Opinie o Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek w Krosno

Monika Wójcik Nowy wpis

Z pomocy Gabinetu Weteryjnego Cywil korzystam od kilku lat. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak cudownych osób, pełnych życzliwości, empatii, zrozumienia, które w swoją pracę wkładają całe serca. Są takie dni jak ten kiedy mój świat wali się kolejny raz z obawy o zdrowie i życie mojej kochanej Luny. Cieszę się, że w takich chwilach zawsze mogę liczyć i na Panią Doktor Natalię i na Panią Olę. Cechuje je nie tylko rzadko spotykany dziś profesjonalizm ale też umiejętność wytłumaczenia każdego problemu zdrowotnego pupila i wsparcia psychicznego właściciela chorego zwierzęcia. Na Panie z Gabinetu Weteryjnego Cywil zawsze można liczyć.Gdyby takich osób bylo więcej to świat byłby piękny ❤️❤️❤️

Ignacy Nowy wpis

Bardzo dziękuję za wyleczenie mojej świnki morskiej, która była już w stanie krytycznym po długim "leczeniu" u innych weterynarzy... nie mogę w to uwierzyć, że Groszek z tego wyszedł! Bardzo polecam Panią Doktor posiadaczom wszystkich gryzoni!

Polecam calym sercem DZIEKUJEMY za pomoc

Weronika
@Kasia

Co najbardziej polecasz? Możesz rozwinąć?

@Weronika

Sumienność i dokładność poparte wiedza i doświadczeniem

Julia
@Klient

A wiadomo w jakich zwierzętach się tutaj specjalizują? Raczej ludzie przychodzą tylko z psami i kotami?

Klient Nowy wpis

Szczera prawda

Klient Nowy wpis
@Klient

Pozdrawiam i potwierdzam w pełni

Edyta

Pani Doktor to ma w tym gabinecie jakąś pomoc czy wszystko ogarnia sama?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Patrycja

Polecam Panią Doktor całym sercem. Dziękuję za okazaną pomoc, ogromną wiedzę, empatię, szybką i trafną diagnozę, poświęcony czas. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Pani Doktor jest najlepszym weterynarzem jakiego miałam szczęście spotkać, szkoda że dowiedzieliśmy się o Pani Doktor tak późno.Polecam i w imieniu swoim i całej rodziny dziękuję za wszystko.

Potwierdzam

Weronika
@Patrycja

A w czym Twojemu pupilowi pomogła? No i jak ceny u niej? Są przystępne?

Całkowita prawda

Super

Szczerze i gorąco polecam Dzięki Pani Doktor i pozostałym pracownikom gabinetu, ich fachowości i wielkim sercom moja Kika mogła być z nami te kilka miesięcy dłużej. Kiedy pierwszy raz skorzystałam z pomocy Pani Doktor moja psina była w stanie agonalnym, a poprzedni lekarz nie widział już dla niej ratunku. Dzięki przeprowadzonym badaniom, starannie dobranym lekom i częstym kontrolom lekarskim żyła jeszcze pół roku - radosna, szczęśliwa i pełna animuszu. Polecam Panią Doktor i pracowników jej gabinetu - zwłaszcza zawsze uśmiechniętą i bardzo cierpliwą Panią Olę każdemu kto szuka fachowej opieki weterynaryjnej dla swoich podopiecznych.

Bożena
@Monika

Super czytać takie opinie, od razu cieplej się robi na sercu :) A zauwazylas moze, czy pracownicy gabinetu to tez praktykanci? Studiuję weterynarię, i musze odbyć praktykę, a po twoim wpisie widze, że to miejsce godne uwagi :))

@Monika

Potwierdzam

Ula

Pani Doktor to mega szefowa dziekuje za 2 lata nauki i stazu.Dzieki temu moglam wyjechac do pracy w UK pozdrawiam serdecznie

@Ula

Naprawdę? To super, powiedz coś więcej o tym stażu?? Był darmowy czy płatny i jak można się dostać??

@Ula
@Karolina

Było to w 2015 roku do 2017 zaraz po studiach z uczelni miałam wybrać pozbieralam opinie i poszłam zapytać w Krośnie. Byłam nie tylko w Cywilu reszta lekarzy mnie olala a Pani Natalia mega podeszła do tematu powiedziała że kiedyś sama się uczyła itp. Polecam całym serduchem cudowny lekarz z mega wiedzą

Julia
@@Ula

I nie było Ci szkoda się rozstawać po tych 2 latach? Zastanawiam się czy po takim stażu można liczyć na stałą współpracę już tutaj?

Napiszę tylko tyle - Bono nie żyje, a to co zafundowała mu Pani przez te 3 tygodnie "leczenia" z brakiem regularnych badań kontrolnych i chociażby dawek kroplówek dopasowanych do jego stanu i wagi czyni Panią współodpowiedzialną za jego śmierć.‼️ Czy Pani w ogóle zdaje sobie sprawę do czego Pani dopuściła i jaką fuszerką była ta "terapia"? Pamiętam, jak w dzień wigilii usłyszałem w gabinecie - "jak Bono już sam zaczął jeść, to po świętach już nie trzeba na kroplówkę". Jest Pani lekarzem czy wróżbitą? Zaraz po świętach sami zrobiliśmy badania kontrolne, a później komplet rozszerzonych, bo Pani żadnych nie zleciła. Kamień w nerce, który Pani stwierdziła po USG? Żart - nie ma żadnego kamienia. Bono miał boreliozę, a w momencie, gdy w gabinecie stwierdzono, że już mu lepiej jego wyniki były mocno pogorszone. Pani amatorskie podejście do tak trudnego stanu w jakim był Bono sprawiło, że łudząc nas szansą na polepszenie zamknęła nam Pani drogę na leczenie u specjalistów.‼️ 3 tygodnie z Bonem w Pani gabinecie było skazywaniem go na śmierć.‼️ Niestety intensywna terapia prowadzona w szpitalu przez ostatnie kilka dni nie pomogła. Niech Pani sobie sama odpowie, co byłoby gdyby trafił pod odpowiednią opiekę 4 tygodnie temu? ‼️Jeszcze raz powtórzę - Bono nie żyje, a Pani "terapia", to żart.‼️ Nie życzę nikomu, żeby musiał patrzeć jak jego pies umiera pod okiem pracowników tego gabinetu. Wstydźcie się!

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek - Krosno

• Jak się pracuje w Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek?

Gabinet Weterynaryjny Cywil Natalia Frączek
  • Powstańców Warszawskich 64