Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC

Łódź

Opinie o Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC

stary pracownik

Dokładnie tak. Pączki sprzedają stare odmrazane na grzejniku, Pani szefowa wszystko wkłada do zamrazalnika zeby pozniej to sprzedac jako swiezy towar. Okradają z pensji i nie płaca skladek ZUS. W zime nie wolno włączyć grzejnika jak jest zimno bo zabiora ci za to kase. Szefowa która bardzo lubi sobie wypic i szef który całą kase przegrywa na automatach . Nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

Valkiria

Cukiernio-kawiarnia mieści się na Piotrkowskiej 128 - omijać szerokim łukiem! To obóz pracy - robi się wszystko, podaje, sprzedaje, zmywa, nawet zmywa się wielkie blachy po plackach z piekarni na zapleczu; praca od 8 do 20, umowa oszukańcza, później mniej płacą; w dodatku każą sprzedawać najpierw rzeczy nieświeże z dnia poprzedniego...

Zostaw opinię o Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gałeccy M.Ł. Cukiernia SC