Opinie o Glassio Jakub Gałka w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Glassio Jakub Gałka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glassio Jakub Gałka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Malarze i szklarze
Malarze i szklarze Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glassio Jakub Gałka w Szczecin

Sebastian Kozłowski

Dzień dobry, niniejszym przepraszam PANA JAKUBA GAŁKĘ, prowadzącego działalność pod nazwą: GLASSIO, za umieszczenie wpisu z dnia 23 stycznia 2023 roku na portalu www.gowork.pl , opisującego sposób działania wykonawcy produktów szklanych, który to wpis mógłby zostać odebrany jako dotyczący działania Pana Jakuba Gałki. Wpis ten zamieściłem omyłkowo przy firmie Glassio – moja opinia nie dotyczyła działalności Pana Jakuba Gałki, lecz innej firmy o podobnej nazwie. Jeszcze raz przepraszam i ubolewam nad powstałą sytuacją Panie Jakubie. Z wyrazami szacunku Sebastian Kozłowski

Prawda Nowy wpis
@Sebastian Kozłowski

Czy mówi pan na temat tego zakładu co jest na ulicy Kopańskiego 19/4?

Jakub Gałka Nowy wpis
@Prawda

Pan Sebastian pomylił moja firmę z firma, o podobnej nazwie różniąca się litera „c” a aktualnie juz o innej nazwie. Potwierdzam, ze jakis czas temu podszywająca sie firma pod moja byla zarejestrowana na Kopanskiego. Pan Sebastian jest/był jednym z wielu, którzy do mnie trafili. Zapraszam chętnych do kontaktu - służę radą. Nr kom. Na mojej stronie glassio.pl

Czy zdarzają się nadgodziny w Glassio Jakub Gałka?

Czy Glassio Jakub Gałka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jako pracownik firmy Glassio mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Jakuba.Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Glassio Jakub Gałka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jako były pracownik i klient jednocześnie, mogę serdecznie polecić zarówno jak i pracę u Jakuba oraz usługi, które wraz ze swoimi pracownikami świadczy na bardzo wysokim poziomie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Glassio Jakub Gałka?

To na co umówisz się z pracodawcą będzie dotrzymane. Kasa na czas, Trzeba pracować, Nie ma alkoholu- ma alkomat Zadbane i sprawne auta, Ściga za porządek.

Tomasz

Atmosfera przyjemna i bardzo pozytywna.

Tomasz

Pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków, ale też wymaga od pracowników. Moim zdaniem uczciwy i sumienny. Praca czasami ciężka ale za to efekty niesamowite. Wszystko dopracowane i spasowane z wielką precyzją i starannością. Wielka dbałość o szczegóły. Co skutkuje uznaniem klientów jak i pracowników.

Oliwia

Mała firma z rodzinną atmosferą - takie są moje odczucia. Pracodawca wywiązywał się ze swoich obowiązków, ponadto mogę śmiało powiedzieć, że nie raz pokazał, że możemy liczyć na jego wsparcie/pomoc nawet w sytuacjach prywatnych. Wymaga sumienności i bardzo dobrych wyników w pracy, adekwatnie to wynagradza. Pomimo konfliktów między pracownikami, zawsze przychodził z uśmiechem i starał się go rozwiązać między nami.

Sebastian Kozłowski

Dzień dobry, pomimo podpisanej umowy z wyznaczonym terminem realizacji, wpłaconej zaliczki firma nie wywiązała się w dlaszym ciągu z realizacji (upłynął miesiąc od wyznaczonego terminu). Pan Kamil sukcesywnie unika kontaktu, aby mieć obiecane informacje muszę dzownić z innych numerów telefonów. Na prośbę oddania zaliczki Pan Kamil stwierdza, że mogę iść do Sądu, ponieważ zespute auto jest w jego opinii siłą wyższą, na którą powołuje się w umowie. Więc chyba pójdę. Panie Jakubie proszę o kontakt ponieważ Pan Kamil nie wydaje się poważnym Człowiekiem. Mój numer w umowie. Na tę chwilę nie polecam, ponieważ nawet o realizacji nnie mogę się jeszcze wypowiedzieć.

Jakub Gałka - właściciel firmy
@Sebastian Kozłowski

Witam, Panie Sebastianie Kozłowski - proszę sprawdzić na swojej umowie z kim ją Pan podpisał GLASSICO a moja firma nazywa się GLASSIO, w związku z czym pisze pan o mojej firmie a sprawa tyczy się Pana Kamila z firmy GLASSICO. Proszę o kontakt w tej sprawie pod nr 517-19-29-39 Proszę także o kierowanie sprawy do sądu i sprostowanie - opinia jest dla mnie szkalująca.

Jakub Gałka - właściciel
@Jakub Gałka - właściciel firmy

Ponadto nie mam nic wspólnego z firmą GLASSICO - proszę mnie z nią nie mylić i nie łączyć. W przypadku braku sprostowania - skieruję sprawę na drogę sądową z powództwa cywilnego o usunięcie wpisu oraz zadośćuczynienie i odszkodowanie za poniesione straty. Rozumie, że został Pan (usunięte przez administratora) ale to nie powód by w emocjach wystawiać opinię komu popadnie. Nie jest Pan pierwszą osobą która się ze mną kontaktuje w tej sprawie... Zapraszam do kontaktu 517-19-29-39 - Jakub

Jolanta K.

Polecam ,zamówiłam wykonanie kabiny prysznicowej ,usługa wykonana z wielką dokładnością ,bezproblemowy kontakt , termin realizacji zgodny z ustaleniami ,polecam w 100 %

Sławek

Nie polecam przy bardziej skomplikowanych operacjach. Nie poradzili sobie. Jestem zawiedziony.

Jakub Gałka -właściciel firmy.
@Sławek

Prowadząc działalność gospodarczą, zdarzają się różne problemy. Wykonując różnego rodzaju zabudowy szklane, mamy tolerancję milimetrowe. Zdarzają się różne sytuacje, błąd ludzki - który jest najczęstszą przyczyną błędów pojawiających się. Jednak w swojej karierze nie pamiętam abym pozostawił klienta z nieukończonym zleceniem. Również nie kojarzę klienta o imieniu Sławek w tym okresie - a sprawdziłem realizacje z 3 miesięcy w wstecz. Jedyne zlecenie jakiego się nie podjęliśmy od Pana Sławka to balustrady na schodach dywanowych, których grubość wynosiła 4cm. W związku z ryzykiem wyłamania się stopni pod ciężarem szkła nie podjęliśmy się wykonania zlecenia. Wg. nas obarczone było zbyt dużym ryzykiem niepowodzenia ( a udzielamy gwarancje na swoje realizacje)

Zostaw merytoryczną opinię o Glassio Jakub Gałka - Szczecin

• Jak się pracuje w Glassio Jakub Gałka?

Zobacz opinie na temat firmy Glassio Jakub Gałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glassio Jakub Gałka?

Glassio Jakub Gałka
  • Piechoty 44 lok. 3