DAFI Anna Figarska

Opinie o DAFI Anna Figarska

BS

Polecam Fime Dafi jako pracodawce. Placi na czas ..Umowa jest zawsze od pierwszego dnia zatrudnienia,,Jezeli chodzi o papierologie wszystko jest tak jak powinno byc..Szef jak najbardziej dba i potrafi docenic pracowanika.Polecam ..Z tego co wiem kazdy pracownik tam zadwolony ze swojej pracy... Nie wiem kto pisze takie negatywne komentarze ale moze ludzi ktorzy poprostu nie sprawdzili sie w tej pracy...

@BS

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Czy pracownicy w DAFI Anna Figarska dogadują się między sobą?

Żółtodziób Nowy wpis

Ok firma, pieniądze na czas, spedytorzy kompetentni znający się na pracy, auta sprawne. Polecam tu pracę. Jedyna moja uwaga do premii dla kierowców busów. Ja na ciężarówce nie dostawałem premii a na busie im więcej kilometrów i dłużej w trasie to większa premia. Tak poza tym to ok.

Czy firma DAFI Anna Figarska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracownik MOŻE LICZYĆ na to, że 10-ty nie wypadnie w poniedziałek. Bo w poniedziałki nie ma wypłaty! Pracownik MOŻE LICZYĆ na to, że nie dostanie normalnej umowy. Pieniądze wypłacane są pod stołem, ale na pewno nie w poniedziałek! Pracownik MOŻE LICZYĆ na to, że nikt nie zauważy, że wyszedł wcześniej z "dyżuru sprzątającego". Chociaż zmuszanie do siedzenia po godzinach jest bezprawne! Pracownik MOŻE LICZYĆ na to, że właściciel ma dobry dzień i nie będzie się krzyczał na całą firmę, że wszystkich w.p.e.d.l. Pracownik NIE MOŻE LICZYĆ na to, że ktoś się za nim wstawi, bo wszyscy się boją!

Tak, jak najbardziej. Wszelaka pomoc pracownikom jak i wsparcie finansowe jest rozpatrywane indywidualnie. Pozdrawiamy

Emilia

Serio w poniedziałki nie na wypłat? Dlaczego tak jest, księgowość wtedy nie pracuje? Mówisz o braku wsparcia wśród współpracowników i że się boją, z czego wynika ten strach niby ? No i jak tutaj z atmosfera bo to, co piszesz nie nastraja pozytywnie...

Witam. Przykro nam, ale na ta chwilę nie oferujemy prazy dla kierowców na kat. C oraz C+E z możliwością codziennego zjazdu do domu. Pozdrawiamy

Izabela Nowy wpis
@DAFI Anna Figarska

A ja chciałam spytać, czy przypadkiem nie oferujecie pracy dla kobiet? Właśnie niekoniecznie na kierowcę wspomnianego. Bardziej coś biurowego?

Nowy wpis

@Izabela

Dzień dobry. Na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji dla osób poszukujących pracy biurowej. Pozdrawiamy

Hamilton

Witam. Szukam pracy na kat. C lub C+E, niedawno zdany egzamin. Preferowany system codziennie w domu. Doświadczenie na dostawczakach, busach i autobusach. Maja Państwo coś w swojej ofercie??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFI Anna Figarska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Witam. Czy są obecnie przyjęcia do biura? Pozdrawiam

@Ania

Witam, CV proszę przysłać na adres e-mail dafiaplikacje@o2.pl Pozdrawiamy,

Izabela
@DAFI Anna Figarska

A jakie są dostępne stanowiska, czy można coś wiedzieć? Bo tutaj niestety nie widzę, żeby cokolwiek było dodane. Proszę o szczegóły ofert.

@Izabela

Na tą chwilę prowadzimy nabór na jedno stanowisko do biura: https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-ds-kadr-i-administracji-CID4-IDRxnqw.html?bs=olx_pro_listing Pozdrawiamy

BS

@BS

Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Rafał

czy kat. B wystarczy żeby aplikować do firmy Dafi na kierowcę?

@Rafał

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wszystkie informacje o pracy na stanowisku kierowcy otrzyma Pan pod numerem telefonu 512 811 275. Pozdrawiamy.

Rafal Radom
@DAFI Anna Figarska

Witaj Aniu czy twój numer końcówka 303 jest nadal aktualny zadzwonię jak zjadę do Polski

Mzk

Dzień dobry, czy można u Państwa ubiegać się o pracę?

@Mzk

Dzień dobry, prosimy przesłać CV na adres dafiannafigarska@gmail.com Pozdrawiamy

Czy DAFI Anna Figarska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Firma Dafi zatrudnia pracowników w formie umowy o pracę. Pozdrawiam.

Czesiek M.

hm.....dziwna firma (ZPCh? sam nie wiem ) w której spedytorzy, chyba jednak nie najwyższego lotu wysyłają w cały świat te same formułki po angielsku, że " oni mają solówki ,3,5 T..." Na tym polega ich praca, nawet do Polaków piszą po angielsku...a może w Radomiu taka moda ? W końcu to przedmieście stolycy podobno.

@Czesiek M.

Czemu oceniasz firmę oraz pracowników nie znając ich wogole? Na podstawie tego co ktoś kiedyś Ci powiedział? Firma DAFI zatrudni wyłącznie wykwalifikowanych pracowników którzy znają się na transporcie. A pracodawca? Gwarantuje lepszego nie ma Pani Czesiek nawet na przedmieściach Twojego miasta ;). Chcesz się przekonać aby potwierdzić swoje słowa może aplikuj i wtedy oceniaj. O ile Cię przyjmą:)

@Czesiek M.

A używanie języków obcych jest w tej firmie norma. Pracownicy wladaja kilkoma językami. W firmie prowadzony jest także kurs językowy. Więc nie rozumiem co Cię tak na prawdę dziwi? Ze ktoś prowadzi dobra firmę i dba o swoich pracowników? Ja z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Kierowca

Tak bronisz firmy, która rzeczywiście (usunięte przez administratora) jestem w tej firmie kierowcą, i właśnie przekonałem się na własnej skórze jak traktowani są kierowcy, przed wyjazdem też byłem świadkiem jak potraktowano kierowcę z Ukrainy. Jeździsz karmisz te tłuste gęby a oni ci plują w twarz i mówią że deszcz pada, zdecydowanie nie polecam tej firmy

@Kierowca

Domyślić się można, że pracownik to pewnie któryś z lizusów. Żenada

Jagrzegorz
@Kierowca

Bo tobie się nie udało i nazekasz ale żeby w Dafi jeździć trzeeba umieć to robić a jak tego się nauczysz i latem i zima i w wiatry to wtedy kozakuj. Dla mnie zaje firma polecam

Wiecie, czy DAFI Anna Figarska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie pracujemy tu zdalnie.

Witam Praca w firmie DAFI odbywa się jedynie w trybie stacjonarnym.

Robert

Czy w państwa firmie istnieje problem przeładowanych aut?

Aktualność
Nasza załoga powiększa się z roku na rok i wygląda na to, że wszyscy bez wyjątku byli grzeczni :)
Dbamy o siebie i lubimy sprawiać sobie prezenty!

Dzień dobry, czy jest możliwość przyjęcia się w firmie DAFI na odpłatną praktykę od miesiąca marzec? Dodam, że studiuję kierunek związany z motoryzacją i bezpieczeństwem w transporcie drogowym.

Dzień dobry, W sprawie praktyk, prosimy o kontakt pod numer tel. 535-808-495. Pozdrawiamy.

Czy DAFI Anna Figarska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aaa

Poniedziałek- piątek w godz. 8-16.

Aktualność
Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, przywiązujemy dużą wagę do integrowania całego zespołu!
Krzychu

Witajcie! Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc wpadłem na to forum. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Radomia. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie DAFI? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Krzychu

@Krzychu

Witamy, Firmie zależy na odpowiedniej atmosferze w pracy, organizowane są spotkania i wyjazdy integracyjne, świętujemy urodziny. Pracodawca dofinansowuje karty "Multisport", ubezpieczenia grupowe, oraz zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Biuro posiada w pełni wyposażoną kuchnię (expres do kawy, piekarnik, mikrofalówka, opiekacz, itp.), a do siedziby codziennie rano przyjeżdża catering, zamawiane są także obiady (we własnym zakresie).

Pamela
@Krzychu

Cześć Krzyśku. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to polecam firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Wybieraj pracodawcę mądrze. Pamela.

Robert
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Havi Logistics, którą Pani przytacza korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Lui

Polecam pracę w firmie Dafi w dziale administracji. Super ekipa oraz oczywiście Pani Kierownik, fajna atmosfera, zespół koleżeński i pomocny. Dużo się nauczyłam oraz zdobyłam doświadczenie. Polecam pracodawcę.

@Lui

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. P.S. Pani Kierownik życzy dalszych sukcesów na Twojej drodze zawodowej i serdecznie pozdrawia!

Kierowca

Witam poszukuję pracy jako kierowca ciężarówki. Aktualnie pracuję w zawodzie. Mam rok doświadczenia po Europie Chciałem dowiedzieć się jakie są zarobki i system pracy pozdrawiam.

@Kierowca

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DAFI Anna Figarska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witamy, w naszej firmie nie występuje problem nadgodzin. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o DAFI Anna Figarska - Radom

• Jak się pracuje w DAFI Anna Figarska?

Zobacz opinie na temat firmy DAFI Anna Figarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFI Anna Figarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFI Anna Figarska