Opinie o Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. w Łódź

gaaras Nowy wpis

Okropne warunki, praca beż umowy mimo wielokrotnej prośby. Stawka głodowa ponieważ beż umowy. To jasne ale 16 na rękę to bzdura. Podać tylko do PIP. Codziennie tylko umowa jutro i jutro. Co to za właściciel który pozwala pracownikowi na pracę beż ubezpieczenia.

Martyna Nowy wpis

Czy coś według Was jest do zmiany w cukierni?

Valkiria

Cukiernio-kawiarnia mieści się na Piotrkowskiej 128 - omijać szerokim łukiem! To obóz pracy - robi się wszystko, podaje, sprzedaje, zmywa, nawet zmywa się wielkie blachy po plackach z piekarni na zapleczu; praca od 8 do 20, umowa oszukańcza, później mniej płacą; w dodatku każą sprzedawać najpierw rzeczy nieświeże z dnia poprzedniego...

M.G. Nowy wpis
@Valkiria

Wymieniony zakres obowiązków jest całkowicie normalny, podawanie, sprzedawanie, mycie naczyń w zmywarce oraz blach wystawienniczych, produkcyjnych na których wydane są ciastka (w ilości około 20szt.dziennie) jest normalną czynnością. Zastanawiająca jest treść o blachach po plackach ponieważ, nigdy takowych niemieliśmy w produkcji???tak samo jak nigdy nie produkowaliśmy pieczywa więc skąd ta piekarnia? Dobór godzin jest ustalany między pracownikami, niestety ich niekompetentne zachowanie doprowadza do konieczności podjęcia przez pozostałych nadgodzin, płacone jest stawką za godzinę więc ???. Natomiast zachowanie kolejności sprzedaży produkowanych produktów jest zasadniczą podstawą kontroli nad odpowiednią świeżością posiadanego asortymentu i jedną z głównych zasad programu HACAP, nadmienię iż praca zakładu jest w trybie dziennym a nie nocnym jak gdzie indziej. Dzięki że już u nas nie pracujesz jeśli w ogóle pracowałaś? Na pewno wnioskując po Twojej wypowiedzi nie rozumiesz na czym polega praca a na pewno nawet 1zł otrzymany za nią nie był tego warty....

stary pracownik

Dokładnie tak. Pączki sprzedają stare odmrazane na grzejniku, Pani szefowa wszystko wkłada do zamrazalnika zeby pozniej to sprzedac jako swiezy towar. Okradają z pensji i nie płaca skladek ZUS. W zime nie wolno włączyć grzejnika jak jest zimno bo zabiora ci za to kase. Szefowa która bardzo lubi sobie wypic i szef który całą kase przegrywa na automatach . Nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

M.G. Nowy wpis
@stary pracownik

Z przykrością stwierdzam, że opinie zawarte na tej stronie są na poziomie ich wystawiających oraz tworzących stronę, Nadmienię, że cukiernia ł&m gałeccy posiada tylko jedną zamrażarkę dla surowców oraz półproduktów tego wymagających. Natomiast istotnym problemem jest problem pozyskania kompetentnego personelu, który nie dość że podejmuje prace w celu zdobycia jakiegokolwiek doświadczenia i umiejętności, za które na kursie by zapłaciła, po niespełna dwóch miesiącach porzuca prace nawet bez poinformowania pracodawcy. Nadmieniając do roku 2017 lokal z przyczyn technicznych był tylko dogrzewany elektrycznie listwami grzewczymi. Obecnie od 2018r. gazowo w instalacji nie posiadającej grzejników. Resztę pozostawię bez komentarza gdyż zakrawa na pozew sądowy, zarówno dla twórców tej strony!.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klient

Sprzedają nie świeże ciastka i bułki. Na moich oczach obsługa sprawdzała świeżość ciastek wtykając w nie palce, widziałam to przypadkiem i całe szczęście bo już wiem, żeby niczego tam nie kupować. Okropność!

Jan
@Klient

Twoja opinia może być bardzo krzywdząca dla firmy Gałeccy M.Ł. Cukiernia. Czy na pewno byłaś świadkiem opisanej sytuacji? Zgłaszałaś może ten fakt szefostwu firmy? Może warto to zrobić? Nie zawsze pracodawca może mieć kontrolę nad tym, jak pracę wykonują zatrudnione osoby dlatego proszę, abyś napisała, czy widząc taką sytuację jakoś zareagowałaś na nią?

Super miejsce, zawsze świeże i pyszne ciasta, ciastka i pączki, najlepsze na świecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c.

Gałeccy Łukasz, Mateusz. Cukiernia s.c.