Opinie o Kamiński Maciej Kamieniarstwo w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kamiński Maciej Kamieniarstwo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kamiński Maciej Kamieniarstwo o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamiński Maciej Kamieniarstwo w Oświęcim

Marcel Nowy wpis

Świetna jakość usługi. Profesjonaliści! :)

Edward Nowy wpis

Bardzo dobra robota. Polecam.

Ewkaa Nowy wpis

Bardzo wysoka jakość usługi. Efekt - fantastyczny! :)

Krzysztof Nowy wpis

Czy wigilia i inne święta są dniami wolnymi od pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kamiński Maciej Kamieniarstwo? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Maniek

Godne polecenia. Dbałość o każdy szczegół, solidna robota.

Krystian P.

Właściciel zna się na robocie. Wszystko zgodnie z umową. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profesjonalna i fachowa robota. Polecam.

Dominika

Coś mi się zdaje, że doczepianie Romom opinii złodziei i to jeszcze w Oświęcimiu nie jest regulaminowe i może interweniować admin Gowork.pl. Ja szukam tu informacji o pracy u Kamińskiego. Wiecie może, czy szuka teraz kamieniarzy z doświadczeniem?

Ccc

Brak wykonanych prac w terminie

Vvv

Nie termiinowy wykonane prace nie są w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Kamiński Maciej Kamieniarstwo - Oświęcim

Kamiński Maciej Kamieniarstwo