwał stanowisko "asystenckim" podając kierowniczy zakres obowiązków i wynagrodzenie godne początkującego specjalisty. Powinni się Państwo wstydzić.

@Kandydatka

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną wiadomość. Doceniamy zainteresowanie i analizę oferowanego stanowiska. Przekazana przez Panią opinia jest dla nas ważna i ją rozważymy. Jeśli jednak jest Pani zainteresowana poznaniem szczegółów stanowiska, które mogą zmienić odbiór oferty - zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Pani pytania. Serdecznie pozdrawiamy.

Kandydatka 2
@Kandydatka

Dokładnie. Tyle obowiązków i takie wymagania z takim wynagrodzeniem. Chciałam aplikować ale obecnie mam znacznie więcej.

@Kandydatka

zamiast przeczytać ogłoszenie i iść dalej szukać pracy piszesz tutaj komentarze... nuda?

Kandydatka 2
@123

Nie, raczej szok i niedowierzanie :-)

Nina
@Kandydatka

Przyznam, że ja również wyszukałam firmę głównie dlatego, że byłam w szoku czytając ogłoszenie. Miło, że podane zostały widełki płacowe. Jednak szukacie Państwo raczej doświadczonego office managera, a nie asystentki. A taka osoba (w dodatku mająca analityczny umysł, doświadczenie z IT i mówiąca biegle po angielsku) na widok zaproponowanej stawki na umowie zlecenie może co najwyżej parsknąć śmiechem. Całe ogłoszenie zresztą napisane w takim tonie, że nawet jakby oferowane było 15 tysięcy, to raczej osoba na tyle dobra, że może sobie pozwolić na przebieranie w ofertach, poszłaby dalej z szacunku do siebie.

@Kandydatka

Dokładnie. Poziom wynagrodzenia przy takich wymaganiach jest aż nierealny. Po tym co przeczytałam w ogłoszeniu zajrzałam tu z ciekawości i widzę, że moja opinia nie jest odosobniona. Myślałam, że czas januszy biznesu i współczesnego niewolnictwa dobiega końca.

Lucyna
@Gość

Cóż, ja wykonuję podobny zakres obowiązków za niższe pieniądze, w Warszawie w sporej firmie, na umowie zlecenie... Z biegłym angielskim, wiedzą rachunkową i studiami. Nie jest tak różowo wcale, jak człowiek nie ma znajomości. Będę aplikować.

Doświadczona administratorka
@Lucyna

Ciekawe jaką firmę uważasz za "dużą", bo w bardzo przeciętnej korporacji dają na start świeżynkom na recepcji 4000 i wzwyż brutto.

Lucyna
@Doświadczona administratorka

Powiem tak... moja firma ma prawie 5000 pracowników. Duża, międzynarodowa firma. A ludzie na śmieciówkach siedzą latami za niskie pensje bez szans na choćby grosz podwyżki ;) Nie mówię, że tu są kokosy, ale chociaż praca z domu, oszczędzasz czas na dojazdach. Zobaczymy. Zewsząd czytam komentarze ludzi, że niby za 4 czy 5 tysiecy NETTO by z lozka nie wstali i jak to rzekomo byle recpecjonistka czy sprzedwczyni ma spokojnie 3k do reki. Ehe, jasne. Jakoś inaczej to wygląda jak się rozmawia z ludźmi. Mało kto dobrze zarabia, uczepiliscie się tej firmy

Mag
@Lucyna

Dokładnie. Wiadomo, że co miasto i firma to inne zarobki, ale niestety w wielu firmach 4000, 8000 lub 10 000 to są zarobki, o których możesz sobie pomarzyć.

Eliza
@Kandydatka

To jakie są te widełki tutaj?

PotencjalnyPrac

No generalnie po przeczytaniu czegoś takiego: "Goście biorą zdalnych programistów żeby zrealizować jakiś śmieciowy projekt który sami nie chcą robić." od razu straciłem zainteresowanie firmą. Szkoda czasu na takie przygody ;)

GW

Współpracuję z firmą od długiego czasu i mogę śmiało powiedzieć, że pracuję w zgranej ekipie. Dużym plusem jest praca z zagranicznymi klientami, dzięki czemu można poprawić swój angielski. Firma zatrudnia zarówno doświadczonych developerów jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę w IT. Zarobki rynkowe, praca 100% zdalna, czas pracy do ustalenia. Pracujemy w różnych technologiach, więc pracujesz w tym co lubisz lub uczysz się czegoś nowego. Zasady samej pracy są jasne od samego początku, dlatego nie rozumiem skąd poprzednie komentarze.

zgadzam się, pracuję od miesięcy i jest ok

@86

polecam firme, bo zespół z którym pracuje jest kulturalny, kompetentny i rzetelny

Opinia

3 x na tak. Pracujesz ze spoko ludźmi, jak jest problem to dają znać, jak jest spoko to dają znać. Pracujesz skąd chcesz, a dalej czujesz jakbyś był wśród ludzi z pracy.

rita

Jak tam idzie szukanie (usunięte przez administratora) na stanowisko asystentki z kompetencjami dyrektora finansowego, biegłym angielskim i znajomością IT za 3900-4500 brutto na śmieciówce? Dobrze? :D

@rita

Dzień dobry, Pani opinia sugeruje, że na oferowanym obecnie stanowisku wymagane są kompetencje dyrektora finansowego. Na stanowisku administracyjnym wymagamy jedynie podstawowej znajomości księgowości/kadr, która pozwoli na sprawną komunikację z biurem księgowym. Pani opinia sugeruje również, że nie bierze Pani udziału w aktualnej rekrutacji, a być może brała Pani udział w którymś z wcześniejszych procesów na inne stanowiska. Rozumiemy, iż wyniku tego nie została nawiązana stała współpraca i mogły pojawić się negatywne odczucia. W związku z tym, że do rekrutacji zapraszamy jedynie osoby o wysokim poziomie kultury osobistej, wierzymy, że możemy porozmawiać na innej płaszczyźnie, niż poprzez opinie na portalu GoWork. Pragniemy poinformować, że zależy nam na dobrych relacjach z osobami biorącymi udział w rekrutacji, dlatego zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością z Panią porozmawiamy i omówimy powstałe wątpliwości.

Jeden zdalny pracownik

Goście biorą zdalnych programistów żeby zrealizować jakiś śmieciowy projekt który sami nie chcą robić. Po zrealizowaniu projektu zostajesz nagle zwolniony.

Sebastian
@Jeden zdalny pracownik

Mógłbyś rozwinąć wątek? Czy przyjęte warunki współpracy z firmą realizowane są zgodnie z umową podpisaną przez obydwie strony? Zwracam się też do innych, którzy mieli kontakt z firmą, aby przedstawili swoją opinię na temat pracy w Web Bespokers.

rick
@Sebastian

To firma jednego człowieka, kombinującego żeby jak najbardziej (usunięte przez administratora) pracownika przy tym otrzymując maks korzyści

Golfiarz
@Jeden zdalny pracownik

zgadzam się! słyszałem, że tak robią właśnie ;/

Reklama
@Jeden zdalny pracownik

Gdzie znajda takich. Do budy to się bierze (usunięte przez administratora) później mądrzeją :)

@Jeden zdalny pracownik

Szanowni Państwo, kandydat na etapie ogłoszenia i pierwszych rozmów otrzymuje komplet informacji dotyczących współpracy. Jesteśmy transparentni, dlatego już na samym początku informujemy o najważniejszych aspektach, dzięki czemu obie strony mogą wspólnie uzgodnić kształt współpracy. Zachęcamy Państwa do aplikowania na obecnie opublikowane ogłoszenia i do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły. Serdecznie pozdrawiamy.

Czy w Web Bespokers (usunięte przez administratora) jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

pytanie

tak

WB

Szanowni Państwo, dziękujemy bardzo za przekazane opinie. Rozumiemy, że opublikowane ogłoszenie rodzi wiele pytań. Działając odpowiedzialnie i transparentnie staramy się przekazać jak najwięcej szczegółowych informacji o stanowisku. Prawdopodobnie doprowadziło to do niewłaściwego odbioru naszego ogłoszenia i jego treści. Przede wszystkim zachęcamy Państwa do kontaktu bezpośredniego. Z przyjemnością omówimy stanowisko, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i być może uda nam się zaprosić Państwa do tej lub innej współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy.

hektor

Pracuję u nich i polecam. Spoko atmosfera i praca zdalna więc nie muszę tracić czasu na dojazdy

m
@hektor

możesz napisać jak wyglądała rekrutacja?

@hektor

Dużo firm oferują pracę zdalną i to nie jest powodem żeby chwalić firmę. Ze swojego doświadczenia wiem, że ta firma nie warta zaufania. Zastanów się gościu, bo wkrótce się dowiesz o co mi chodziło.

@m

Odpowiadając za @hektor, rekrutacja odbywa się w 100% online.

Alicja
@hektor

Czy firma daje możliwość pracy zdalnej 5 dni w tygodniu? Czy tylko określone dni?

@Alicja

Tak, 5 dni w tygodniu.

denuvo
@WB

potwierdzam pracujesz zdalnie, skąd chcesz

Hej, czy w firmie Web Bespokers (usunięte przez administratora) płacą za nadgodziny?

nie

Jak nie ma czegoś do zrobienia to w ogóle nie płacą, a to że jesteś cały dzień dostępny w oczekiwaniu na pracę to do (usunięte przez administratora) Człowieku, jeżeli chcesz stabilnej pracy i dobrych zarobków to idz dalej.

WB

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że każdy stara się realizować zadania w standardowym czasie pracy, nie poświęcając życia prywatnego na nadgodziny.

Dev

Spoko ekipa, ciekawe projekty. Polecam

Czy często w firmie Web Bespokers (usunięte przez administratora) zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

WB

Oczywiście, że zdarza się rekrutacja wewnętrzna. Częstotliwość zależna jest do potrzeb i specyfiki realizowanych projektów.

Zostaw merytoryczną opinię o Web Bespokers - Pniewy

• Jak się pracuje w Web Bespokers?

Zobacz opinie na temat firmy Web Bespokers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web Bespokers?

Web Bespokers
4.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Wroniecka 25
    62-045 Pniewy