Opinie o Amex Patryk Wicik w Kraśnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amex Patryk Wicik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amex Patryk Wicik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amex Patryk Wicik w Kraśnik

abadeon Nowy wpis

Firma Pana Patryka nie płaci za wykonanie usługi transportu. Faktura jest 6 miesięcy po terminie. Nie odbiera telefonów. Sprawa zgłoszona do sądu.

Jola Nowy wpis
@abadeon

Jak ta firma już dwa lata nie prowadzi transportów

Benek Nowy wpis

Wiecie dlaczego w Kraśniku jest informacja, że zamknięte jest na stałe? To zmiana jedynie adresu?

holl Nowy wpis

nr tel 512 988 800

Daniel

To jest forum pracownicze więc nie rozumiem jak się mają do opinii pracowniczej takie wpisy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amex Patryk Wicik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Alek

NIE BRAĆ OD NIEGO ŁADUNKÓW - NIE PŁACI, NIE ODBIERA, NIE ODPISUJE !!!

Fil_pl

Nie polecam - dłużnik długo nie spłacił zależności (prawie 60 dni po terminie płatności). Mimo wielu próśb telefonicznych, mailowych etc. pomogło dopiero wezwanie do zapłaty.

kontrahent

Nie polecam, nie spłaca należności za wykonany transport. Na pieniądze można się nie doczekać. Nie odbiera telefonu. Korespondencji nie przyjmuje. Listonosz przynosi zrwoty firma zlikwidowana

Zostaw merytoryczną opinię o Amex Patryk Wicik - Kraśnik

Amex Patryk Wicik