Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa

Adres: Na Czekaj 6B, 32-087 Bibice

NIP: 6121689251 REGON: 360176830

Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa

Opinie o Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa

Pracował ktoś z Was u nich w firmie? Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa w miejscowości Bibice? Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Zostaw opinię o Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa - Bibice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oliwia Klimas-Pawłowska Gabinet Urody Wyspa