Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC

Opinie o Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC

Klient

Sprzedają nie świeże ciastka i bułki. Na moich oczach obsługa sprawdzała świeżość ciastek wtykając w nie palce, widziałam to przypadkiem i całe szczęście bo już wiem, żeby niczego tam nie kupować. Okropność!

Jan
@Klient 20.11.2018 12:11

Twoja opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy Gałeccy M.Ł. Cukiernia. Czy na pewno byłaś świadkiem opisanej sytuacji? Zgłaszałaś może ten fakt szefostwu firmy? Może warto to zrobić? Nie zawsze pracodawca może mieć kontrolę nad tym, jak pracę wykonują zatrudnione osoby dlatego proszę, abyś napisała, czy widząc taką sytuację jakoś zareagowałaś na nią?

Kasia

Super miejsce, zawsze świeże i pyszne ciasta, ciastka i pączki, najlepsze na świecie.

stary pracownik

Dokładnie tak. Pączki sprzedają stare odmrazane na grzejniku, Pani szefowa wszystko wkłada do zamrazalnika zeby pozniej to sprzedac jako swiezy towar. Okradają z pensji i nie płaca skladek ZUS. W zime nie wolno włączyć grzejnika jak jest zimno bo zabiora ci za to kase. Szefowa która bardzo lubi sobie wypic i szef który całą kase przegrywa na automatach . Nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

Valkiria

Cukiernio-kawiarnia mieści się na Piotrkowskiej 128 - omijać szerokim łukiem! To obóz pracy - robi się wszystko, podaje, sprzedaje, zmywa, nawet zmywa się wielkie blachy po plackach z piekarni na zapleczu; praca od 8 do 20, umowa oszukańcza, później mniej płacą; w dodatku każą sprzedawać najpierw rzeczy nieświeże z dnia poprzedniego...

Zostaw opinię o Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC