Opinie o Grzegorz Dopierała Dach-System w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Dopierała Dach-System. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Dopierała Dach-System o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Dopierała Dach-System w Gliwice

Kris Nowy wpis

Słyszałem, że firma poszukuje specjalistów do spraw ofertowania. Ktoś wie, na jakie zarobki można tu liczyć? Jakieś widełki, ewentualny system premiowy?

A.K

(usunięte przez administratora) kłamca .. mu tylko chodzi o wyłudzenie pieniedzy! Kłamie z dnia na dzień,co dzień inna wymówka, byle by tylko nie robić, a kasę zawinąć .. potem przestaje odbierać telefony.

xyz
@A.K

Czy mogą Państwo coś więcej powiedzieć na temat tej firmy? Mają przyjechać do mnie na wycenę i szukam opinii o tej firmie. Z góry dziękuję

Ruda Nowy wpis
@xyz

Lepiej unikać jego oferty i pracę .(usunięte przez administratora) . Aż ciężko mi się przyznać ale to mój były .

Aneta

Bardzo NIE POLECAM!!! Początkowo współpraca układała się dobrze i pan Grzegorz dał nawet 10 lat gwarancji na swoją pracę. Niestety musiałam z niej skorzystać już 2 tyg. później, ponieważ dach przecieka i zalało mi 3 pokoje. Po wielokrotnych próbach kontaktu, pan Grzegorz w końcu umówił się na poprawę swojej pracy, oczywiście nie pojawił się. Telefonu nie odbiera. Zalecam omijać szerokim łukiem tego wykonawcę. (usunięte przez administratora)

Wiola Nowy wpis
@Aneta

Pani Aneta jak mogę się z panią skontaktować ??! Pozdrawiam

Tytus Nowy wpis

Szkoda, że zapomnieliście czasami zostawić informacje o pracy, może kogoś wam potrzeba?

Firma Grzegorz Dopierała Dach-System poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Dopierała Dach-System - Gliwice

Grzegorz Dopierała Dach-System