Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk

Adres: Kapelanów Wojskowych .1B lok. 19, 44-194 Knurów

NIP: 6311014214 REGON: 270081740

Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk

Opinie o Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk w mieście Knurów? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw opinię o Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk - Knurów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektrotechniczny Ryszard Krysiuk