Opinie o Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło w Kielce

Administrator Nowy wpis

Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło poszukuje pracownika na Kosmetyczka. Czy stanowisko Kosmetyczka wymaga nadgodzin?

Andrzej Nowy wpis

Ktoś tu wspomniał że po stażu ciężko o umowę o prace. To znaczy że stażyści są zwalniani czy przechodzą na zlecenie?

Były Nowy wpis
@Andrzej

Czasem zlecenie czasem dowodzenia.

Była pracownica

Jeśli macie znajome pracujące w salonach popytajcie się ich o pracę u jolki. Tam miały miejsce takie cuda na kiju, że jeśli napiszę o nich tutaj to pewnie i tak nie uwierzycie. Dodam jeszcze tylko to, że odradzam również pracę na stażu. Zapomnijcie o późniejszym zatrudnieniu, tam ciągle przychodzą stażystki mamione wizją otrzymania umowy po zakończonym okresie stażu. Jolka ma znajomą w urzędzie więc może pozwalać sobie na takie rzeczy.

Julia
@Była pracownica

Ponoć na forum GoWork niewskazane jest posługiwanie się danymi personalnymi innych - chyba warto mieć to na uwadze. No ale tak czy inaczej - bardzo negatywnie wypowiedziałaś się o Sekret Day Spa. A Ty sama tam pracowałaś, czy jedynie odbywałaś staż? Doprecyzuj to proszę.

Była pracownica Nowy wpis
@Julia

Proponuję doczytać kwestię RODO - ponadto podanie samego imienia nie jest złamaniem zasady o którą mnie właśnie oskarżyłaś. Dodatkowo jeśli nazywasz odbyciem "jedynie" stażu w miejscu, w którym się pracowało 6 miesięcy w wymiarze 56 godzin tygodniowo (8 godzin poniedziałek-piątek plus co druga sobota dodatkowo wiele razy miałam nadgodziny) to gratuluję - standardowa umowa na okres próbny zawierana jest a 3 miesiące i jakoś po tym okresie juz wiadomo czy chce się dalej kontynuować współpracę. Słaba próba zdyskredytowania i jednocześnie wybielania.

zaciekawiona

witam. Po przeczytaniu wpisów tutaj na temat pracy w salonie Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło chciała bym zapytać jeszcze raz co uważacie o pracy tam jakie sa warunki oraz atmosfera pracy ? zamierzam złożyć tam swoją kandaturę ale nie wiem czy jest sens proszę o pomoc

Była pracownica
@zaciekawiona

Myślę, że wszystko zostało już napisane wcześniej. Rekrutacja polega na sprawdzeniu wiedzy teoretycznej, a następnie wykonaniu całego pakietu zabiegów na klientach lub koleżankach właścicielki. Od razu wspomnę, że zgodnie z obowiązującym prawem pracy w takiej sytuacji (czyli w przypadku dnia próbnego w trakcie którego normalnie wyjmujemy obowiązki pracownika) należy się zatrudnić pracownika w oparciu na przykład o umowę zlecenie. Jeśli właścicielka zaproponuje pracę, warunki wyglądają tak jak w każdym salonie (ludzie z branży wiedzą co niestety mam na myśli). Właścicielka stawia na ciągłe robienie czegokolwiek. Skończyłaś trwające kilka godzin zabiegi i chcesz odpocząć przed następnymi klientkami? Zapomnij, idź w tym czasie i sprzątaj ubikację. To trochę obrzydliwe, że w tym samych ubraniach w którym wcześniej wykonywałaś zabiegi związane np. Z przerwaniem ciągłości naskórka służą do jazdy na mopie po salonie i czyszczenia muszli klozetowej. W dobrych salonach przychodzi pani do sprzątania ale to tak na marginesie. Właścicielka wymaga od pracownic sprzedaży kosmetyków każdemu klientowi. I teraz wyobraźmy sobie taką sytuację-macie klientkę, która chodzi tylko na regulację i nie stać jej na kupno kosmetyku, a Jolanta później suszy Wam głowę, że nie próbowaliście jej czegoś MIMO WSZYSTKO wcisnąć. Szkolenia są na niskim poziomie, jeśli same nie będziecie wydawać pieniędzy na kursy to możecie zapomnieć o rozwoju. Jolka nie zgadza się na to, żeby np.dopłacić do Waszego szkolenia. Ale niech się tylko dowie, że same z siebie na jakieś poszłyście to zaraz będzie od Was wręcz żądać żeby te zabiegi wykonywać. Często brakuje kosmetyków. Nie wolno wykonywać sobie w salonie zabiegów. A jeśli już to trzeba zapłacić tyle ile jest podane w cenniku. Atmosfera okropna, nawet klientki potrafią komentować, że to wina właścicieli. Muzyka w salonie komiczna, puszczane są piosenki z yt w stylu 'relaksujaca muzyka' i nagle leci repertuar grany na flecie z titanica. Mówię poważnie. Klientki prosiły wielokrotnie o inną muzykę ale właściciele nie wyrażają na to zgody. Zatem czy polecam? Nie. Nigdy w życiu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grażyna

Zastanawiająca ta cisza. Może firma nie potrzebuje nikogo bo jak jest dobrze.

Zaciekawiona
@Grażyna

Na stronie pojawiło się ogłoszenie że dana firma szuka pracownika. Więc chciała bym uzyskać jakaś konkretna odpowiedzieć na swoje pytanie

Hehe

Sekret nocek taki że można 100 wziąć jak się ma z kimś ;)

Tomasz
@Hehe

Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat pracy? Jesteś zadowolona z warunków proponowanych przez firmę Sekret Day Spa, warto się tam zatrudnić? Jakie wymagania stawia szefostwo przed potencjalnym pracownikiem? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i czy w firmie można znaleźć zatrudnienie posiadając małe doświadczenie? Liczę, że jesteś w stanie odpowiedzieć mi na te pytania.

Konrad

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Hahahaha
@Konrad

ciekawe, nowy kosmetyczek? Jolka nigdy nie zatrudniała facetów więc skąd ta opinia?

Monia

Współpracowałam z Panią Jolą i jestem zadowolona, nie rozumiem negatywnych komentarzy, ale pewnie są to osoby, które nie nadają się do pracy, pozdrawiam. PS: zgadzam się, wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma!

hahaha
@Monia

Cześć Jolu :D

H.
@Monia

Jeśli są osoby, które się do pracy wedle Moni i osoby te nie nadają to tym bardziej są firmy i "salluuny", które spa się nazywają a nawet gówien gołębi narobionych na swoich szyldach nie zauważają... Raczej wspomniani " nie zdolni " do pracy kandydaci rozmów rekrutacyjnych to przynajmniej nie są ślepi i takie szyldy zabrudzone jeszcze widzą więc tym bardziej się zatrudniać tam nie chcą ! Ale estetyka i higiena szyldów firmowych na których znajdują się defekalia gołębi to przecież kosmetyczne walory i nowy sposób na reklamę ;)

A może wybieracie pracę, która was mało interesuje i dlatego niektórzy są tak niezadowoleni?

Ulka

Idealnych firm nie ma, dużo zależy od tego czy robimy to co lubimy!!

Mamtowdupizm
@Ulka

Ulka to idź pracuj za darmo bo Jola Jolanta i jej oczy zieloneee

Sensibila
@Ulka

Zgodnie z prawem pracy pracodawca ma obowiązek zapłacić za dzień próbny, nikt nikomu łaski nie robi. Ale tak, lepiej psuj rynek takim podejściem i całuj po stopach pracodawcę za to, że raczył Ci zapłacić.

Kp4
@Ulka

aż dziw, że ta firma jeszcze istnieje - mając tak słabą i marną markę, nastawioną na wyzysk ludzi w czasach OBECNEJ ERY PRACOWNIKA ale sobie sama wypracowała taką złą opinię

Kamila

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

" Pani juz dziękuję "

Na Waszym miejscu uwazalabym na pseudo rozmowy o pracę ogłaszane przez właścicielkę tego salonu. Polegają głównie na wykonywaniu za darmo czasochlonnych i drogich zabiegów kosmetycznych na koleżankach i psiapsiolkach Jolanci i niej samej, ktorym to ona sama wmawia ze ma nową praktykantke/pracownice. Wam za usługi wykonane i Wasz czas nie zapłaci bo to przecież proces rekrutacyjny i jego etapy, w których Was rzekomo " ocenia ". Szkoda życia na takie szukanie pracy bo za darmo sobie właścicielka ustawia parobków a Wy tej roboty i tak nie dostaniecie bo krolowane jest przecież tylko jedna!!!!

Kasia91

Nie polecam. Firma okazała się zwykłą masówką. To taka produkcja kosmetyczek robotów, które mają zrobić jak najwięcej klientów, nie liczy się jakość. I na dodatek marne warunki. Pracownice nie mogą odejść nie tylko przez lojalki, ale też przez to, że tak szkolą ich, aby nie mogły sobie poradzić w innym salonie. O wszystko obwiniają pracowników, salon nie wyrobi planu, mimo że jest słaby miesiąc i nie ma klientow, twoja wina. Nie sprzedasz kosmetyku, mimo że klient nie ma pieniędzy, twoja wina za mało się starałeś. I do wszystkiego zmuszają, niby dobrowolne, ale zaraz stosują szantaż.

Ola95
@Kasia91

Dobrze wiedzieć. Chciałam tam iść na staż

Ola95
@Kasia91

Ojej a chciałam tam iść na staż

MariaCruella

To miejsce w którym zaczęłam swoją karierę w charakterze kosmetologa. Przyszłam zachwycona możliwością pracy w dużym, znanym gabinecie. Jak bardzo się pomyliłam... Podpisuję się rękami i nogami pod opinią mojej poprzedniczki. Aktualnie pracuję w zupełnie innym zawodzie a w Sekret Day Spa byłam kilka lat temu na stażu. Niestety widzę, że nic się nie zmieniło. Pani Jolanta powinna pamiętać, że teraz panuje rynek pracownika, nie pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło - Kielce

Sekret Day Spa Maria Jolanta Podsiadło