Opinie o K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk w Stróżówka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk w Stróżówka

Ala Nowy wpis

Nie wiem co za osoba pisała wcześniejszą opinie, ale to są kompletne bzdury. Pan Paweł robił jakiś czas temu u mnie remont łazienki i jeszcze nie spotkałam tak sumiennego u dokładnego fachowca. We wszystkim mi pomógł , doradził , sam przywiózł materiały potrzebne do pracy, wywiózł gruz (nie biorąc za to ani grosza) . Oczerniać w internecie każdy potrafi, tylko nie wiem jaki sens mają w tym ci ludzie. Naprawdę polecam tą firmę z czystym sumieniem

Beata Nowy wpis
@Ala

Oczernianie, pomowienia , klamanie na szkode innych w internecie rowniez jest karalne. Zdaje sobie z tego sprawe I wiem co pisze. Moze u Pani pracowal sumiennie....u mnie niestety tak jak to wyrazilam w swojej obiektywnej opini. Mam na to dowody rowniez na fakturach. Pozdrawiam.

Daniel Nowy wpis

Witam. U mnie było zlecone obniżanie sufitu w pokoju. Praca wykonana dobrze, należycie, ja jestem zadowolony :) Polecam całym serduchem! :)

Beata Nowy wpis

Nie polecam tej firmy . Chlopak robi szybko , niedokladnie wrecz niechlujnie. Niszczac moj material. Jest nieslowny. Kupujac material za moje pieniadze, kupowal na moj koszt rzeczy ktorych kompletnie nie uzywal w czasie pracy u mnie.. Nie sadzil ze bede sprawdzac faktury, w ten sposob okradl mnie ns prawie 200 pln. Nie zawracal takze nie zuzytego do konca materialu. Prosze sorawdzac faktury. Poza tym jest kosmicznie drogi.Wpada na pol godz wzglednie godzine gdyz spieszy sie na inna zaczete robote. Praca ktora powinna trac u mnie 1,5 tygodnia...trwala 2 miesiace !

Roko

Absolutnie nie polecam tej firmy. Chlopak nastawiony na duze I szybkie pieniadze...robote wykonuje byle jak byle szybko.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maciek

Firma godna zaufania praca robiona na czas super kontakt z panem Pawlem! Polecam !!!

Dominik

Nie polecam tej firmy do poddaszy chłopak nie wie jak się membrane na zakład kładzie, coś gdzieś poczytał popytal na forum do ktorego należy na Facebooku to nie jest fachowiec materiał i czas psuje nie wspomne o pieniążkach które chetnie bierze a efektów nie ma to są tacy fachowcy jak w ,,usterce,, nie polecam firmy jak też tego gościa z całą odpowiedzialnością.Duzo by pisać o jego ,,pracy,,

Koko
@Dominik

Może wypada porozmawiać z tym Panem a nie wypisywać jakieś głupoty w internecie bo tutaj każdy mądry

Tom

Firma godna zaufania.

Zostaw merytoryczną opinię o K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk - Stróżówka

• Jak się pracuje w K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk?

Zobacz opinie na temat firmy K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk?

K.P. Remo Usługi Budowlane Paweł Kussyk
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 454
    38-300 Stróżówka