Opinie o Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko w Wysokie Mazowieckie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko w Wysokie Mazowieckie

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
JH
Inne

Witam, czy pracował ktoś z was może na Przemysłowej? Podczas przeglądania Wysokich udało mi się znaleźć ofertę na magazyn, publikowana była jakoś chyba w maju. Z opisu wynikała minimalna, czy zostanie na tym poziomie? Praca ogólnie jest spokojna? Jaki jeszcze zespół pracuje, interesuje mnie atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko - Wysokie Mazowieckie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK UKŁADAJĄCY TOWAR NA PALETACH, Wysokie Mazowieckie - Luty 2024
  • MAGAZYNIER, Wysokie Mazowieckie - Grudzień 2023
  • KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO KAT. B, Wysokie Mazowieckie - Wrzesień 2023
  • FAKTURZYSTKA, Wysokie Mazowieckie - Wrzesień 2023
  • KIEROWCA SAMOCHODU - BUS DO 3,5 T, Wysokie Mazowieckie - Grudzień 2022
  • KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO, Wysokie Mazowieckie - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szpitalna 24
    18-200 Wysokie Mazowieckie
  • NIP: 7221027136 REGON: 450686807

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188