Opinie o P.H.U Marmont Mariusz Pawlak w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U Marmont Mariusz Pawlak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U Marmont Mariusz Pawlak o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Marmont Mariusz Pawlak w Trzebinia

byly

do dziś mi pan nie zapłacił za orace

Olek Nowy wpis

Jest świeża oferta pracy dla elektryka-automatyka przemysłowego z uprawnieniami w Niemczech. Wymagane prawo jazdy. Oznacza to że trzeba samemu dojechać na miejsce, mieć samochód i jeszcze wchodzą w grę dojazdy na miejscu do pracy? Napiszcie bo nie mam swojego samochodu i chce wiedzieć czy to będzie problem.

byly Nowy wpis

do dziś mi pan nie zapłacił za orace

Iwona Nowy wpis

Polska- Monter / Spawacz met.121 135 136 138 takie ogłoszenie o pracę firmy znalazłam na GoWork. Zarobki 3400-5200 zł tak jest podane w ogłoszeniu. Ile realnie wychodzi w pierwszych miesiącach zatrudnienia? Są potem jakieś podwyżki?

P.H.U Marmont Mariusz Pawlak poszukuje kandydatów na stanowisko Operator. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Pracownik Nowy wpis

Witam. Obróbka na zakładzie, to elementy maszyn budowlanych powyżej 5ton,jest to seryjna produkcja na frezarko-obrabiarkach

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie P.H.U Marmont Mariusz Pawlak. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca Niemcy- Operator ładowarki w hucie.?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Olga

Nic takiego strasznego nie widzę o tej firmie, tylko ta Najniższa krajowa trochę przeraża. Z drugiej strony w nowszych wpisach ludzie są zadowoleni. To może warto spróbować. A jaką drogą trzeba aplikować jak wygląda rozmowa, rozmowa telefoniczna wystarczy?

Pracuje u niego dopiero 3 miesiące,i jestem zadowolony,uważam że można się z nim dogadac,jak się uczciwie pracuje.

Olga

Witam wszystkich serdecznie. Powiedzcie proszę, czy jeżeli dana osoba nie ma doświadczenia w pracy, to czy znajdzie się dla niej jakieś stanowisko w tej firmie. Czy ten pracodawca zatrudnia osoby do przyuczenia? Bardzo proszę o konkretną odpowiedź. Teraz niestety wielu pracodawców chciałoby tylko doświadczonego pracownika.

novy chrzanow

dla mnie,jako pracodawca w porządku..czasami z nim pracuje..

Mateusz

@ktos o kim mówisz ?

ktos

jacku,najlepsza firma to taka,w ktorej cie niema...

Marko

a na czym polegają te premie o których piszesz @pracownik?

Uciekam z tej firmy jak tylko będzie okazja. Pracodawca jest sam pracownikiem firmy podwykonawczej, założył działalność i zatrudnia ludzi którym odpowiada praca za najniższą krajową plus tzw premie. Owszem kasa w terminie, oczywiście z kombinacjami, część na konto reszta do ręki, zmiana umów np: na pół etatu bo mu się nie opłaca albo zrobisz mu dodatkowo minimum 20 godzin "nadgodzin" to zachowasz umówioną stawkę a jak nie to po zmianach na 2020 rok. zabiera z godzin minimum 1 zł netto z godziny, za kursy potrąca tzn np za kurs prze (usunięte przez administratora) czy suwnicy ty sobie zapłacisz, Głównie w tej firmie mogą pracować osoby z przejściami komorniczymi. Jak chcesz to pracuj. Mam na to dowody umówiona stawka a np: PIT 11 oraz rozliczenia na tzw kopercie.

wozkowy

to,prawda,przelał kase tak jak sie umawiał,

koLo

gosc na zakładzie ma ze 30 ludzi,płaci zawsze przed terminem,zawsze mogłem liczyc na wsparcie winansowe.pozdrawiam

Przyszly pracownik

A w Sosnowcu? Dokladnie w caterpilarze?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Marmont Mariusz Pawlak - Trzebinia

• Jak się pracuje w P.H.U Marmont Mariusz Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Marmont Mariusz Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U Marmont Mariusz Pawlak?

P.H.U Marmont Mariusz Pawlak
  • Dworska 5B lok. 2