Opinie o ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko w Katowice

Grażyna Nowy wpis

Dzień dobry czy będziecie jeszcze szukać do siebie kierowców na 1 / 2 etatu? chłopak mówił, że widział ofertę ale nie możemy już w nią kliknąć niestety. Chciałby sobie dodatkowo dorobić. Pytanie tylko w jakie dni miałaby to być praca? Kilka ósemek od 5:00 tak jak ktoś pisał w innym wątku?

Cześć, widzę ze ktoś napisał o tym, że podczas pracy na magazynie mogą nagle zmienić godziny pracy. czy u kierowcy będzie podobnie? widziałem ofertę na dostawczy, gdzie pisali o przedziale 5:00 do 13:00. Czy tu zdarzają się nadgodziny?

Bik Nowy wpis

Jestem byłym kierowcą firmy. Tak również stwarzają problemy, mi akurat stwarzali problemy że za wolno jeżdżę a koledze że za szybko jeździ. Są wyjazdy za granice a premie które dają za to są conajmniej śmiesze za wyjazd z towarem do Wiednia dostałem 50 zł premii. Płacą najniższą krajową plus za wyjazd do Wiednia do wypłaty dawają 50 zł. Nie polecam, ktoś dobrze napisał że jest brak osoby kompetentnej w tej firmie, brak szacunku do pracowników traktują człowieka jak białego (usunięte przez administratora)

@Przemek Nowy wpis
@Bik

Wydaje mi się że twoja opinia jest mocno zmyślona, w naszej firmie do Wiednia jeździ tylko dwóch stałych kierowców ( W tym jestem jednym z nich). Dostajemy dodatkową premie za Wiedeń oraz wyrównanie za nadgodziny. Praca jest na umowę o prace.

Aplikował ktoś z was na magazyn? jest teraz dostępna oferta, ale coś bez większych szczegółów. wiem tylko, że robi się od 2:00 do 10:00 i co drugą sobotę. Chodzi o przygotowanie transportu, jak bardzo to ciężkie? Co się dźwiga i jak zapłacą?

XYZ

Nie polecam, umowa zlecenie, ciągłe obgadywanie pracowników przy innych pracownikach przez szefostwo, jak mają nastrój jest dobrze, ale jak nie mają są jazdy. Niby praca od 2⁰⁰ do 10⁰⁰, ale za chwilę stwierdzą że musisz pracować w innych godzinnach. Brak zdecydowania i osoby kompetentnej do kierowania firmą. Płacą najniższą krajową i jeszcze Ci powiedzą że masz (usunięte przez administratora) bo Ci płacą.

@pracodaca Nowy wpis
@XYZ

Umowa zleceniowa jest na okres próbny (1 miesiąc czasu) - Po miesiącu pracownik dostaje umowę o prace. Nocna zmiana która kompletuje towar do wywózki dla kierowców pracuje od godziny 2-10, nikt inaczej tutaj nie pracuje. Pan XYZ napisał nieprawdziwą opinie. Wypłata to najniższa krajowa plus premia za rzetelnie zrobioną prace.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko - Katowice

ZPM Dystrybucja Trade Wojciech Sieńko