Centrum Doradcze ProINVEST

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Centrum Doradcze ProINVEST

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doradcze ProINVEST

inwestowanie jest fajne

jest to centrum doradcze i na to zdecydowanie udając się do nich można liczyć, dlatego ja polecam to miejsce moim znajomym również zakładającym swoje firmy np. ;)

anonim

owszem są konkurencyjni, ale ta konkurencyjność osiągana jest kosztem jakości. Wybacz, ale jeżeli zlecają napisanie studium osobie która nigdy wczesniej tego nie robiła, lub napisała ze dwa, trzy studia wykonalności, to nie wierzę w jakość takiego wniosku aplikacyjnego. Zeby napisać dobre studium wykonalności trzeba albo zatrudnić ludzi z doświadczeniem, czego oni nie robią, bo zatrudniają osoby z zewnątrz, albo zatrudniać osoby z zewnątrz z dużym doświadczeniem, tylko że jest jeden mały problem. Osobie z doświadczeniem trzeba więcej zapłacić niż te 500- 600 zł które oni oferują za napisanie Studium Wykonalności. Dlatego, żeby być konkurencyjnym muszą zatrudniać osoby z małym doświadczeniem, które wezmą mało. Żeby napisać dobre Studium Wykonalności, nie na zasadzie kopuj- wklej, trzeba nad nim posiedzieć minimum 1,5- 2 tygodni, nikt nad tym nie będzie tyle siedział za 500 zł.

Anonim

Ja słyszałam coś innego, owszem nie zatrudniają dużo ludzi, wiele osób pracuje na zewnątrz, ale dzięki temu ich ceny są bardzo konkurencyjne.

kosek

Z tego co zaopserwowałem współpracując z firmą to jest to taka firma kogucik- mała nie wiem czy pracuje tam więcej niż 4 osoby. Firma korzysta raczej z osób piszących dla niej projekty na umowę o dzieło, niż sama zatrudnia pracowników. Na umowę o dzieło można liczyć na etat nie. Wiem, że dużo studentów zatrudniają właśnie na takich warunkach i oczywiście za śmieszne stawki :)

Zostaw opinię o Centrum Doradcze ProINVEST - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doradcze ProINVEST