INSPIRIO SP. Z O.O.

Kwidzyn

Opinie o INSPIRIO SP. Z O.O.

benekk

jak widać @majka, każdy ma inne zdanie i prawo do wyrażenia go. Zastanawia mnie tylko tak ogromna różnorodność wpisów, nie wygląda to zbyt dobrze i szczerze mówiąc wprowadza ludzi w błąd. Nie wiem co myśleć o IINSPIRO, a chciałbym podjąć z nimi współpracę.

majka

niestety moja opinia jest zupełnie inna, negatyw NIE POLECAM - Pracowalem

zatrudnioan

Hej, krótko: solidny pracodawca, świetni ludzie. Można liczyć na pomoc nawet poza środowiskiem pracy - czego sama doświadczyłam. Szacun.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie INSPIRIO SP. Z O.O. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o INSPIRIO SP. Z O.O. - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSPIRIO SP. Z O.O.