Opinie o Wiel-Bud Wielogórski Adam w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wiel-Bud Wielogórski Adam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiel-Bud Wielogórski Adam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiel-Bud Wielogórski Adam w Ruda Śląska

Marek Nowy wpis

A ile można jako budowlaniec zarobić ?

Piotr Nowy wpis

Pana Adama poznałem przez internet - całkowity przypadek , w życiu przeszedłem już wiele remontów, ale takiego dobrego fachowca nie spotkałem w życiu , pełen profesjonalizm, człowiek bardzo czysty schludny zawsze po sobie zostawił porządek , generalny remont łazienki to po prostu bajka . sufity w pokojach to lustro - przerobi instalacje elektryczną , wodną stolarkę drzwiową po prostu złota rączka polecam każdemu kto robi duży czy mały remont pełna fachowość i sprzęt którym robi to górna półka - polecam,polecam,polecam - Piotr z Miechowic ........

Beata Nowy wpis

Firma godna polecenia. Skorzystałam z usług Wiel-Bud i jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie pomalowane szybko. Pan Adam zrobił również szafę w sypialni odpowiadającą moim wymaganiom, dzięki podpowiedziom fachowym Pana Adama wszystko wygląda lepiej niż mógłam sobie wyobrazić. Należy podkreślić również, że firma pozostawia po sobie zawsze porządek. Panie Adamie dziękuję za solidnie i fachowo wykonaną pracę.

Monika Nowy wpis

@Dagmara, czy możesz opowiedzieć coś więcej o Wiel-Bud z poziomu wiedzy pracownika? Zadowoleni klienci to na pewno świetna wizytówka dla firmy, jednak byłoby dobrze dowiedzieć się też jak funkcjonuje firma w swoich strukturach. Napiszesz coś o tym?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wiel-Bud Wielogórski Adam spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Małgorzata

Pan Adam jest świetnym fachowcem jestem bardzo zadowolona z wyremontowanej łazienki doradził mi również przy wyborze materiałów i na pewno będę chciała żeby wyremontował mi pokój polecam z czystym sumieniem.

Dagmara

Pamiętajcie ze to forum pracownicze, opinie klientów tutaj nie są potrzebne

ILONA MUSIOŁ

Firma godna polecenia! Pan ADAM WIELOGÓRSKI jest świetnym fachowcem, potrafi każdemu wnętrzu nadać niepowtarzalny charakter. Polecamy każdemu, kto chce mieć piękne mieszkanie!

ROMAN

Bardzo solidna firma której można zlecić bez obaw wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. Prace te (malowanie, roboty elektryczne, wod-kan.) zostały wykonane solidnie i terminowo. Polecam tę firmę. Dziękuję i pozdrawiam MUSIOŁ ROMAN....

ADAM

Najlepsza firma w branży remonotowo- budowlanej. Pan ADAM WIELOGÓRSKI jest osobą , która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Kieruje się w swojej pracy pasją, świetnie doradza. 100% profesjonalizm. Polecam.

Werner

Dziękuje za szybko obsługę. Pan Adam szybko i profesjonalnie pomalował kuchnie zero zachlapań żadnych zacieków jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecamy rzetelnego wykonawcę.

Pan Adam to konkretny facet przyszedł wycenił doradził wyremontował zostawił po sobie porządek i zadowolonych klientów. Jeżeli szukacie profesjonalnego w najmniejszym calu fachowca to polecam firmę Wiel-bud

Polecam firmę Wiel-Bud i Pana Adama pełen profesjonalizm w pełnej klasie dbałość o najmniejsze szczegóły mogłam liczyć również na kreatywność i pomoc w rozplanowaniu łazienki która do dzisiaj cieszy moje oczy. Bardzo pomocny i wyrozumiały na zmiany które wpadły mi do głowy podczas trwania remontu. Lepszego fachowca nie miałam i napewno jeszcze się spotkamy.

Klientka

Pan Adam mówiący o terminach kosztach i jakości wlansie na tym zakończył! Na słowach! Termin który był ustalony różnił się od tego który podał na tyle ze w końcu został wyrzucony z budowy. Powierzone zostało mu mieszkanie które swoim brakiem dokładności i jak widać niewystarczająca wiedza zniszczył, wziął pieniądze i tyle go widzieli, a na zarzuty w których słyszał prawdę odpowiadał ze on jest za dobry na oszustwo i za wiele robi dla innych, klucze które miał 3 miesiące i budowa na której został położony krzywo tynk mechaniczny nie zeszlifowaniu ściany i krzywo pomalowana jedna warstwa farby,na prośbę o oddaniu pieniędzy Które wziął jako zaliczkę wysłał absurdalne podsumowanie swoich prac które w ani jedym stopniu nie odzwierciedlały prac remontowych! Odradzam można się bardzo przejechać!

Basia

Poznalam pana Adama przypadkiem przez stolarza ktòry projektował nan kuchnie ponieważ szukałam dobrego fachowca do poloźenia plytek stolarz bez chwili zastanowienia podał mi numer mówiac facet godny polecenia i miał racje pan Adam szybko ogarnął temat dostarczył potrzebny materiał wykonał usługę sprzatnął po sobie wykonawca miły uczynny perfekcjonista w każdym calu

Klient

Naprawdę polecam niesamowita dbałość o szczegółu wręcz pedantycznie pełen profesionalizm Pan Adam dostał całe mieszkanie w stanie agonalnym ustaliliśmy plan działania o wszystko zadbał transport materiałów wykonanie a co najważniejsze regularnie sprzątał bardzo profesjonalnie podszedł do tematu co widać po jakości narzędzi na jakich pracuje, jeżeli ktoś szuka firmy która zajmie się remontem od A do Z to z czystym sumieniem polecam

jan

nie polecam. remont ,ktory powinnien trwac tydzien trwal ponad miesiac.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiel-Bud Wielogórski Adam - Ruda Śląska

Wiel-Bud Wielogórski Adam