Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec w Świętochłowice

Ewelina Nowy wpis

Przyszlam z zapaleniem ucha, bolało baaaAaaaardzo... Na dzień dobry pan doktor zapytał czy aż tak bardzo mnie bolało że musiałam przyjść na nocny dyzur i dal mi kartke do przeczytania - komu przysługuje ta nocna "porada". Przede mną wchodziła starsza pani, przeżegnała się przed wejściem, teraz już wiem czemu... następnym razem zrobiłabym to samo. Starsza pani miała od 3 dni gorączkę ale jak wyszła od pana dra to tylko smutno wzdychała że jeszcze jest za mało chora żeby tu przyjść na dyzur. Polecamy jak ktoś chce mieć co opowiadać wnukom...

Ja Nowy wpis

Lekarz z ignorackim podejściem do pacjentów. Zamiast słuchać co się do niego mówi, to wykazuje się brakiem zainteresowania. Chamski nadęty gbur któremu powinno się odebrać uprawnienia do wykonywania zawodu. Poniża ludzi, którzy przychodzą do niego w chorobie i oczekują pomocy. Absolutnie nie nadaje się do wykonywania zawodu lekarza. Taki człowiek nigdy nie powinien posiadać zawodu w którym ważny jest kontakt z drugim czlowiekiem i nigdy nie powinien zarządzać podwładnymi ludźmi w pracy. Tacy ludzie jak on nie powinni nigdy nikogo leczyć. Unikać jak ognia!

JA Nowy wpis

LEKARZ TRAGEDIA , PRZEKONANY O SWOJEJ WIELKOŚCI, PRZEPISUJE WSZYSTKIM TO SAMO BYLE PRZEPISAĆ I ROZKŁADA RĘCE CO ON MOŻE ZROBIĆ !! Z DALEKA OD TAKICH PSEUDO LEKARZY !

Zawiedziona Nowy wpis
@JA

Niestety w pełni się z Panią zgadzam, lekarz tragedia, tacy ludzie nie powinni pracować z innymi… przewracanie oczami, kiwanie głową, wzdychanie… Lekarz nawet mnie nie zbadał w żaden sposób, po chwili milczenia wydrukował mi kartkę i powiedział „tam jest kod do erecepty” nie powiedział co uważa na temat mojego stanu, co mi przepisał, jak mam to przyjmować… jak zwróciłam uwagę, ze nawet Pan nie obejrzał mnie ani nie zbadał uslyszalam „Pani chyba ma do mnie jakiś problem”

Lilka

To niedouczony i ignorant. Córka mająca probkemy z nerkami skorzystała w pogotowi z jego pseudo usługi. Powiedział tylko, że na umierająca nie wygląda. Z silnym bólem nerek poczekała do jutra i miała usg, posiew moczu i leki. Skąd tacy się biorą. Jakim cudem jest lekarzem?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Xxxx

Nie polecam, nie wysłuchuje pacjenta, zero profesjonalizmu. Daje diagnozę, która nie jest prawdziwa. Brak podejścia do pacjenta. Nie omawia leków przepisanych (ile ich brac, w jakim czasie itp). Nie mówi pacjentowi co mu dolega. Porażka

Weronika
@Xxxx

A skąd wiesz ze nieprawdziwa? ;-) Skoro to ta osoba jest lekarzem przecież, niektórzy to chyba sami chcą się leczyć? :P

Gaba
@Xxxx

Zgadzam się z twoją opinia.

Zofia
@Gaba

A jakie Ty masz niby doświadczenie z wizyty tutaj, że tak się zgadzasz? Może jakiś konkret?

robert

(usunięte przez administratora)badanie osłuchowe wg niego jest ok,,,po moim zainterweniowaniu kolejny raz osłuchuje ,wychodzi szmer pęcherzykowy zaostrzony,podałem że nie mam gorączki i bólu--konował przepisuje pezciwgorączkowe i przeciwbulowe;

Pozytywna opinia

To ja będę pierwszy z pozytywną opinią, lekarz zawsze miał pustki na liście przyjmujących, do innych lekarzy setki w kolejce, a do niego zero. Kiedy się przyszło to Pan doktor przyjął i nie czekałem minuty. Do innych lekarzy starzy ludzie siedzący godzinami i rozprawiający o historii chrob, tu sposób znalazł się sam i Pan doktor oddział maruderów i symulantów ( moim zdaniem). To sposób na rozładowanie służby zdrowia i właśnie takie podejście sobie cenię. Co prawda już do niego nie chodzę bo przestałem chorować trwałe, pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze korzystają z lekarzy i NFZ.

Byly pacjent

lekarz przyjmowal w przychodni ul Siekiela w Rudzie Sl, do której chodziłem. zawsze pytal na poczatek z czym przychodze i od razu zaznaczał, że diagnoze to on wystawi. rutynowy wywiad obejmowal pytanie o zawod pacjenta. brak zlecanych badan i brak skierowan. o l4 trzeba laskawie prosic, a i z tym problem. recepta na rutinoskorbin, na to ewentualnie mozna liczyc. podczas jednej z wizyt pan doktor zazartowal (chyba to byl zart) "Co mam zrobic zeby Pana wyleczyc, wsadzic panu palec w (usunięte przez administratora) i to jest wlasciwie poziom tego lekarza. na innych portalach z gory zablokowana mozliwosc wystawienia komentarza. pewnie nie dlatego ze pan doktor nie lubi czytac pozytywnych opinii, tylko dlatego ze ich nie ma.

Dr zero

Weterynarz niema pijemy L4 nawet nie umie wypisać nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec?

Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjusz Myśliwiec
  • 1 Maja 5 lok. 4