Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Iwona Piotrowska w Świdnik

counter
1 1 3 5 1
gość 123 nigdy w życiu Nowy wpis

Omijajcie z daleka tę firmę facet który uważa się tam za szefa jest gburem i kompletnym (usunięte przez administratora) nie ma szacunku dla pracowników potrafi ich wyzwać zwyzywac tak samo szefowa mobing tam jest na porządku dziennym nie raz siedza na sali konsumując obiad slychac jak na kuchni wydziera sie na biednych ludzi zero szacunku dla pracownika wyzwiska obelgi skierowane w ich strone. Szef i szefowa takim słownictwem do ludzi sie zwracają ze szok dziwie sie ze jeszcze tam ktos pracuje

jadwiga/n Nowy wpis
@gość 123 nigdy w życiu

tak dokładnie to co się dzieje w świdniczance to masakra bylam na rozmowie i od razu szef wydal mi sie inny slyszalam jak jakas baba darła mordę na ludzi co okazało sie za chwile ze to szefowa . Restauracja świdniczanka a raczej ich własciciele to straszny mobing tam prowadza

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Iwona Piotrowska w mieście Świdnik. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Iwona Piotrowska - Świdnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad