Opinie o Ambasada Włosów Katarzyna Dmochowska w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ambasada Włosów Katarzyna Dmochowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ambasada Włosów Katarzyna Dmochowska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambasada Włosów Katarzyna Dmochowska w Szczecin

Karolina Nowy wpis

Nie polecam!!????????‍♀️ Byłam u Pani Katarzyny na przedłużeniu oraz zagęszczaniu włosów. Wizytę poprzedzała wcześniejsza konsultacja która miała miejsce 2 tygodnie przed nałożeniem włosów w celu oceny I dobrania odpowiedniej metody dla mnie. Włosy mam bardzo delikatne, cienkie oraz nie należą do gęstych. Pomimo tego Pani Kasia zdecydowała się przedłużyć mi metoda nanoringi. Nie znając się kompletnie na tym oczywiście się zgodziłam ponieważ uważałam że jest to osoba która się na tym zna I że wie co robi. Okazało się że Pani Kasia nie ma o tym zielonego pojęcia. Co skutkowało to tym że łączenia strasznie mnie ciągnęły, bolała mnie skóra głowy I niestety pojawiły się zaczerwienia. Pasma były dobrane zdecydowanie za grube. Byłam zmuszona jak najszybciej ściągnąć włosy u innej stylistki ponieważ w życiu nie zaufałabym ani Pani Kasi ani całemu jej zespołowi. Fryzjerka która ściągała włosy powiedziała że najpewniej miałabym powyrywane włosy I łyse placki na głowie gdybym nosiła włosy tyle ile zaleciła Pani Kasia. Stylistka musiała poprzerabiać łączenia na odpowiednie I dopiero mogła na nowo założyć włosy. Napisałam do Pani Kasi że musiałam jak najszybciej ściągnąć włosy oraz opisałam cała sytuację. Oczekiwałam chociaż zwrot kosztów które musiałam ponieść aby naprawić to co zrobiła. Pani Kasia uważa że nie ma sobie nic do zarzucenia I że wykonała usługę prawidłowo. Oficjalna reklamacja również została przez nią odrzucona. Napisała że nie była w stanie określić czy metoda była dobrze dobrana bo nie dałam jej możliwości aby mogła ściągnąć aplikacje, przecież sama ta metodę zaproponowała i zakładała więc jak mogła nie mieć możliwośći określić????‍♀️????‍♀️ Piszę bardzo dużo rzeczy które są nie zgodne z prawdą albo sama sobie przeczy. Całe szczęście przy nakładaniu jak i konsultacji była Moja mama i wszystko słyszała. Oczywiście sprawa będzie dalej kontynuwana przez rzecznika praw konsumenta a jeżeli będzie taka potrzeba to również w sądzie. Wiem że było więcej dziewczyn które były pokrzywdzone, jak tylko zgłasza się jakieś niedogodności Pani Kasia od razu blokuje i nie daje możliwości wyrażenia swojej opinii. Ostrzegam wszystkie Panie aby omijały salon szerokim łukiem!! Niestety nie mogę dodać zdjęć, z chęcią wyślę dla zainteresowanych.

Krotko i na temat. Wlosy najgorszej jakości, zostały mi założone popalone wlosy, które są warte 500 zł, a zapłaciłam ponad 3000 zł. Miały być to wlosy dziewicze a okazało się, ze są to wlosy REMY HAIR, które nie maja nic wspólnego z włosami prawdziwymi. Miały zostać mi poprawione wlosy, zostałam zablokowana. Na sms i połączenia Pani Kinga odpisywała po kilku dniach albo i w ogole. Wiem, ze (usunięte przez administratora) wielokrotnie klientki w podobnych sytuacjach. NIE POLECAM!!

Izolek Nowy wpis
@Monika

Niestety również nie jestem zadowolona. Zabieg u Pani Katarzyny poprzedzony był konsultacją dwa tygodnie przed farbowaniem włosów oraz ich przedłużeniem . Efekt końcowy był fatalny! kolor włosów na na mojej głowie odbiegał całkowicie od wcześniej uzgodnionego, i zeby było ciekawiej to doczepiane nie miały nic wspólnego z kolorem który wyciapała nieudolnie na mojej głowie ! Zaznaczam ze zrobiła całkiem co innego niż chciałam,pomimo iż zrobiła zdjęcia moim włosom. Jestem załamana ponieważ aby wyprowadzić na kolor który zawsze miałam, będę potrzebowała ok pół roku. Katarzyna zwróciła moje pieniądze, ale to i tak nie zmienia faktu że jest miernej jakości fachowcem. Nie posiada zielonego pojęcia o kolorometrii.Salon również ma wiele do życzenia. Pracują tam dwie kobiety a wstyd aby salon był tak nie dopracowany jeśli chodzi o czystość.

Ola S. Nowy wpis

Nie polecam również.